Şimdi Ara

GENERAL MOBILE 4G KULLANICILARI KULÜBÜ - (ANDROID ONE) (253. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
24.115
Cevap
204
Favori
895.591
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
55 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 251252253254255
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Source

quote:

Orijinalden alıntı: josh-r

quote:

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: usmcsas

ben alalı 2 ay oluyor hocam o yüzden.

ilk 6 ay içerisinde para iadesi yada yeni cihaz isteme hakkınız vardı hocam
    ayrıca aynı arıza tekrarlarsa gene aynı haklarınız var unutmayın.
    lg g2 de ekran sararması yaşamıştım ilk altı ay içerisinde bilgim yoktu ekranı değiştirdiler sonra değiştirdikleri ekranda sarardı tüketici haklarından para iadesi için başvurdum ve olumlu karar çıktı
    para iadesi alıyorum şimdi bilginiz olsun tüketici haklarında bazen bilmeyen ropörtörler çıkıyor durumu düzgünce anlatınca başvurunuzu kabul ediyorlar.

Peki nasıl faydalanıyoruz hocam bu değişimden?

Nasi faydalaniyoruz derken ?
    Tuketici hakem heyetine basvuruyorsunuz.
    Bilir kisi atiyorlar. Bilirkisi ve hakem heyeti hakli oldugunuza karar verirse paranizi aliyorsunuz.

Size ciddi birsey sordum ukalalik yapmayı tercih ettiniz, teşekkürler.

ne ukalalılığı arkadaşım
    tam olarak neyi kastettiniz anlayamadım.
    dışardaydım cevap verirken mobilden yazdığım içinde yapılması gerekenleri özetleyip yazdım.
    sorularınızı ayrıntılı sorarsanız burdan yada özelden elimden geldiğince yardımcı olmaya çalışırım.

• bende biraz önce siyah çift hatlı ile aranıza katıldım arkadaşlar listeye ekleyebilirsiniz benide...
  • selamlar,

geçengün wipecache yaptım telefonu sıfırladım, denemek için bisürü program yükleyip sildiydim onlar bi temizlensin istedim neyse, bugünde bi arkadaşın dediği sesi yükseltmek için şu tty muhabbetini denedim neyse telefonla konşurken güç tuşuna bastım ekran kitlensin diye dıt diye bi ses geliyo her basışımda daha doğrusu ekran kitleme sesi gibiii bi ses geliyo belkide odur.bu tty ile alakalı sandım kapadım ama hala var. Daha önce hiç dikkat etmemiştim bu normal mi nası kapataiblirim bu sesi bilgisi olan var mı?
  • cagdas70 kullanıcısına yanıt
    hocam ne diyorsunuz şok içerisindeyim şu an peki internet kullanımı fln yada bu 4 gün içerisinde telefonda neler yapıyosunuz hangi uygulamalar kaç saat konuşma bilgilendirirmisiniz ?
  • Arkadaşlar evde iş yerinde Wİ-Fİ yoksa telefondaki netinizde 1-2 Gb ise bu telefonu almayın.

Aldığım günden bu yana hemen hemen hergün ortalama 50-100 Mb arası güncelleme geldi.

Ortalama 50 Mb gelse 30 günde 1.5 Gb sadece güncellemeler için.

Gerisini siz düşünün.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ebu Computer -- 22 Temmuz 2015; 16:05:29 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ebu Computer

Arkadaşlar evde iş yerinde Wİ-Fİ yoksa telefondaki netinizde 1-2 Gb ise bu telefonu almayın.

Aldığım günden bu yana hemen hemen hergün ortalama 50-100 Mb arası güncelleme geldi.

Gerisini siz düşünün.

Kardeşim sende güncellemeleri sadece wifi üzerinden yap dert ettiğin seye bak bende de 3g sürekli açık ama güncelleme wifi üzerindne yapıyorum . SÜREKLİ GOOGLe eklentileri güncelleniyor o ayrı konu :)
  • quote:

ne ukalalılığı arkadaşım
    dışardaydım cevap verirken mobilden yazdığım içinde yapılması gerekenleri özetleyip yazdım.
    sorularınızı ayrıntılı sorarsanız burdan yada özelden elimden geldiğince yardımcı olmaya çalışırım.

Hocam ben bu söylediğinizi General Mobile uygulaması olarak algıladım böyle yazıncada makara yaptığınızı zannettim kusuruma bakmayın.
  • eking E kullanıcısına yanıt
    bende de yaptı aynı şeyi bir kaç defa üstüste denedim yükledi. bağlantıyla alakalı olması lazım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: cuara86

quote:

Arkadaşlar evde iş yerinde Wİ-Fİ yoksa telefondaki netinizde 1-2 Gb ise bu telefonu almayın.

Gerisini siz düşünün.

Kardeşim sende güncellemeleri sadece wifi üzerinden yap dert ettiğin seye bak bende de 3g sürekli açık ama güncelleme wifi üzerindne yapıyorum . SÜREKLİ GOOGLe eklentileri güncelleniyor o ayrı konu :)

Benim böyle bir sorunum yok.

8 Gb net var telefonda.

O uyarıyı net sorunu olanlar için yazdım.

• quote:

Orijinalden alıntı: Baxı

quote:

Orijinalden alıntı: SerkanÇelik

Hocam 24 saat full 3G açık, 1 saat konuşma, 3.5 saat ekran veriyor

Teşekkür ederim cevap için

Tek hatlı olanı mı almalıyım yoksa çift hattı mı
    Benim tek hatlı işimi görüyor âmâ o daha sorunsuz diye okudum ?
    Çift hatlı olunca hafıza kartı slotu iptal mi oluyor ?

Ben tek hatlı kullanıyorum, sorun yok telefonda, çift hatlı hakkında bilgim yok malesef.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Dediğim gibi yapın güncellemeleri sadece wifi üzerinden yapın . Yoksa kota dayanmaz haklısınız
  • quote:

quote:

ne ukalalılığı arkadaşım

Hocam ben bu söylediğinizi General Mobile uygulaması olarak algıladım böyle yazıncada makara yaptığınızı zannettim kusuruma bakmayın.

yok hocam yenilenen tüketici haklarından bahsediyorum.
    tüketici hakem heyetinde bile bilmeyenler var hakkımızı arayalım diye bilgilendirmeye çalışıyorum herkezi

• quote:

quote:

quote:

ne ukalalılığı arkadaşım

tüketici hakem heyetinde bile bilmeyenler var hakkımızı arayalım diye bilgilendirmeye çalışıyorum herkezi

Eskiden yanlış hatırlamıyorum bu sure bir aydi değil mi?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

quote:

quote:

quote:

ne ukalalılığı arkadaşım

Eskiden yanlış hatırlamıyorum bu sure bir aydi değil mi?

wallaha eskisini bende hatırlamıyorum hocam ama
    yanlış hatırlamıyor isem yeni kanun 2015 4. yada 6. ayından sonra alınan ürünler için geçerli.

• Merhaba.

Android One Dual Sim Satın aldım. Telefondan genel anlamda memnun olmama karşın, 2. sim kart'tan yaptığım görüşmelerde ses bozukluğu sorunu yaşıyorum. Karşı taraf sesimi kesik kesik alıyor. Cümlelerim anlaşılmıyor ve sesimin uzaktan geldiği söyleniyor.

Bir arkadaşımında aynı sorundan muzdarip olduğunu öğrendim. Sizlerde bu sorunu yaşıyormusunuz?
  • quote:

Gerisini siz düşünün.

google'nin bi uygulamasını kapatınca sorun ortadan kalkıyordu ama tam olarak adını hatırlayamadım. Problem edilecek bişey değil.
  • quote:

Orijinalden alıntı: empire_loups

quote:

Gerisini siz düşünün.

google'nin bi uygulamasını kapatınca sorun ortadan kalkıyordu ama tam olarak adını hatırlayamadım. Problem edilecek bişey değil.

store ayarlarınızdan otomatik güncellemeyi kapatırsanız size sadece uygulama güncellemesi var der isterseniz yaparsınız manuel kendiniz
    datanızıda yemez

• merhaba arkadaşlar bende ilk sorumu sorayım
    saf android kullanmayalı baya oldu kusuruma bakmayın
    geri tuşunu root lamadan nasıl sağa alıyoruz launcher falanda yükleye bilirim.
    önerileriniz bekliyorum.
  • klemenjero K kullanıcısına yanıt
    Ben de 4-5 defa denedim belki. Sonuç yok. Güncellemeyi indirip yüklemeye başladıktan sonra telefonu kapatıp açıyor ve yükleme yapıyor, internet bağlantısı gerektirdiğini zannetmiyorum.
  • quote:

merhaba arkadaşlar bende ilk sorumu sorayım
    saf android kullanmayalı baya oldu kusuruma bakmayın
    geri tuşunu root lamadan nasıl sağa alıyoruz launcher falanda yükleye bilirim.
    önerileriniz bekliyorum.

Rootsuz yer değiştirilemiyor diye biliyorum.
  • 
Sayfa: önceki 251252253254255
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.