Şimdi Ara

General Mobile Discovery için Sıcak Fırsatlar (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.152
Cevap
52
Favori
222.637
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Yukarıdaki uzun yazıda alıntı yapılan arkadaş tam bi samsung fanı. Gmd'nin üstün olduğu konularda "kişisel tercih meselesi", "allah bilir", "bana göre...." gibi sonuca bağlamış ama s3ün amoledine roman yazmış. "Kişisel tercih meselesi" diyememiş.
    Radyo konusuna girmeye gerek bile yok.
    Belli bir modelin sıcak fırsat anakonusunda böyle lüzumsuz şeyler paylaşılmamalı. Zaten konuya girenler cep telefonları bölümünden ilgili konuları okuyup belli bir karara varmışlardır ki fırsat kovalamak için bu konudadırlar.

Aynı fiyat seviyesinde muadil ürün göstermeden gmd'ye çamur atanlara anlam veremiyorum. S3ü amoled farkıyla 750ye versinler o zaman gelip karşılaştırma yapın.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: thundere

General Mobile Discovery 16GB

10luk hesap ve avantajix ile
    http://www.sanalpazar.com/General-Mobile-Discovery-2-Yil-Garanti.-Adiniza-Fatura__isp10550668

750 ve üzerine 100 parapuan
    http://www.gold.com.tr/general-mobile-discovery-16gb-siyah-cep-telefonu_u

Forumdan çek bul al
    http://www.hepsiburada.com/liste/general-mobile-discovery-4-gb/productDetails.aspx?productId=telcepgmdiscov&categoryId=371946

%5 doğum günü ve 50 tl bonus
    http://urun.gittigidiyor.com/cep-telefonu-ve-aksesuar/general-mobile-discovery-cep-telefonu-16-gb-95951912

Akakçe
    http://www.akakce.com/cep-telefonu/en-ucuz-general-mobile-discovery-16gb-fiyati,1526238.html

S3 mü Discovery mi?(Alıntıdır)
    General Mobile Discovery'nin iyi yönleri;
    Galaxy S3'e göre GM Discovery biraz daha inceymiş, biraz daha küçükmüş, biraz daha hafifmiş, mobil bağlantı da, 3G'de biraz daha iyiymiş, çift hat varmış ve piksel yoğunluğu biraz daha fazlaymış.
    Hemen bakalım..
    İncelik: GM Discovery 7.59 mm, Galaxy S3 8.6 mm. Aradaki fark 1 mm. Önemli mi? Bence değil. (Kişisel tercih meselesi.)
    Boyutlar: GM Discovery 134 x 68 mm, Galaxy S3 136.6 x 70.6 mm. Yani Galaxy S3 2.6 mm daha uzun ve 2.6 mm daha geniş. Bence Galaxy S3 için dezavantaj yaratmıyor. (Kişisel tercih meselesi.)
    Ağırlık: GM Discovery 125 gram, Galaxy S3 133 gram. Yani Galaxy S3, 8 gram daha ağır. Büyük bir fark mı? Siz karar verin. (Kişisel tercih meselesi.)
    Mobil ve 3g: Mobil bağlantıda GM Discovery'nin hspa değerinin daha fazla olduğu söyleniyor yani daha hızlı internet sunduğu söyleniyor. Fakat, kullanıcıların internetteki yorumlarına baktığımda internet bağlantısından şikayet edenler yok değil.. Gerçi mobil operatörlerimizden ötürü ne GM Discovery ne de Galaxy S3 gerçek mobil performansını ortaya koyamıyorlar. Bize ne sunulursa onu alıyoruz yani "yavaş bir mobil internet".
    3g bağlantıda aradaki fark 52 dakika. Yani 3G modunda GM Discovery 52 dakika daha fazla konuşturuyormuş. Testler nasıl yapıldı bunu bilemiyorum. İki telefonu alıp denemek gerekiyor. Gerçekten 52 dakika fark varsa bu yönden GM Discovery iyi olabilir.
    Çift hat: Bu özellik için yorumum! "Olsada olur olmasada." Çift hat tercih edenler için iyi olabilir ama çin üretimi telefonların değişmez özelliği çift hattı ben tercih etmiyorum. (Bu arada GM Discovery'de karasal tv özelliği olmamasına şaşırmadım değil.) (Kişisel tercih meselesi.)
    Piksel yoğunluğu: GM Discovery 312 ppi, Galaxy S3 306 ppi. Aradaki fark 6 ppi. Telefonları yanyana koymadan buna yorum yapamam. Aradaki 6 ppi ips ekranlı GM Discovery'e, Süper Amoled ekranlı Galaxy S3 karşısında büyük bir avantaj sağlar mı? Allah bilir. Şayet ben Galaxy S3'ün ekranından gayet memnunum. (Kişisel tercih meselesi.)
    Samsung Galaxy S3'ün iyi yönleri;
    GM Discovery'nin Galaxy S3'e karşı üstünlüklerini yukarıda gördük. Bakalım Galaxy S3'de olup, GM Discovery'de olmayan neler var?
    Gorilla Glass 2, hd süper amoled, sağlam ve biraz daha büyük ekran, Nfc, Dahili fm radyo, daha fazla dahili hafıza ve hafıza arttırma olanağı,daha güçlü işlemci, daha güçlü pil, 2g ile 2 kat pil ömrü, kendine has yazılım desteği, daha fazla aksesuar seçeneği.
    Galaxy S3'ün ekranı: Samsung Galaxy S3'de Gorilla Glass 2 çizilme ve kırılmaya dayanıklı ekran bulunuyor. Ayrıca Galaxy S3'ün ekranı diyelim ki kırıldı 80 TL gibi bir ücrete kırılan ekranı değiştirme imkanınız var. Ve hd süper amoled ekran kullanıldığı için Galaxy S3'de renkler daha canlı, parlak, gerçekci. İps ekran (Nexus7 tabletimden biliyorum) ise daha sönük. Tabi kırılma ve çizilmelere de dayanıklı olmadığından ileride ekran hasarı olursa tamiri çinde mi yapılıyor? Türkiye'de mi? Bunu bilemiyorum? Sadece 1 mm'lik ekran büyüklüğünün ise lafını etmiyorum.
    Nfc: Samsung Galaxy S3'de yakın alan iletişim desteği yani Nfc var. Bu donanım pek çok telefonda olmuyor. İlerleyen zamanda daha yaygın kullanılacağı söyleniyor. Merak edenler Nfc'nin kullanım alanlarına bakabilirler. GM Discovery'de ise ne yazık ki (gördüğüm kadarıyla) Nfc yok.
    Dahili FM Radyo: Galaxy S3'de dahili fm radyo var fakat GM Discovery'de(gördüğüm kadarıyla) yok. Çünkü hiçbir yerde bahsedilmemiş. (General Mobile'in Discovery tanıtım sayfasına da bakabilirsiniz.) Bildiğiniz gibi İphone'larda da dahili fm radyo bulunmuyor. Bu nedenle Apple serisini de hiç sevmem. (Kişisel tercih meselesi.)
    Daha fazla hafıza: Galaxy S3, 16, 32 ve 64 gb dahili hafıza seçenekleri ile satılıyor. Ve hafıza kartı takarak 64 gb daha katabiliyorsunuz.GM Discovery ise 4, 16 gb dahili hafıza ile geliyor ve en fazla 32 gb'lık ek kapasite koyabiliyorsunuz. (Kişisel tercih meselesi.)
    Daha güçlü işlemci ve pil: Galaxy S3'ün işlemcisi 1.4 ghz hızında, GM Discovery 1.2 ghz. Galaxy S3'ün pili 2100 mAh, GM Discovery'nin ki 1800 mAh. Her ikisinde de Galaxy S3, GM Discovery'den üstün çıkıyor. (Çok pil tüketen süper amoled ekranı unutmayın! Galaxy S3 böyle bir ekrana rağmen GM Discovery'nin önüne geçiyor.) (Kişisel tercih meselesi.)
    Yazılım desteği ve Aksesuar seçeneği: Dünya genelinde 60 milyon adetten fazla sattığı söylenen Galaxy S3 için hem yazılım yönünde, hemde aksesuar yönünde sağlam bir destek bulunuyor. Şimdiden Android 5.0 sürümünü alacağı söylenen Galaxy S3, birçok dock, kılıf, kablo, aksesuar çeşitliliği ile de GM Discovery'nin önüne geçiyor. Ayrıca bildiğiniz gibi Galaxy S3'de "Akıllı bekleme", "S Beam", "En iyi fotoğraf", "Akıllı arama", "Akıllı uyarı", "Popup play", "Allshare play", "Allshare cast", "S Voice", "çoklu pencere" gibi Samsung'un özel olarak geliştirdiği yazılım özellikleri de bulunuyor.
    Bilinmeyenler!
    İki cihaz arasındaki farkları yukarıda gördük. Bunun haricinde pek çok özellik örtüşüyor fakat birde GM Discovery hakkında bilinmeyenler var. Yani Galaxy S3'de olup, GM Discovery'de olup olmadığı muamma özellikler listesi bulunuyor..
    GM Discovery'de Wifi Direct özelliği var mı? Galaxy S3'deki bu özellik sayesinde iki cihaz arasında internet ağı olmadan bluetooth'dan kat kat hızlı dosya paylaşımları yapabiliyoruz.
    GM Discovery'de Glonass var mı? Gps'den sonraki ikinci önemli uydu konumlandırma sistemi olan Glonass Galaxy S3'de var fakat GM Discovery'de var mı?
    DLNA, MHL 1.0, HDMI 2: Galaxy S3'de bulunan DLNA, MHL 1.0, HDMI 2 desteği GM Discovery'de var mı? Ürün tanıtım sayfalarında bunlardan bahsedilmemiş.
    1080p video: Galaxy S3 8 mp kamerası ile 1080p hd video kayıt edebiliyor fakat GM Discovery hakkında bilgi yok.
    Ram türü: Galaxy S3'de kullanılan 1 gb ram Samsung üretimi LPDDR2. Daha az yer kapladığı, daha az güç tükettiği söyleniyor fakat GM Discovery'deki 1gb ram'in türü hakkında bilgi bulamadım.
    Grafik işlemci: Galaxy S3'deki grafik işlemci ARM Mali 400. GM Discovery'nin grafik işlemcisini bulamadım.

Fark ettiğim 3 yanlışı söylemek istiyorum. Discoveryde dahili radyo alıcısı var radyo programı indirmelisiniz sadece. Discoveryde Wifi direct özelliği var. S3 ün ekranı 80 liraya değişmiyor. Ön kasa ile ekran bağlantılı olduğu için ön yüz Full değişiyor arkadaşa 550 lira fiyat verdiler.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Arkadaşlar ciddi bir indirim yok mu konuya ekleyelim :)
  • quote:

http://www.sanalpazar.com/General-Mobile-Discovery-2-Yil-Garanti.-Adiniza-Fatura__isp10550668

Forumdan çek bul al
    http://www.hepsiburada.com/liste/general-mobile-discovery-4-gb/productDetails.aspx?productId=telcepgmdiscov&categoryId=371946

http://urun.gittigidiyor.com/cep-telefonu-ve-aksesuar/general-mobile-discovery-cep-telefonu-16-gb-95951912

Akakçe
    http://www.akakce.com/cep-telefonu/en-ucuz-general-mobile-discovery-16gb-fiyati,1526238.html

Galaxy S3'e göre GM Discovery biraz daha inceymiş, biraz daha küçükmüş, biraz daha hafifmiş, mobil bağlantı da, 3G'de biraz daha iyiymiş, çift hat varmış ve piksel yoğunluğu biraz daha fazlaymış.
    Hemen bakalım..
    İncelik: GM Discovery 7.59 mm, Galaxy S3 8.6 mm. Aradaki fark 1 mm. Önemli mi? Bence değil. (Kişisel tercih meselesi.)
    Boyutlar: GM Discovery 134 x 68 mm, Galaxy S3 136.6 x 70.6 mm. Yani Galaxy S3 2.6 mm daha uzun ve 2.6 mm daha geniş. Bence Galaxy S3 için dezavantaj yaratmıyor. (Kişisel tercih meselesi.)
    Ağırlık: GM Discovery 125 gram, Galaxy S3 133 gram. Yani Galaxy S3, 8 gram daha ağır. Büyük bir fark mı? Siz karar verin. (Kişisel tercih meselesi.)
    Mobil ve 3g: Mobil bağlantıda GM Discovery'nin hspa değerinin daha fazla olduğu söyleniyor yani daha hızlı internet sunduğu söyleniyor. Fakat, kullanıcıların internetteki yorumlarına baktığımda internet bağlantısından şikayet edenler yok değil.. Gerçi mobil operatörlerimizden ötürü ne GM Discovery ne de Galaxy S3 gerçek mobil performansını ortaya koyamıyorlar. Bize ne sunulursa onu alıyoruz yani "yavaş bir mobil internet".
    3g bağlantıda aradaki fark 52 dakika. Yani 3G modunda GM Discovery 52 dakika daha fazla konuşturuyormuş. Testler nasıl yapıldı bunu bilemiyorum. İki telefonu alıp denemek gerekiyor. Gerçekten 52 dakika fark varsa bu yönden GM Discovery iyi olabilir.
    Çift hat: Bu özellik için yorumum! "Olsada olur olmasada." Çift hat tercih edenler için iyi olabilir ama çin üretimi telefonların değişmez özelliği çift hattı ben tercih etmiyorum. (Bu arada GM Discovery'de karasal tv özelliği olmamasına şaşırmadım değil.) (Kişisel tercih meselesi.)
    Piksel yoğunluğu: GM Discovery 312 ppi, Galaxy S3 306 ppi. Aradaki fark 6 ppi. Telefonları yanyana koymadan buna yorum yapamam. Aradaki 6 ppi ips ekranlı GM Discovery'e, Süper Amoled ekranlı Galaxy S3 karşısında büyük bir avantaj sağlar mı? Allah bilir. Şayet ben Galaxy S3'ün ekranından gayet memnunum. (Kişisel tercih meselesi.)
    GM Discovery'nin Galaxy S3'e karşı üstünlüklerini yukarıda gördük. Bakalım Galaxy S3'de olup, GM Discovery'de olmayan neler var?
    Gorilla Glass 2, hd süper amoled, sağlam ve biraz daha büyük ekran, Nfc, Dahili fm radyo, daha fazla dahili hafıza ve hafıza arttırma olanağı,daha güçlü işlemci, daha güçlü pil, 2g ile 2 kat pil ömrü, kendine has yazılım desteği, daha fazla aksesuar seçeneği.
    Galaxy S3'ün ekranı: Samsung Galaxy S3'de Gorilla Glass 2 çizilme ve kırılmaya dayanıklı ekran bulunuyor. Ayrıca Galaxy S3'ün ekranı diyelim ki kırıldı 80 TL gibi bir ücrete kırılan ekranı değiştirme imkanınız var. Ve hd süper amoled ekran kullanıldığı için Galaxy S3'de renkler daha canlı, parlak, gerçekci. İps ekran (Nexus7 tabletimden biliyorum) ise daha sönük. Tabi kırılma ve çizilmelere de dayanıklı olmadığından ileride ekran hasarı olursa tamiri çinde mi yapılıyor? Türkiye'de mi? Bunu bilemiyorum? Sadece 1 mm'lik ekran büyüklüğünün ise lafını etmiyorum.
    Nfc: Samsung Galaxy S3'de yakın alan iletişim desteği yani Nfc var. Bu donanım pek çok telefonda olmuyor. İlerleyen zamanda daha yaygın kullanılacağı söyleniyor. Merak edenler Nfc'nin kullanım alanlarına bakabilirler. GM Discovery'de ise ne yazık ki (gördüğüm kadarıyla) Nfc yok.
    Dahili FM Radyo: Galaxy S3'de dahili fm radyo var fakat GM Discovery'de(gördüğüm kadarıyla) yok. Çünkü hiçbir yerde bahsedilmemiş. (General Mobile'in Discovery tanıtım sayfasına da bakabilirsiniz.) Bildiğiniz gibi İphone'larda da dahili fm radyo bulunmuyor. Bu nedenle Apple serisini de hiç sevmem. (Kişisel tercih meselesi.)
    Daha fazla hafıza: Galaxy S3, 16, 32 ve 64 gb dahili hafıza seçenekleri ile satılıyor. Ve hafıza kartı takarak 64 gb daha katabiliyorsunuz.GM Discovery ise 4, 16 gb dahili hafıza ile geliyor ve en fazla 32 gb'lık ek kapasite koyabiliyorsunuz. (Kişisel tercih meselesi.)
    Daha güçlü işlemci ve pil: Galaxy S3'ün işlemcisi 1.4 ghz hızında, GM Discovery 1.2 ghz. Galaxy S3'ün pili 2100 mAh, GM Discovery'nin ki 1800 mAh. Her ikisinde de Galaxy S3, GM Discovery'den üstün çıkıyor. (Çok pil tüketen süper amoled ekranı unutmayın! Galaxy S3 böyle bir ekrana rağmen GM Discovery'nin önüne geçiyor.) (Kişisel tercih meselesi.)
    Yazılım desteği ve Aksesuar seçeneği: Dünya genelinde 60 milyon adetten fazla sattığı söylenen Galaxy S3 için hem yazılım yönünde, hemde aksesuar yönünde sağlam bir destek bulunuyor. Şimdiden Android 5.0 sürümünü alacağı söylenen Galaxy S3, birçok dock, kılıf, kablo, aksesuar çeşitliliği ile de GM Discovery'nin önüne geçiyor. Ayrıca bildiğiniz gibi Galaxy S3'de "Akıllı bekleme", "S Beam", "En iyi fotoğraf", "Akıllı arama", "Akıllı uyarı", "Popup play", "Allshare play", "Allshare cast", "S Voice", "çoklu pencere" gibi Samsung'un özel olarak geliştirdiği yazılım özellikleri de bulunuyor.
    Bilinmeyenler!
    İki cihaz arasındaki farkları yukarıda gördük. Bunun haricinde pek çok özellik örtüşüyor fakat birde GM Discovery hakkında bilinmeyenler var. Yani Galaxy S3'de olup, GM Discovery'de olup olmadığı muamma özellikler listesi bulunuyor..
    GM Discovery'de Wifi Direct özelliği var mı? Galaxy S3'deki bu özellik sayesinde iki cihaz arasında internet ağı olmadan bluetooth'dan kat kat hızlı dosya paylaşımları yapabiliyoruz.
    GM Discovery'de Glonass var mı? Gps'den sonraki ikinci önemli uydu konumlandırma sistemi olan Glonass Galaxy S3'de var fakat GM Discovery'de var mı?
    DLNA, MHL 1.0, HDMI 2: Galaxy S3'de bulunan DLNA, MHL 1.0, HDMI 2 desteği GM Discovery'de var mı? Ürün tanıtım sayfalarında bunlardan bahsedilmemiş.
    1080p video: Galaxy S3 8 mp kamerası ile 1080p hd video kayıt edebiliyor fakat GM Discovery hakkında bilgi yok.
    Ram türü: Galaxy S3'de kullanılan 1 gb ram Samsung üretimi LPDDR2. Daha az yer kapladığı, daha az güç tükettiği söyleniyor fakat GM Discovery'deki 1gb ram'in türü hakkında bilgi bulamadım.
    Grafik işlemci: Galaxy S3'deki grafik işlemci ARM Mali 400. GM Discovery'nin grafik işlemcisini bulamadım.

Galaxy s3'ün discovery'den daha iyi olduğu ortada.Ancak arada yarı yarıyadan daha fazla bir fiyat farkı var.Görüldüğü üzere discovery 400 lü hanelere alınabiliyor.piyasada ise galaxy s3 te bir dizi kampanya ile 900-1000 tl arası değişir diye tahmin ediyorum(garantiye göre).GM,bütçe sıkıntısı olan arkadaşlar için ideal.S3 ün tabiki işçiliği malzeme kalitesi performans stabilitesi daha iyi olabilir discovery'den.Şahsi fikrim discovery'nin kendi fiyat aralığının en iyisi olduğu yönünde(450 tl gibi fiyatlara şahsen 700 tl vermek pek akıl işi olmaz).Sonuçta S3'e özellikleri bakımından çok yakın bir telefon.Stabilizasyon bakımından discovery'i henüz kullanmadığım için birşey söyleyemeyeceğim.Eğer bütçe sıkıntım olmasa bende tercihimi S3 ten yana yapardım.

• birakin s3 u falan.bu discovery bir harika.kullananlar yorum yapsin kardeşim.kulaktan dolma sözlerle yorum yapanlari kiniyorum.bu telefon bir harika.özellikle ekrani ve ekranin dokunmatik hassasiyeti harika.su anda discoveryden yaziyorum.benim tüm ihtiyaclarimi fazlasıyla karsiliyor.almayi düşünen arkadaşlara tavsiyem dusunmetiy bile.telefon harika çok begeneceksiniz eminim buna.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kanarya_avcisi -- 12 Ekim 2013; 23:07:57 >
  • Discovery fırsatlarından başka her şey konuşulmuş yine maşallah. Yok mu güzel bir fiyat?
  • N11'den GM Discovery 16 Gb modeli için kampanya bekliyoruz. 4 Gb'lık modelde 60 TL indirim yapıyorlar. Aynı indirimi 16 Gb'lık model içinde yapsalar 639 TL'ye iner. 50 TL Çek + Encard ile de 489 TL yapar ki bence muhteşem bir fiyat olur. Hadi N11 yap bir bayram indirimi.

• s3 ve discovery aynı fiyat olsa herkes s3 alır.

neyse hızlıal 4 gb lık 620 lira. 20 lira bayram indirimi 75 lira puan kampanyası ile 525 e geliyor bence gayet güzel benım gıbı beyaz meraklıları için 16 gb yok ne yapalım 4 luk alacaz

http://www.hizlial.com/general-mobile-discovery-4-gb/02.044.1580.0057
  • quote:

Orijinalden alıntı: Quidditch06

N11'den GM Discovery 16 Gb modeli için kampanya bekliyoruz. 4 Gb'lık modelde 60 TL indirim yapıyorlar. Aynı indirimi 16 Gb'lık model içinde yapsalar 639 TL'ye iner. 50 TL Çek + Encard ile de 489 TL yapar ki bence muhteşem bir fiyat olur. Hadi N11 yap bir bayram indirimi.

4 gb için bahsettiğin indirimli ürünün linki verebilir misin?
  • quote:

Orijinalden alıntı: kanarya_avcisi

birakin s3 u falan.bu discovery bir harika.kullananlar yorum yapsin kardeşim.kulaktan dolma sözlerle yorum yapanlari kiniyorum.bu telefon bir harika.özellikle ekrani ve ekranin dokunmatik hassasiyeti harika.su anda discoveryden yaziyorum.benim tüm ihtiyaclarimi fazlasıyla karsiliyor.almayi düşünen arkadaşlara tavsiyem dusunmetiy bile.telefon harika çok begeneceksiniz eminim buna.

enpara dan kartım gelince siparişi vericem.9 unda başvurdum daha arayan soran yok.bayramdan sonraya kalacak gibi.Umarım o zamana beyaz renk seçeneğide gelir 16 gb modeline.Birde şu 699tl lik fiyat aşşağılara inse çok güzel olacak.Böyle bir cihazın bu fiyatlara sunulması gerçekten güzel.Umarım bundan sonra markaya para ödemek dışında bu gibi alternatiflere sahip oluruz.

• quote:

Orijinalden alıntı: telet abi

quote:

Orijinalden alıntı: Quidditch06

N11'den GM Discovery 16 Gb modeli için kampanya bekliyoruz. 4 Gb'lık modelde 60 TL indirim yapıyorlar. Aynı indirimi 16 Gb'lık model içinde yapsalar 639 TL'ye iner. 50 TL Çek + Encard ile de 489 TL yapar ki bence muhteşem bir fiyat olur. Hadi N11 yap bir bayram indirimi.

4 gb için bahsettiğin indirimli ürünün linki verebilir misin?

Şuan için yok fakat ara ara 649'dan 589 TL oluyor fiyat. Bu indirimi N11 yapıyor. Keşke yorumu görüp 16 Gb içinde yapsalar.

• quote:

Orijinalden alıntı: fatih999

s3 ve discovery aynı fiyat olsa herkes s3 alır.

neyse hızlıal 4 gb lık 620 lira. 20 lira bayram indirimi 75 lira puan kampanyası ile 525 e geliyor bence gayet güzel benım gıbı beyaz meraklıları için 16 gb yok ne yapalım 4 luk alacaz

http://www.hizlial.com/general-mobile-discovery-4-gb/02.044.1580.0057

Aynı fiyatta olsa ben yine GM discovery alırım çünkü çift simli tel istiyordum

2 gündür kullanıyorum gayet memnunum inşallah sorun çıkarmaz

• telet abi kullanıcısına yanıt
    Üst kısmı hiç okumadım ama cevap vereyim: Encard - fix - finans kartınız varsa uygun fiyata alabilirsiniz. Mesela encard 100 TL iade ediyor.
    Fix/Cardfinans da hızlıal.com'da 75 TL puan veriyor. Ayrıca Hızlıal.com 20 TL daha indiriyor. (619-20-75=524 TL + Kargo bedava)
    Avantajix.com, paramıgeriver.com vb sitelerinin para iadesini de unutmayın.
    ->Ben bakınırken, yukarıda cevap yazmışlar zaten.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sagun18 -- 12 Ekim 2013; 23:36:54 >
  • arkadaşlar 16 gb beyaz olayı ne olacak. neden bulunmadığını bilen var mı acaba
  • quote:

Orijinalden alıntı: fatih999

arkadaşlar 16 gb beyaz olayı ne olacak. neden bulunmadığını bilen var mı acaba

Cihaz stoklara gireli pek fazla olmadı.Bu yeterli bir sebepmidir emin değilim.Beyaz opsiyonuna sahip olana denk gelmedim bende(16 gb).Eğer bahsi geçen bayram indirimi süresince stoklara girmezse 4 gb lığı alıp üzerine 16 gb hafıza kartı takviye etmeyi düşünebilirim.Artık telefonu almak istiyorum sıkıldım beklemekten.Enpara ya 9 unda başvurdum hala gelen giden kimse yok.Bayramdan sonraya sarkarmı yoksa pazartesi getirirlermi bilemedim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ƒ®ét

quote:

Orijinalden alıntı: kanarya_avcisi

birakin s3 u falan.bu discovery bir harika.kullananlar yorum yapsin kardeşim.kulaktan dolma sözlerle yorum yapanlari kiniyorum.bu telefon bir harika.özellikle ekrani ve ekranin dokunmatik hassasiyeti harika.su anda discoveryden yaziyorum.benim tüm ihtiyaclarimi fazlasıyla karsiliyor.almayi düşünen arkadaşlara tavsiyem dusunmetiy bile.telefon harika çok begeneceksiniz eminim buna.

enpara dan kartım gelince siparişi vericem.9 unda başvurdum daha arayan soran yok.bayramdan sonraya kalacak gibi.Umarım o zamana beyaz renk seçeneğide gelir 16 gb modeline.Birde şu 699tl lik fiyat aşşağılara inse çok güzel olacak.Böyle bir cihazın bu fiyatlara sunulması gerçekten güzel.Umarım bundan sonra markaya para ödemek dışında bu gibi alternatiflere sahip oluruz.

ben enpara ile aldım 659 tl idi..100 tl enpara+50 tl n11 çek(20 tl ye aldım) toplamda 529tl ye geldi 16gb modeli.bence siyahı çok tarz duruyor..ben siyah aldım çok memnunum..

• Bu kadar İphone kullanıyorum,kullandım.Discovery gerçekten parasını hak eden bir cihaz.500 tl olması sırf markadan dolayı bana kalırsa.Samsung,Htc 900'den aşşağı satmazdı bu cihazı.

Yalnız babanıza böyle telefonlar almayın.Ben aldım şimdi başımın etini yiyor,niye küçücük Ericsonndan böyle büyük telefona geçtiği için.Onlar için kullanışsız.

• 16 gb için bulabildiğim en ucuz bu
    http://www.n11.com/general-mobil-discovery-16gb-siyah-P15968393

"bu cihaz neden bu kadar ucuz" ve diğer soruların cevapları için çok güzel bir inceleme videosu. almayı düşünenler kesin izlesin.
    http://www.youtube.com/watch?v=r3YNGb2uPFs

• quote:

Forumdan çek bul al

Akakçe

Hemen bakalım..
    Bilinmeyenler!

Discoveryde

Dahili radyo , glonass ( ayrica glonass s3 te olunca cok onemli birsey gibi yazmissin halbu ki hic bir ise yaramadigini turkiyede calismadigini neden yazmiyorsun kusura bakma ama s3 fanatigi oldugunu herkes anladi bu yazinda) direct wifi , 1080p video kayıt mevcuttur

Ayrica s3 un ekranini 80tl ye degil 380tl ye bile degistiremezsin ;-)

Ayrica discoveryin ekrani s3 e gore daha basarili , saturne git iki cihazi eline al karar ver derim .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hirotaro -- 13 Ekim 2013; 4:46:36 >

• Arkadaşlar şuan bu cihazı en ucuza nerden alabilirim link v.s yokmu??
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.