Şimdi Ara

GENERAL MOBILE 4G KULLANICILARI KULÜBÜ - (ANDROID ONE) (371. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
24.115
Cevap
204
Favori
895.592
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
55 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 369370371372373
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Elmandrill

quote:

Orijinalden alıntı: omeraydn

2 gün önce n11 den 610 liraya aldım telefonu sorun yok şimdilik güzel telefon. Zil sesini değiştiremiyorum bilen var mıdır? Birde ön kameranın yanında ki şey ne işe yarar.

on kameranın yanındaki yer sensör kısmıdır ,zilsesi icin es dosya yöneticisini indirip ringtones klasorune yapmak istediğiniz müziği atın sonra zilsesi secerkenki menude çıkacaktır

Teşekkürler söylediğiniz program ile hallettim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi omeraydn -- 11 Eylül 2015; 21:25:30 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Upload alamiyorum bu ekranda takılı kaldı yardım edermisiniz

• Kazuistik kullanıcısına yanıt
    Kablosuz ağa bağlı olmanız gerekiyor

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Bukalemun

quote:

Orijinalden alıntı: serfy

Radyo var

kutudan açtım ve kullanıyorum ,

yani hemen ANA MENÜ 'de Radyo var mı ? yok mu ?

Sadece Evet / Hayır demeniz yeterli !

Açıklama - bilgi - link ve tavsiye vermeden lütfen

yok

• selimtezz kullanıcısına yanıt
    Ben textra kullanıyorum gayet güzel googleplayden indir

• quote:

Orijinalden alıntı: Kazuistik

Upload alamiyorum bu ekranda takılı kaldı yardım edermisiniz

Wi-Fi'den deneyin hocam. 13 eylüle kadar sadece wi-fi üzerinden diyor...
  • Arkadaşlar merhaba. Babamda şu an Turkcell T50 var ve telefon verilen bir komutu neredeyse dakikalar sonra yapıyor. Oyun falan yok telefonda. Ufak tefek programlar var. Çok ama çok ağır şu anda. Değiştirmeye karar verdi. Bu telefon nasıldır? Lütfen kullanan biri yardımcı olsun.. İleride bu tarz sorunlar yaşatır mı bu telefonda? Uzun süredir kullanan arkadaşlar boş geçmeyin lütfen birer ikişer cümleyle yardımcı olun :) Çok teşekkürler şimdiden.

• Kismetse yarin turkcell den 699 tl ye almayi dusunuyorum
    internet haricinde daha ucuz bi fiyata nereden bulabilirim bilgisi olan mesaji alintilarsa sevinirim

• Sorunda tam o kısım işte wi fi den indirmiyor iste

• Arkadaşlar Hb'den dual sim olanı almayı düşünüyorum bu dokunmatik ekran sorunu hepsinde oluyor mu ?
  • http://cache.donanimhaber.com/ImageThumbnail2.aspx?path=https://store.donanimhaber.com/cd/75/c9/cd75c94f81310e97ad2959869bbaa4bf.png&size=4&bound=3&border=1&resolution=0
    Arkadaşlar ekranda olu pikselmi var son parlaklikta bakarmisiniz

• quote:

Orijinalden alıntı: uykusuzinsan

Kablosuz ağa bağlı olmanız gerekiyor

Sorun orda işte wi fi ile sabaha kadar bağlı kaldım indirmedi

• Elmandrill E kullanıcısına yanıt
    burdan anlaşılmaz hocam siz anlarsınız ancak onu gözünüzle çünkü bu screenshoot yani yazılımsal bir şey.Ancak çok kaliteli bir kamera ile ekranı çekerseniz anlayabilirirz.
  • Öncelikle sorunuma çözüm üreten tüm arkadaşlara çok teşekkür ederim.Şu ana kadar önerilen tüm uygulamalrı indirdim ve denedim.tümündede tek bir SMS atmama rağmen 2 mesaj gitti.indirdiğim uygulamar. Go sms ,handcent sms ,chhomp sms ve detextra sms.Türkçe karakter olayından dolayı mı nedir bilmem,ama onuda internetten baktım türkçe karakter bakımından sms mağduriyeti zaten çoktan kaldırılmış ..kafayı yiyecem ya...
  • usmcsas kullanıcısına yanıt
    hocam gm kontrol yükleyip siyaha gelip bakabilirmisiniz sizdede varmı cunku kardesimdede buldum olu piksel . şeklinde sadece siyahta belli oluyor son parlaklıkta

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Elmandrill -- 11 Eylül 2015; 23:27:21 >
  • quote:

hocam gm kontrol yükleyip siyaha gelip bakabilirmisiniz sizdede varmı cunku kardesimdede buldum olu piksel . şeklinde sadece siyahta belli oluyor son parlaklıkta

Hocam GM akıllı kontrol programı paylaşıldı mı acaba, ben goremedim veya olan arkadaş varsa paylaşabilir mi ?

• ddiscoveryy D kullanıcısına yanıt
    hocam 2yıl rahat kullanılır ilerdede root rom atarak telefon canlandırılabilir suanda kasma donma yok boşta ram en az %50 arayuz sade anlaşılır 3 aydır kullanıyorum olu piksel çıkmış galiba ekranda onun dışında bi sıkıntı görmedim

• quote:

Orijinalden alıntı: adilkahraman

quote:

Hocam GM akıllı kontrol programı paylaşıldı mı acaba, ben goremedim veya olan arkadaş varsa paylaşabilir mi ?

paylaşıldı hocam sizde bakın lcd yerine gidip siyah ekranda dikkatlice bi bakin . seklinde bi şey çıkıyor mu
    gm kontrol link ;https://yadi.sk/d/_70x3TATj2pVL

• quote:

Orijinalden alıntı: maxemag

Bende az önce 3-4 denemeyle google çerçeveleri verileri temizleyip LUZ59L güncellemesini yaptım.Bilgi veren arkadaşlara teşekkürler.Peki ne değişti acaba.Benim ilk gördüğüm yada zannettiğim sesli arama logosu değişikliği

Verileri temizleyip telefonu kapatıp açıyor musunuz? Yoksa sadece silip mi denediniz?
  • Şu an telefon luz59k...gelen bütün güncellemeler normal yolla gelmedi devamlı hardformat çektim..şimdi l güncellemesi gelmiş yine yok...her güncelleme sıkıntı bunda yine hardformat mı çekmem lazım

• 
Sayfa: önceki 369370371372373
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.