Şimdi Ara

*** GENERAL MOBILE DISCOVERY - SIK SORULAN SORULAR - TEKNİK REHBER - KULLANICI KULUBÜ *** (630. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
56.566
Cevap
334
Favori
3.370.603
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
13 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 628629630631632
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • beyler telefonda adam akıllı navigasyon kullanan oldu mu ?
  • telefon hakkınta tek aklımda kalan soru ısınma warmı oyunlarda,video izlerken,3g açıkken internette dolaşırken ısınma warmı warsa ne kadar el yakıyormu terletiyormu bunu söylerseniz sevinirim bu arada telefonu avrupa yakasında arayan arkadaşlar 4.levent metro aveada tüm renkler war
  • Wifiyi açtım , tuş kilidi de aktif. Telefonu bir kenara bıraktım ve yaklaşık yarım saat sonra elime aldığımda uyanmama gibi bir sorunla karşılaşmadım. Gayet normal bir şekilde açıldı. Eksik yaptığım yada denediğim bir nokta var ise söyleyin arkadaşlar o şekilde de test edeyim...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kA0s42 -- 30 Temmuz 2013; 16:57:11 >
  • 1kemal2 1 kullanıcısına yanıt
    Isınma sorunu yok.
  • arkadaşlar bir sıkıntı var telefonu yeni aldım kutuyu açtım sim kart veya sd kart takmadım açılış ekranında discovery yazısında donuyor kalıyor.
    açılmıyor açılsa da bir iki işlem sonra reset atıyor. wifi açıksd kart sim kart takılı değil??????
    kafayı yiyeceğim. benim değil arkasıma aldım.
  • Telefonun siyahı ne zaman telpaya gelir?
  • quote:

Orijinalden alıntı: kA0s42

Wifiyi açtım , tuş kilidi de aktif. Telefonu bir kenara bıraktım ve yaklaşık yarım saat sonra elime aldığımda uyanmama gibi bir sorunla karşılaşmadım. Gayet normal bir şekilde açıldı. Eksik yaptığım yada denediğim bir nokta var ise söyleyin arkadaşlar o şekilde de test edeyim...

Guc tasarrufu acik mi ? Bende de artik uyanmama sorunu olmuyor cok garip

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: hilasa

quote:

Orijinalden alıntı: doganays

arkadaşlar bende telefonu dün aldım beyaz rengini

herşey çok güzel ama dün 3-4 kere uyanmama problemiyle karşılaştım bir kerede tlefon durduk yere dondu. pili çıkarıp takmak zorunda kaldım.

yaklaşık 3 yıldır samsung galaxy nin tüm serilerini kullanıyordum. samsungtan sonra tek aradığım şey multiwindow oldu. bir yandan youtubeden bişeyler izlerken bir yandan da whatsapptan yazışmak faceye girmek keyifli oluyordu şimdi bu özelliği çok arıyorum.

Evet hocam en son parti malda oyle bir sorun var.Wifi yi kapatinca ekrani kapatmadan once bir sorun olmuyor.

benim 3 sorunum var birisi google playde arama yaparken altta benzer seçimler çıkmıyor.uygularımı güncellemek için google play de nereye girmem gerek onu bulamıyorum bir de mesaj yazarken tuşlar titreşim veriyor onu nasıl kapatabilirm ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: hm1506

arkadaşlar bir sıkıntı var telefonu yeni aldım kutuyu açtım sim kart veya sd kart takmadım açılış ekranında discovery yazısında donuyor kalıyor.
    açılmıyor açılsa da bir iki işlem sonra reset atıyor. wifi açıksd kart sim kart takılı değil??????

Ses açma ve güç tuşuna bas cmw menüde wipe data seçenegi ile teli sıfırla olmassa telde donanımsal sorun var .

• quote:

Orijinalden alıntı: 1kemal2

telefon hakkınta tek aklımda kalan soru ısınma warmı oyunlarda,video izlerken,3g açıkken internette dolaşırken ısınma warmı warsa ne kadar el yakıyormu terletiyormu bunu söylerseniz sevinirim bu arada telefonu avrupa yakasında arayan arkadaşlar 4.levent metro aveada tüm renkler war

EN FAZLA 41 DERECE GÖRDÜM
  • quote:

Orijinalden alıntı: burakaydin

quote:

telefon hakkınta tek aklımda kalan soru ısınma warmı oyunlarda,video izlerken,3g açıkken internette dolaşırken ısınma warmı warsa ne kadar el yakıyormu terletiyormu bunu söylerseniz sevinirim bu arada telefonu avrupa yakasında arayan arkadaşlar 4.levent metro aveada tüm renkler war

41 derece fazla geldi bana 41 derece ne yaptığınızda bu kadar ısınıyor
  • sistem güç tasarrufu diye birşey var o açık hocam

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kA0s42 -- 30 Temmuz 2013; 17:30:33 >
  • Arkadaşlar ben Veri bağlantısını Avea Degilde Kapalı yapıyorum, ardından wifi bağlanıyorum şifreyi giriyorum bağlandı diyor. Ancak bağlı söyluyor google Play olsun vs giriyorum bağlantı yok diyor, wifi kapatıyorum Aveayı açıyorum kendı net paketım var ordan sorun yaşamıyor ancak ben bir iki gün wifi de kullanmıştım şimdi neden böyle olmuş olabilir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: crashris

quote:

Orijinalden alıntı: hilasa

quote:

Orijinalden alıntı: doganays

arkadaşlar bende telefonu dün aldım beyaz rengini

herşey çok güzel ama dün 3-4 kere uyanmama problemiyle karşılaştım bir kerede tlefon durduk yere dondu. pili çıkarıp takmak zorunda kaldım.

yaklaşık 3 yıldır samsung galaxy nin tüm serilerini kullanıyordum. samsungtan sonra tek aradığım şey multiwindow oldu. bir yandan youtubeden bişeyler izlerken bir yandan da whatsapptan yazışmak faceye girmek keyifli oluyordu şimdi bu özelliği çok arıyorum.

Evet hocam en son parti malda oyle bir sorun var.Wifi yi kapatinca ekrani kapatmadan once bir sorun olmuyor.

benim 3 sorunum var birisi google playde arama yaparken altta benzer seçimler çıkmıyor.uygularımı güncellemek için google play de nereye girmem gerek onu bulamıyorum bir de mesaj yazarken tuşlar titreşim veriyor onu nasıl kapatabilirm ?

Google playe girip alttaki ayarlara basip uygulamarim orda guncelle cikar.Ses ayarlarindan kapatabilirsiniz

• quote:

quote:

quote:

real racing 3 ü 1 saat oynadıktan sonra
  • ayarlarda dil ve giris yaziyor ordan kapatiyoruz

• quote:

quote:

quote:

quote:

peki dışını çok fazla veriyormu ısıyı yani içi 41 derece ama elin bunu 41 decere olarak birebir temaz ediyormu onu merak ettim
  • quote:

Orijinalden alıntı: Red_Devil33

quote:

Orijinalden alıntı: hm1506

arkadaşlar bir sıkıntı var telefonu yeni aldım kutuyu açtım sim kart veya sd kart takmadım açılış ekranında discovery yazısında donuyor kalıyor.

Ses açma ve güç tuşuna bas cmw menüde wipe data seçenegi ile teli sıfırla olmassa telde donanımsal sorun var .

yaptım dediğinizi ama yine olmadı telefon bir türlü açılamıyor sürekli reset atıyor. Servisi aradım gönderin dediler.

dakika1 gol 1....

okadar iste bekle yolunu gözle olana bak..

zaten bir cenabetlik vardı kapıda ödeme ile aldım adam kartan çekti onaylanmadı dedi. Bir daha çekti yetersiz dedi, ben nasıl olur limit vardı sabah dedim.
    Bankayı aradım çekilmiş dedi. Adam çekilmedi diyor. Neyse anlaşıldı işlem askıda kalmış iptal etti banka tekrar çektik oldu.
    ben bunları yazarken telefon sürekli rest atıyor ama açılamıyor garibim discovery yazısına geliyor donuyor.

neyse ben servisi gönderiyorum bilgi veririm arkadaşlar.
  • toptan güncelleme olayı güzel oldu.teşekkürler..
  • quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

peki dışını çok fazla veriyormu ısıyı yani içi 41 derece ama elin bunu 41 decere olarak birebir temaz ediyormu onu merak ettim

rahatsız edicek bir sıcaklık yok . s3 s4 e göre çok az ısınıyor
  • 
Sayfa: önceki 628629630631632
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.