Şimdi Ara

GENERAL MOBILE 4G KULLANICILARI KULÜBÜ - (ANDROID ONE) (157. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
24.115
Cevap
204
Favori
895.591
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
55 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 155156157158159
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar güncelleme bana da gelmedi hala, telefon ilk çıktığında almıştım renkli duvar kağıdı olan model, birde ben kullanmadığım uygulamaları (eposta, google kitaplar vs) devre dışı bırak yaptım. Bu işlem gunccelleme acisindan herhangi bir sorun teşkil eder mi ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • telefonunu güncelleyen biri lütfen telefon bilgileri kısmının ekran görüntüsünü atabilir mi?

ayrıca clean master vb. uygulamalar gerekli mi?
  • Cryoera C kullanıcısına yanıt
    Burak göncü denilen çocuk stok rom olsada yükleyemezsiniz, özel kablo gerekiyor demiş.

Sanki yıl 2005 Samsung E-250' ye JAF & JTAG ' la yazılım atıyoruz. Servise bizzat gidip üsteyeleyeceğim.

https://www.change.org/p/general-mobile-general-mobile-4g-stok-rom-verilsin Birde bunu imzalayalım arkadaşlar, belki yararına olur.
  • adilkahraman A kullanıcısına yanıt
    Alakasi yoktur gonul rahatligi ile devre disi birakabiirsin .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi smart1978 -- 10 Temmuz 2015; 23:48:54 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Berkay AKSOY

Burak göncü denilen çocuk stok rom olsada yükleyemezsiniz, özel kablo gerekiyor demiş.

Sanki yıl 2005 Samsung E-250' ye JAF & JTAG ' la yazılım atıyoruz. Servise bizzat gidip üsteyeleyeceğim.

https://www.change.org/p/general-mobile-general-mobile-4g-stok-rom-verilsin Birde bunu imzalayalım arkadaşlar, belki yararına olur.

neydi be box ile flash atmak

• Berkay AKSOY B kullanıcısına yanıt
    Oyle birsey yok . Tum Nexus cihazlari gibi micro usb girisinden de yazilim atilabilmektedir .

TELPA yildirmak icin her sacmaligi deniyor gibi !
  • quote:

Discovery de aynısı olmuştu ve telpa stock ROM vermedi ama Burak Göncü bir kaç kişinin yardımıyla stock ROM u kendisi oluşturmuştu ve onun oluşturduğu o stock ROM ile tekrar yükleme yapıldığında bile güncellemeler alınıyordu ve yuklenebiliyordu. Eğer öyle bisi söylemiş ise dogruluk payinin oldugunu dusunuyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: smart1978

Alakasi yoktur gonul rahatligi ile devre disi birakabiirsin .

Sağol hocam

• quote:

Berkay bana dedi onu :) doğru olma imkânı kesin yok diyorsun birde gercekse

• quote:

Orijinalden alıntı: yibudak

telefonunu güncelleyen biri lütfen telefon bilgileri kısmının ekran görüntüsünü atabilir mi?

ayrıca clean master vb. uygulamalar gerekli mi?

+
  • GM Asistan icinde cleanmaster in vazifesini gormekte . Gereksiz uygulamalari yuklenmesini tavsiye etmem ...
     GENERAL MOBILE 4G KULLANICILARI KULÜBÜ - (ANDROID ONE)
  • smart1978 kullanıcısına yanıt
    gönlüme su serptiniz hocam insanlar güncelleme gelmedi diyince şüpheye düştüm
  • Berkay AKSOY B kullanıcısına yanıt
    hocam pzt versem kargoya bursadan elime ne zaman gçeer telefon.
  • Cryoera C kullanıcısına yanıt
    Android M terfisinde suan yapilan 5.1.1 minor iyiylestirmeler olmadigindan DELTA update metodu kullanilmayacaktir.

Burda yasanan sorunlar ayni versiyonlar arasindaki iyilestirmelerden kaynaklaniyor.

Android M ciktiginda factory imaj dosyasi DELTA guncellemesi ile olmayacaktir yani Android M e terfide sorun olmayacaktir .

Nexus larda once OTA iyilestirmeleri cikar ama 1-2 hafta icinde de factory imajlari yayinlanir .

Stock ROM paylasilmasi sart .
  • Aslinda gelmedi burda paylasilan zip dosyasi ile kendim guncelledim .

Son kez guncelleme sorgusu yaptim ama nafile yok dedi .

Hizmet yok aslinda . Hizmeti kendimiz yapiyoruz .

OTA indirme linkini metodlarini paylastik ta forum ruhu ile yardimlasma ile kendi aramizda guncellemeyi cozduk aslinda tabiki root lu olmayanlar arasinda :/ .
  • M güncellemesini bekleyeceğiz artık root atmış kişiler olarak böyle giderse.
  • quote:

Orijinalden alıntı: darkest earth

M güncellemesini bekleyeceğiz artık root atmış kişiler olarak böyle giderse.

Root erişimi vermedim ama bana da güncelleme gelmedi :)

• ben king root ile rootlammastım belki bende daha az system dosyası zarar görmüştür

bana system/app content listesini atabilirmisiniz bide talkbakc klasoru lazım su an bide ben deniyim ben mobilego ile rootlamıstım?

• quote:

Orijinalden alıntı: smart1978

Aslinda gelmedi burda paylasilan zip dosyasi ile kendim guncelledim .

Son kez guncelleme sorgusu yaptim ama nafile yok dedi .

Hizmet yok aslinda . Hizmeti kendimiz yapiyoruz .

OTA indirme linkini metodlarini paylastik ta forum ruhu ile yardimlasma ile kendi aramizda guncellemeyi cozduk aslinda tabiki root lu olmayanlar arasinda :/ .

hocam nasil yaptiniz anlatirmisiniz??

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Telefon güzel mi alınır mı değer mi?
  • 
Sayfa: önceki 155156157158159
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.