Şimdi Ara

General Mobile Discovery 16 GB Flip Kılıf ve Yedek Batarya Hediyeli

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
1
Cevap
0
Favori
244
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #Kocaeli İlan Türü #Satılık Tablet Marka #OnePlus
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Telefon faturalı garantilidir, 28.11.2013 tarihinde N11'den aldım., Yani 10 ay kadar daha Telpa Garantisi mevcut. Discoverylerde üretimde sorunlu şarj soketi olduğunu biliyorsunuzdur, servisde şarj soketi değişti, dilerseniz 60 lira farkla 16GB yükseltme yapıyoruz dediler, 16GB'a yükselttirdim telefonu Telpa servisinden. Son resimde görüidüğü gibi çerçevede ezik çatlak var, yani telefonum aynı sıfır gibi görünsün diyorsanız ya başka telefon alacaksınız ya da değiştirtme imkanınız varsa değiştirtebilirsiniz. Telefonun çerçevedeki bu kozmetik durum dışında çalışmasında bir sorun, ekranda bir çizik, ölü piksel, çalışmayan bir donanım vs bir sorunu yoktur. Zaten başta belirttiğim üzere faturalı garantilidir. Telefonla beraber başlıkta belirttiğim üzere, resimlerde görebileceğiniz gibi Ekran koruyucu, Siyah Flip cover kılıf (Telefonun kendi kapağı beyazdır, yanında gönderilecek) ve Extra batarya hediye ediyorum. Orjinal Kulaklığı, Şarj aleti Garanti belgesi, Fatura Nüshasıi ile orjinal kutusunda gönderilecektir.
    Üst model telefon aldığım için satıyorum, dolayısıyla takas teklifleri ile zamanımızı harcamayalım.
    Bir sorusu olan ÖM ile iletebilir.
    Fiyat:SATILDI

Sistem Notu : Bu ilan ikinci el kuralları dahilinde yoruma açıktır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tahir40 -- 1 Şubat 2015; 16:48:38 >

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.