Şimdi Ara

General Mobile Discovery Elite ile en tepeye oynayacak! (46. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
949
Cevap
11
Favori
42.696
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4445464748
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • son 7 gun...

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • vallaha o kadar yüz verdiniz ya şunlara bir şey demiyorum neymiş elite de 4 gb ram varmış da 1 gb video belleği olarak ayrılmış azıcık android bilgisi olsa böyle yalan söylemezdi zaten
  • GM Discovery'de yok şarj aletimin çıkış noktası bozuldu, tamire gönderdik 1 ay sonra geldi yine bozuldu felan çok duydum. Bu telefondada benzer şeyler yaşanabilir diye korkuyorum. Yoksa almayı düşünüyorum o ayrı.
  • ne zaman 800ac olarak çıkar biz o zaman alırız ac olmadan bu cihazı almayacağız
  • 1200 tl çok !

1200 e paralel ithalat LG G2 alabiliyosunuz hiç garanti falan filan demeyin bana 4 yıllık wavem garanti görmedi hala kullanıyorum !
  • Şubat sonu dendi martın sonuna geldik sözler tutulmuyorsa ben nasıl güveneceğim firmaya insanların iyi niyetlerini suistimal ediyolar bu saatten sonra fazla satılacağını düşünmüyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: rbcntechnic

ne zaman 800ac olarak çıkar biz o zaman alırız ac olmadan bu cihazı almayacağız

ac li yani 4g modeli için fiyat yükselmesine zemin hazırlanıyor. o yüzden bu model şimdiden geliyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • beklemedeyim !
  • Başlık bence böyle olmalı.
    "General Mobile Discovery Elite ile en dibe oynayacak!"
  • quote:

Orijinalden alıntı: Miraki

1200 tl çok !

1200 e paralel ithalat LG G2 alabiliyosunuz hiç garanti falan filan demeyin bana 4 yıllık wavem garanti görmedi hala kullanıyorum !

Hocam garanti sıkıntınız yoksa zaten bu cihaz sizin için daha iyi.

Tek kötü yanı batarya ama onunda çok iyi süreler verdiğini gördük xda'daki elife e7 kullanıcıları sayesinde.

LG G2 çok ısınan ısındıkcada performansı dibe vuran bi model. Elite neredeyse ısınmıyor bile.

4K çekim kabiliyeti olaran bir kamerası var yazılımla buda getirtilebilir. LTPS ki şuanda piayasadaki en pahalı en teknolojik camdır kendileri onu kullanan bir model. Gionee'ye bazı arkadaşlar adi cin malı demişler ama rusyada amerikada bile gionee'nin ürettiği cihazlar yok satıyo. Gionee çindeki en kaliteli en büyük firmalardan biri ve foxconn'dan sonra en büyük üretici. Ayrıca en teknolojik telefon üretim tesisine sahip firmaymış.

• Bence bu telefon alınmaz donanımı ne kadar güçlü olursa olsun kamerası ne kadar iyi olursa olsun general mobile a güvenilmez. Her an her şey olabilir. Bence Discovery deki gibi bazı şarj sorunları ortaya çıkacak
  • 2500mah pil nedir yahu...pil bitse yedek pi takılmaz.

Ülkemizde büyük bir merakla beklenen General Mobile Discovery Elite hakkında öğrenmek isteyeceğiniz her şey;

Son zamanlarda bir akıllı telefon almayı düşündüyseniz General Mobile'ın Discovery isimli cihazını elbet duymuşsunuzdur. Ülkemizde oldukça yüksek satış rakamları yakalamayı başaran ve hala da iyi satışlar yapan General Mobile Discovery, bu başarısını ise üst seviye özellikleri uygun fiyatla birleştirmesine borçluydu. Şimdi ise şirket aynı stratejide daha önce detayları sızan yeni bir akıllı telefon geliştirdi.

General Mobile Discovery Elite isimli bu akıllı telefon da oldukça sağlam özelliklere sahip. Belirtilene göre bu cihazda, 5.5 inç büyüklüğünde ve 1920 x 1080 piksel çözünürlüğünde ekran, 2.2 GHz saat hızında çalışan 4 çekirdekli Snapdragon 800 işlemci, 16 MP LED flaşlı kamera, 3 GB RAM ve 2500 mAh batarya gibi özellikler mevcut.

Öte yandan bu cihazın yarın ülkemizde düzenlenecek bir etkinlikle tanıtılması bekleniyor. Fiyatına gelecek olursak, cihazın ön sipariş fiyatı Telpa Market'e göre KDV dahil 1.299,00 TL olarak belirlenmiş. Ayrıca cihazı şu an ön sipariş üzerinden satın alanların cihaza 25 Mart 2014 tarihinde kavuşacağı belirtiliyor.

http://www.teknokulis.com/Haberler/Mobil/2014/03/20/general-mobile-discovery-elitein-cikis-tarihi-fiyati-ve-ozellikleri

• Fiyatı1200-1300arası olacak arkadaşlar galaxy s5 in real racing i bile doğru düzgün oynatamadıgını gördük yani bu telefon zirvede olacak

• pallo kullanıcısına yanıt
    üstad ;
    aylardır kullandığım imzama dikkatinizi çekerim))))
  • quote:

Orijinalden alıntı: metehan_bera

üstad ;
    aylardır kullandığım imzama dikkatinizi çekerim))))

Aynen öyle kendi sonlarini hazirladilar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: iSpeedy

999 TL düz hesap yapalım şunu :)

Aynen Sonucta Yerli Marka
  • Herkesin gözü aydın cihaz geldi aşağı yukarı beklenen fiyata.Yalnız 8 çekirdekli makinalar yağmur gibi yağacak piyasaya acele etmeyin benden söylemesi.LG G2 nin birden bu rakamlara inmesi tesadüf değil.
  • quote:

Orijinalden alıntı: DH Misafiri

Fiyatı1200-1300arası olacak arkadaşlar galaxy s5 in real racing i bile doğru düzgün oynatamadıgını gördük yani bu telefon zirvede olacak

Yav he he.
    Geekbench'te Quadrant'ta Antutu'da GFX Benchmark 2.7 ve 3.0'da en yüksek skorları alan telefon Real Racing 3'te kasacak.

http://www.gsmarena.com/samsung_galaxy_s5-review-1064p6.php

• Hocam günlük kullanım ile benchmarklar arasında dünyalar kadar fark var :/
    Keza Samsung un bu konuda ne kadar namuslu olduğunu da biliyoruz

http://www.donanimhaber.com/cep-tel-yazilimlari/haberleri/iddia--Samsung-benchmark-testlerinde-hiz-asirtma-yapiyor.htm
    http://www.donanimhaber.com/cep-tel-yazilimlari/haberleri/Benchmark-testlerinde-hemen-her-Android-ureticisi-hile-yapiyor.htm
    http://www.donanimhaber.com/cep-telefonlari/haberleri/Analiz-Samsung-Galaxy-Note-3-testlerde-hile-yapiyor.htm

Android kasıyor yea denilmesinde en büyük paya sahip telefon üreticisi Samsung dur...

• 
Sayfa: önceki 4445464748
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.