Şimdi Ara

General Mobile Discovery için Sıcak Fırsatlar (160. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.152
Cevap
52
Favori
222.634
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 158159160161162
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Ödemeniz alındı sipariş onaylandığında sipariş tamamlandı yazar hocam size pm attım hocam oradan yardımcı olayım.
  • n11 de alışverişlerden kullanılan puanlar hesaba ne zaman yükleniyor.
    kılıf alacağım, telefondan kazandığım puanların yuklenmesi cok uzun sürer mi acaba.
  • quote:

Orijinalden alıntı: kyoshocu

quote:

Orijinalden alıntı: getz2009

Ekranda general mobile mi yazıyor :( Telefonun görüntüsü bozulmuştur hocam :(

benim tel bu

en son üretilen partiden olduğu için ekran koruyucu yapışık geldi.

bu ekran koruyucunun üzerinde telin özelliklerinin yazılı olduğu bir jelatin vardı.

bende bu yazıyı kaldırmaya çalışırken yanlışlıkla asıl koruyucuyu da kaldırdım son anda fark ettim yeniden yapıştırdım çok az bir hava boşluğu yada toz kaldı.

Hocam mesaj için çok teşekkür ederim. Resimde çok güzel olmuş. Elinize sağlık.

Birşey daha kafama takıldı. Bu "General Mobile" yazısı telefonda mı, yoksa ekran koruyucuda mı yazılı ? Ekran koruyucuyu çıkartsak gidiyor mu ?

• beşken elektronikten alanlar acaba gönderdiği kaplar,kılıf kaliteli mi yoksa kötü mü acaba ?
  • quote:

Birşey daha kafama takıldı. Bu "General Mobile" yazısı telefonda mı, yoksa ekran koruyucuda mı yazılı ? Ekran koruyucuyu çıkartsak gidiyor mu ?

jelatin üzerinde yazıyor diye düşünüyorum. ama dokununca sanki altta imiş geliyor.

koruyucu eskidiğinde ancak anlaşılacak bir durum.
    Ekran filmi çok güzel yapıştırılmış insan kıyıpta kaldıramıyor şimdi.

beskenden aldığım kılıf çok kaliteli dış yüzeyinde discovery yazıyor. telefonun orjinal malı gibi duruyor.

birebir uyumlu bu arada taşma falan yapmıyor.

diğer güzel yanı ise kılıf kapalı halde iken konuşulabiliniyor olması.
  • hceb H kullanıcısına yanıt
    Hayırlı olsun.Telefonunuz elinize ulaştımı? Yeni versiyonmu?
  • quote:

quote:

jelatin üzerinde yazıyor diye düşünüyorum. ama dokununca sanki altta imiş geliyor.

beskenden aldığım kılıf çok kaliteli dış yüzeyinde discovery yazıyor. telefonun orjinal malı gibi duruyor.

Arkadaşlar daha önce de yazdım yine soruyorsunuz inanmıyormusunuz bana anlamadım o orjinal jelatinin üzerinde yazıyo jelatini kaldırınca gidiyor

• quote:

Orijinalden alıntı: orhanncl

quote:

quote:

Arkadaşlar daha önce de yazdım yine soruyorsunuz inanmıyormusunuz bana anlamadım o orjinal jelatinin üzerinde yazıyo jelatini kaldırınca gidiyor

Mesajını görmedim ki. Görsem sormazdım. Kusura bakma hocam.

• tesekkurler. siparisi bugün verdim. ürünü kargoya vermişler. sanırım yarın elimde olur.
  • estağfurullah hocam ne kusuru ben espirisine söyledim :) yeni cihaz gelince bi baktım yazı var hiç hoşuma gitmedi bi bakayım dedim söktüm jelatindeymiş rahatladım sizinle paylaşmak istedim tecrübemi
  • quote:

estağfurullah hocam ne kusuru ben espirisine söyledim :) yeni cihaz gelince bi baktım yazı var hiç hoşuma gitmedi bi bakayım dedim söktüm jelatindeymiş rahatladım sizinle paylaşmak istedim tecrübemi

Teşekkürler hocam. Bende gerçekte görmedim ama resimlerden gördüğüm kadarıyla beğenmedim. Ben yazı olmayanına alıştım öylesi daha hoş duruyor :)
  • quote:

quote:

estağfurullah hocam ne kusuru ben espirisine söyledim :) yeni cihaz gelince bi baktım yazı var hiç hoşuma gitmedi bi bakayım dedim söktüm jelatindeymiş rahatladım sizinle paylaşmak istedim tecrübemi

Teşekkürler hocam. Bende gerçekte görmedim ama resimlerden gördüğüm kadarıyla beğenmedim. Ben yazı olmayanına alıştım öylesi daha hoş duruyor :)

Evet aynen yazi olmayınca daha iyi hocam :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi orhanncl -- 30 Aralık 2013; 18:16:16 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 19'unda sipariş verdim , bugün 11 gün doldu hala ürün yok
  • yunuss.10 kullanıcısına yanıt
    Bende 19unda verdim. Perşembe günü kargo çıkacak dedi Orhan bey...
  • quote:

Orijinalden alıntı: ERKUTCN

Bende 19unda verdim. Perşembe günü kargo çıkacak dedi Orhan bey...

Yılbaşından sonra mı ?
  • orhanncl kullanıcısına yanıt
    Merhaba, sitenizde parçala öde sistemi mevcut mu ? ( kredi kartı + havale )
    Aynen öyle yılbaşından sonraya kaldık...
    Aslında yarın kargo firmaları açık yollanabilir...
  • quote:

Yollasınlar da 2 gün daha beklenir Anlamadığım , 10 iş günü sonunda zembille mi inecek bu telefonlar
  • quote:

yapacak bişey yok..kargo süresi 10 İŞ günü.. ben de aradım bugun perşembe kesin dediler..ha gayret cumartesi gelir inşallah..
    Bende onu anlamadım. Beklemesine bekledik zaten :)
  • 
Sayfa: önceki 158159160161162
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.