Şimdi Ara

General Mobile Discovery mi Galaxy s3 mini mi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
19
Cevap
0
Favori
5.837
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • selam arkadaşlar başlıkta da belirtildiği gibi akıllı cep telefonu almak istiyorum bu ikisi arasında kararsız kaldım General Mobile Discovery de 8 mp kamer var galaxy s3 minide 5 mp kamera ama ikisinin de ön kamerası kaç mp bilmiyorum bir yardımcı olursanız sevinirim 2 telefonun da artıları eksileri nelerdir

• İkisi de ağır plastik
    Discovery özellik bakımından iyi - ki o kadar iyi değil -
    S3 Mini servis bakımından iyi - ki o kadar iyi değil -
    İkisi de 1 yıl geçmeden dedirtecek cinsten telefonlar.
  • General Mobile Discovery'nin kamerası gerçekten 8 mp mi ve iki telefonun sar değeri nedir ve ön kameraları kaç mp bir bilgin varmı
  • quote:

Orijinalden alıntı: yolcu45

General Mobile Discovery'nin kamerası gerçekten 8 mp mi ve iki telefonun sar değeri nedir ve ön kameraları kaç mp bir bilgin varmı

Ön kamera s3m'de 0.3 büyük oranla gmd de öyle.
  • Tabii ki de S3 Mini daha iyi bir seçim olacaktır.Arkadaşlar plastik diyor fakat plastik dedikleri o madde aslında SAR değerini bayağı bir düşük tutmasını sağlıyor.S3 Mininin SAR değerleri ise;
    Kafa(Head) 0.522 Vücut(Body) 0.588'dir.
  • şimdi General Mobile Discovery'nin video incelemesini seyrettim performans bakımından çok iyi gözüküyor ekran boyutu 4.7" olması ve 8 mp kamerası olması nedeniyle 1 adım öne geçti bu telefonu önerir misinz peki
  • Güveniyorsan (ki forumda 400 kişiden fazla kişi aldı) s3 mini falan hikaye discovery yanında."Performans" olarak s3 e yakın bir telefon.
  • güveniyorsan derken sakata gelmiyelim sorunlu bir cihaz mı
  • yolcu45 Y kullanıcısına yanıt
    Sorunlu bir cihaz degil.Bazıları markaya güvenmiyor ondan söyledim. Bir sorunu yok cihazın.Bazıları birkaç problem gördü,çözüldügünü bilmeden telefonu almaktan vazgeçti.
    http://forum.donanimhaber.com/m_79156532/tm.htm
    bu konuyu inceleyebilirsin.@Storm Worm un verdigi cevapları okumanı tavsiye ederim.Telefon ilk çıktıgı vakit öyle bir anlattılarki sorunları heryeri sorunlu işe yaramaz imajı verdiler telefona.600 tl ye böyle performanslı bir cihaz olunca göze battı.O konuyu açan arkadaş da discovery aldı ve çok memnun.
    General mobile güncelleme de verdi bazı sorunları tamamen ortadan kaldırdı.Şu anda telefonun bir sorunu yok bence.

Sorun olarak sana şunu söyleyebilirim sorun olarak nitelendirebileceksen.Düşük ışıkta beyaz arkaplanda pembeleşme sorunu olabilir ki her telefon da yok(bende de yok) yine olsa bile normal çektigin bir fotografda pembeleşme sorunu göremezsin.Anca düşük ışıkta duvar,buzdolabı gibi şeyler çekmen gerekir.
    Birde gps performansı kötüymüş telefonun ben hiç gps kullanmadıgım için birşey söyleyemiyecem.Kullananlar bunu söylüyor ama.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Al Swearengen -- 12 Eylül 2013; 20:51:37 >

• quote:

Orijinalden alıntı: thebancally

Sorunlu bir cihaz degil.Bazıları markaya güvenmiyor ondan söyledim. Bir sorunu yok cihazın.Bazıları birkaç problem gördü,çözüldügünü bilmeden telefonu almaktan vazgeçti.
    http://forum.donanimhaber.com/m_79156532/tm.htm
    bu konuyu inceleyebilirsin.@Storm Worm un verdigi cevapları okumanı tavsiye ederim.Telefon ilk çıktıgı vakit öyle bir anlattılarki sorunları heryeri sorunlu işe yaramaz imajı verdiler telefona.600 tl ye böyle performanslı bir cihaz olunca göze battı.O konuyu açan arkadaş da discovery aldı ve çok memnun.
    General mobile güncelleme de verdi bazı sorunları tamamen ortadan kaldırdı.Şu anda telefonun bir sorunu yok bence.

Sorun olarak sana şunu söyleyebilirim sorun olarak nitelendirebileceksen.Düşük ışıkta beyaz arkaplanda pembeleşme sorunu olabilir ki her telefon da yok(bende de yok) yine olsa bile normal çektigin bir fotografda pembeleşme sorunu göremezsin.Anca düşük ışıkta duvar,buzdolabı gibi şeyler çekmen gerekir.
    Birde gps performansı kötüymüş telefonun ben hiç gps kullanmadıgım için birşey söyleyemiyecem.Kullananlar bunu söylüyor ama.

ölü piksel ise garantiye giriyor bildiğim kadarı ile

• fiyat bakımından s3 den ucuz ve performans bakımından s3 den yüksek samsung marka olduğu için yüksek fiyat dır diye düşünüyorum biraz fiyat araştırması yaptım 600 tl 2 yıl garantili telpa garantili
  • iphone 5c - 5s çıkacak acaba bekleyip onların fiyatına da mı bakmak lazım
  • Discovery
  • iphone 5C -5S sandığımdan pahalı cihazlar mış ucuz İphone dediler ama değilmiş en iyisi Discovery
  • s3 miniyle kıyaslaman discovery ye hakaret olur
  • discovery nin rakibi s3 mini değil direk s3 tür
  • özelliklerini pek bilmiyordum discovery nin fiyatı 600 tl s3 mini 650 tl o yüzden yazmıştım başlığa ismini pek duymamıştım discovery nin
  • Discovery yii 600 tl den bulabilecegim bir link atarmısını:-) hocam

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: poyrazoglu844

Discovery yii 600 tl den bulabilecegim bir link atarmısını:-) hocam

http://www.incehesap.com/general-mobile_cep-telefonu-fiyatlari/ burada peşin fiyatı 585 tl
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.