Şimdi Ara

*** GENERAL MOBILE DISCOVERY - SIK SORULAN SORULAR - TEKNİK REHBER - KULLANICI KULUBÜ *** (2600. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
56.566
Cevap
332
Favori
3.371.042
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
13 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 25982599260026012602
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    a.marketten uygulama indirirken hata veriyor.(hafiza dolu diyor)
    hafiza kartina inmesini de istiyorum
    nazil çözebilirim.
  • Merhabalar benim elite de söyle bir sorun var rehberde isimler iç içe birnine giriyor.Atıyorum Ahmet ve Mehmet bi bakıyorum rehberden kaybolmuş bi bakıyorum ikisi de mustafanın nosunun içinde kayıtlı whatsapta bi bakıyorum ahmet ve mehmetin karşısında da mustafa yazıyor sonra rehberde mustafa ya girip o ikisini ordan ayırıyorum düzeliyor ama öbür günde başka başka isimler birbirine giriyor bu sorun sürekli devam ediyor çözemedim bir türlü yardımcı olacak birisi var mı ?
  • agtr A kullanıcısına yanıt
    Doğrudur hocam ama sonuçta arkasında iyi bir marka var. Fiyatı gayet iyi. Çoğu firmanın işine çomak soktu Asus.

Sonuçta Samsung'ta aynı şeyi yapmıyor mu? Türkiye'ye getirdiği telefonlar farklı konfigürasyonda oluyor.

Telefonu şahsen görmedim ama telefon alacak olsam değerlendirirdim. Bende de Discovery var ama daha yeni OnePlus One almış oldum hem de bedavadan...

Böyle uygun fiyatlı telefonların artması tüketicinin yararına.

Birde maalesef GM Discovery ile yakaladığı başarının bir daha yakınından bile geçemez. Piyasaya giren ilk uygun fiyatlı ve iyi donanımlı telefondu ama artık 1000 tl altı özellikle de 800 tl altı telefonlarda rekabet iyice kızıştı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mnr980

arkadaşlar selamlar.
    a.marketten uygulama indirirken hata veriyor.(hafiza dolu diyor)
    hafiza kartina inmesini de istiyorum
    nazil çözebilirim.

Burada yazanı deneyin

http://forum.donanimhaber.com/m_96212043/tm.htm
  • acer_sahibi77 kullanıcısına yanıt
    quote:

artık 1000 tl altı özellikle de 800 tl altı telefonlarda rekabet iyice kızıştı.

Aynen, şaomi bi gelseydi arkasından çok gelen olacak ama bi türlü gelemediler.
    Şaomi iyi gelirse inşallah fiyat olarak, diğer gelenlerde ona uymak zorunda kalacaklar.
    ZTE nubia sersini getirecekmiş mesela, geçen gün erdi bey (fx57) tiwit atmıştı.
  • İnşallah saydıklarınız ve daha da fazlası olabilecek en uygun fiyata gelir.

Nubia serisinin gelmesi iyi hoşta normalde biraz pahalı ama bize geldiğinde ne kadar olur fiyatı onu bilemiyorum.

Biraz daha esnek bir vergilendirme olsaydı ya da en azından şu ÖTV bir kalksaydı. 99 depremi sonrası kısa süreliğine konan bir vergi 15 yıldır hala yürürlükte.
  • Arkadaşlar, kişiler için grup oluşturup bu grup için de çağrı engelleme yapabilir miyiz?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Pil %30 dan 15'e çok hızlı düşüyor. Çözümü var mıdır.?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Gençler kitkat iptal mı oldu?

• <!--ok--> kitkat iptal olmadı yayınlanacak yakın zamanda yanlız sunu belirtmeliyim bu telefonları elinizden biran önce cıkarın donanım hız vb. özellikleri çok iyi ama telefon uzun ömürlü bir tel degil iki gün sonra elinizde bozulacagına satın kurtulun discovery 2 iyi görünüyor ama saglammı bilemiyorum saglamsa alınabilir ama ben artık gm almam artık bu fiyatlara daha yi markaların telefonları cıktı yani general mobile voleyi vurdu gitti bundan sonra bu satış rakamlarını yakılayamzlar çünkü kullanıcıların güveni kalmadı marka olmayı beceremediler merdiven altı bir firma görüntüsü var valla türkler kazansın diyorduk ama işte bizimkilerin yaptıgıda bu, şansda verildi halk tarafından yinede geliştiremediler kendilerini sonra niye yabancı mal alıyoruz diyoruz adamlar iyi yapıyor kaliteli yapıyor çin mallarını kimse tavsiye etmez malum çin deyince duraksıyoruz ama işini kaliteli yapan huawei firması var buda çin kaliteli yaparsan çinde olsan türkde olsan tutar genel olarak eğer çinde yaptırıyorsan tasarımı sana ait olsun aynı teli alıp gelme bu kadar basit olunmaz turkcel bile zte firmasına yaptırdıgı turkcel t50 telefonu kendi tasarladı kendi istediklerini koydurdu kaliteyi turkcel belirledi ondan tuttu o cihaz discovery iki blu ,yada gionne yeni cıkardıgı bir model direkt kopyanın kopyasını yapıyorlar gm discovery alma aldırma sadece telefon satmakla bitmiyor teknik servis müşteri memnuniyeti kalitede olmalı yoksa kurumsal sirket böyle olmaz flash tv gibi hergün oyun havası calıyor bunlar bizlere
  • quote:

Orijinalden alıntı: someoneme

Pil %30 dan 15'e çok hızlı düşüyor. Çözümü var mıdır.?

Bataryayı kalibre etmelisiniz
  • Sahibinden.com a şöyle bir baktım, ikinci ele düşen cihaz sayısı resmen patlamış, fiyatlarda da 50-100 arası düşme var gibi.

• quote:

Orijinalden alıntı: agtr

Sahibinden.com a şöyle bir baktım, ikinci ele düşen cihaz sayısı resmen patlamış, fiyatlarda da 50-100 arası düşme var gibi.

Millet anladi ne kazigi yedigini sahsen bende yedim.

• @agtr Beni neden mention'ladınız Doğrudur millet telefonu elinden çıkarmak istiyor, uzun süre kullanılacak, sağlam bir telefon değil üstelik yeni telefonlar da çıkmaya başladı. Sıfırı alınmaz zaten artık bu telefonun, 700 tl'ye çok daha iyileri var
  • hocam yanlislikla, ozür.

• quote:

Orijinalden alıntı: Df329tRHdcVa7

quote:

Orijinalden alıntı: someoneme

Pil %30 dan 15'e çok hızlı düşüyor. Çözümü var mıdır.?

Bataryayı kalibre etmelisiniz

Nasıl yapıldığını anlatan bir doküman link var mıdır?

• Arkadaşlar merhaba,

Kısa bir süreden beri telefonumda uygulama güncellemelerini yapamıyorum ve yeni uygulamalar indiremiyorum. Yeterli yer olmasına rağmen sürekli cihazda yeterli yer yok uyarısı geliyor. Sistem güncelleştirmesini de yaptım. Sizce bunun nedeni ne olabilir? Yardımcı olabilirseniz sevinirim. Teşekkürler
  • melek.baser M kullanıcısına yanıt
    http://www.cihanblog.com/google-play-yeterli-hafiza-yok-sorunu-cozuldu.html sorununun çözümü bu olsa gerek
  • lanet olası şey arasıra biraz ısınıyordu... ama bugün çantamda ne olduysa bekleme modunda öyle bir ısınmış ki kendi kendine.. ekrana mesaj gelmiş batarya aşırı sıcak lütfen kapatın felan gibi. power düğmesinden kapatmakta bile güçlük çektim...pil birden yüzde 80 lerden 44 lere inmiş...telefona el değmiyordu tesadüf eseri farketmesem havaya uçacak resmen :( bekleme modunda sadece iki tane sms msj gelmiş.. neden durduk yere böyle saçmalar ki?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi scoupman -- 23 Ağustos 2014; 17:10:23 >
  • Kitkat beta sürümü çıktı eyvallah ama

Artık bi Kitkat ALFA sürümüde çıksa be GENERAL MOBİLE
  • 
Sayfa: önceki 25982599260026012602
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.