Şimdi Ara

GENERAL MOBILE 4G KULLANICILARI KULÜBÜ - (ANDROID ONE) (370. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
24.116
Cevap
204
Favori
895.580
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
55 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 368369370371372
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: ITECHINN

Telefon 2 sene boyunca güncelleme alıyor evet. bu sadece gelen güncellemelerin google tarafından dağıtılması ve bunun kısım kısım yapılmasından kaynaklı. Bu şekilde manuel yapılarak o dağıtımlarda araya girmeye çalışıyorsunuz. yoksa elbet güncelleme geliyor cihaza.

Yani güncelleme gelecek ama yapanlar, güncellemenin kendi başına gelmesini beklemeden yapmak isteyenler öyle mi?
  • Pomeron_97 P kullanıcısına yanıt
    Aynen belirttiğiniz gibi. Güncelleme muhakkak gelecek, sadece beklemeyi sevmeyen bir toplum olduğumuz için veya telefonda yaşanan sorunlar varsa onların düzeleceği beklentisiyle güncelleme alma çabası bunlar :) Daha öncekilerde uğraşmadım, bunda da uğraşmam, gelirse gelir.

Gerçi uğraşmak işime de gelmiyor biraz. Cihaz hep root'lu. Yine stock yüklemek, tüm uygulamaları kaybetmek ve sonrasında tekrar yüklemekle uğraşmak istemiyorum :)
  • arkadaşlar benim android one ile arkadaşın samsung s5 ini yanyana koyuyoruz wifiyi açtığımızda alt kattaki modemi onun telefon daha iyi görüyor onun telefonda wifi çekme göstergesi 2 görünüyor gayat iyi nete giriyor indiriyor. bende çoğu zaman 1 bazende hiç olmuyor.bizim telefonun wifi zımbırtısı iyi değilmi acaba ?
  • 2 gün önce n11 den 610 liraya aldım telefonu sorun yok şimdilik güzel telefon. Zil sesini değiştiremiyorum bilen var mıdır? Birde ön kameranın yanında ki şey ne işe yarar.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ITECHINN

Aynen belirttiğiniz gibi. Güncelleme muhakkak gelecek, sadece beklemeyi sevmeyen bir toplum olduğumuz için veya telefonda yaşanan sorunlar varsa onların düzeleceği beklentisiyle güncelleme alma çabası bunlar :) Daha öncekilerde uğraşmadım, bunda da uğraşmam, gelirse gelir.

Gerçi uğraşmak işime de gelmiyor biraz. Cihaz hep root'lu. Yine stock yüklemek, tüm uygulamaları kaybetmek ve sonrasında tekrar yüklemekle uğraşmak istemiyorum :)

Tamamdır, yakın bir zamanda gelir umarım. Bir de bilgili birine benziyorsun: Mobil veriyle twittera girebiliyorum ama wi-fi ile giremiyorum, hata veriyor. Sebebi ne olabilir?
  • Pomeron_97 P kullanıcısına yanıt
    bende merak ediyorum bu Google hizmetleri çerçevesi nedir nasıl veri temizleyeceğiz biri bunu ayrıntılı bir biçimde anlatıp bizi aydınlata bilir mi?
  • Ya arkadaşlar içinizde bir ben de mi var bu SMS problemi.3 aydır aynı problemi yaşıyorum.4-5 mesaj yazdım sağolsun arkadşın biri chomp sms indir demişti ,onun sayesinde sms gönderebiliyorum,ama onda da bir SMS 2-3 SMS olarak gönderiyor.Telefonda messenger kurulu...arkadaşın biri hangoutsu kullan demişti.ama o da çözüm olmamıştı.az önce hangoutsu ayarladım sms gönderimi olarak,diyorki gödermek için messengeri varsayılan SMS uygulamsı olarak ayarlayın,hayır da desem evet de desem otamatik messengera yöneltiyor...yani hangoutsu kullanamıyorum.bu sarın yüzünden telefondan soğudum,hadi şimdi bol SMS hakkım varda birkaç ay sonra bu paketim bitince ne yapacağım.bir mesaj göndriyorum,o anki SMS in durumuna öre 2-3 tane gönderiyor....boşu boşuna kim para ödemek ister...Allah rızası için kalıcı bir çözüm önerin.yoksa telefon süper ,hiç bir sıkıntım yok....
  • quote:

Orijinalden alıntı: ozgur_428

bende merak ediyorum bu Google hizmetleri çerçevesi nedir nasıl veri temizleyeceğiz biri bunu ayrıntılı bir biçimde anlatıp bizi aydınlata bilir mi?

Ayarlar,uygulamalar,sağa kaydırıp tümüne gidiyorsunuz.Aşağı inince Google hizmetleri çerçevesi var.Üzerine tıklayınca verileri temizle seçeneğini göreceksiniz
  • Lütfen tüm üyeler en azından ilk 10-15 kişi nasıl SMS gönderiyor ,bir zahmet yazıverin.boş geçmeyin abiler... :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: selimtezz

Lütfen tüm üyeler en azından ilk 10-15 kişi nasıl SMS gönderiyor ,bir zahmet yazıverin.boş geçmeyin abiler... :)

Go sms denedinizmi?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • telefonda hotspot a baglananlari gorebiliyo muyuz

• quote:

Orijinalden alıntı: ThbrK

quote:

Orijinalden alıntı: ozgur_428

Ayarlar,uygulamalar,sağa kaydırıp tümüne gidiyorsunuz.Aşağı inince Google hizmetleri çerçevesi var.Üzerine tıklayınca verileri temizle seçeneğini göreceksiniz

Verileri temizleyince neler gidiyor peki? Önemli ayarlar, kişisel içerikler filan; hangileri gidiyor?
  • Bukalemun kullanıcısına yanıt
    Radyo var

• selimtezz kullanıcısına yanıt
    Chomp da türkçe karakter sıkıntısı var siz handcent sms indirin işiniz çözülür

• selimtezz kullanıcısına yanıt
    normal mesanger uygulamasından yolluyorum mms ve sms seçeneği çıkıyor bende

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: omeraydn

2 gün önce n11 den 610 liraya aldım telefonu sorun yok şimdilik güzel telefon. Zil sesini değiştiremiyorum bilen var mıdır? Birde ön kameranın yanında ki şey ne işe yarar.

on kameranın yanındaki yer sensör kısmıdır ,zilsesi icin es dosya yöneticisini indirip ringtones klasorune yapmak istediğiniz müziği atın sonra zilsesi secerkenki menude çıkacaktır

• quote:

Orijinalden alıntı: serfy

Radyo var

kutudan açtım ve kullanıyorum ,

yani hemen ANA MENÜ 'de Radyo var mı ? yok mu ?

Sadece Evet / Hayır demeniz yeterli !

Açıklama - bilgi - link ve tavsiye vermeden lütfen

• Yok

• quote:

Orijinalden alıntı: selimtezz

Lütfen tüm üyeler en azından ilk 10-15 kişi nasıl SMS gönderiyor ,bir zahmet yazıverin.boş geçmeyin abiler... :)

Chomp sms de ayarlar, sms&mms ayarları, compact sms mesajları tiki aktif yapın, bende böyle bir sorun yok, büyük ihtimal çözülür, bi deneyin

• Gelen güncelleme ile değişenler 36.2mb
     GENERAL MOBILE 4G KULLANICILARI KULÜBÜ - (ANDROID ONE)
  • 
Sayfa: önceki 368369370371372
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.