Şimdi Ara

GENERAL MOBILE 4G KULLANICILARI KULÜBÜ - (ANDROID ONE) (1198. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
24.115
Cevap
204
Favori
895.591
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
55 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 11961197119811991200
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: yasin_92

merhaba arkadaşlar bu cihazdan annemde var telefonda gereksiz uygulamaları devre dışı bıraktım. telefondan sadece whatsapp adım sayar ve ezan saatleri kurulu ama telefon bazen buna rağmen kasıyor ve aşırı durduk yere ısınıyor. sizce ne yapmalıyım bu cihaza custom rom mu kurmalıyım
    internetten indir orjinal romunu onu yükle.sonra hard reset at
  • asimavi060 A kullanıcısına yanıt
    İstanbuldaysan Profilo AVMdeki teknik servisinden alabilirsin. Ama temin etmemeni tavsiye ederim. Açıkçası dandik. İşportacıda aynı kalitede kulaklık bulabilirsin.
  • arkadaşlar benim telefonun şarjı çabuk bitiyor, yardımcı olurmsuunuz
  • 1 yıldır kullanıyorum.geçen yıl arkadaşımdan yedek cihaz olarak aldım ama çok sevdim.oyun oynayan birisi değilim.düşüp kırılacak derdim yok.donma kasma yok.banka wp ve navigasyonu sık kullanıyorum onda da üzmedi beni.şöyle bi örnek vereyim.zenin olur güzel evde yaşarsınız ama babanızın köydeki ya da mahalledeki evi kadar rahat edemezsiniz.bu telefonda o duyguyu yaşıyorum.htc huawei samsung kısa bir dönem i phone kullandım.cihazlarla teknik olarak kıyaslamıyorum ama kullanırken içim en ççok bunda rahat etti
  • https://www.apkmirror.com/?post_type=app_release&searchtype=apk&s=Google+phone
    Bu adreste telefon uygulaması var. Öncelikle uygulamalar dan truecalleri devre dışı bırakın. Bunu kurun sonra ayarlardan varsayılan telefon uygulaması olarak ayarlayın. O romu bende kurdum çok hoşuma.gidiyirdu ama şarjı biraz az gibiydi. Bir de güncelleme desteği bitmiş. Ben de crackling crdroid 4.2 Oreo romu yükledim şarjı efsane tüm özelleştirmeler var. Root a bile gerek kalmadan bir çok şey yapılıyor tavsiye ederim

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • volkanadana V kullanıcısına yanıt
    Oreo yu nereden nasıl yüklediniz.link verir misiniz?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • https://onelabs.net/
    OneLabs
    Burada var kardeş. 4g bölümünde crackling offical rom bölümünde. Aylık güncelleme de alıyor. Çift tıkla uyandırma da dahil bir çok özellik var

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    Hocambu ROM akıcı mı? Kasma donma var mı? Yoksa yükleyeyim.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: volkanadana

https://onelabs.net/
    OneLabs
    Burada var kardeş. 4g bölümünde crackling offical rom bölümünde. Aylık güncelleme de alıyor. Çift tıkla uyandırma da dahil bir çok özellik var
    Güç tuşu zor basıyor uyandırma işime yarayabilir.

• mert1907 kullanıcısına yanıt
    Onelabs sitesi neden açılmıyor

İlginiz için teşekkürler. Eşim arayüzü beğenmediği için stock roma döndük.

• Arkadaşlar telefonun orjinal kulaklığı bozulduğu için garantisi de bittiği için yeni kulaklık aldim xiomi piston fresh Edition.Ama orjinal kulaklıktaki ses kalitesine göre çok alt düzey ses kalitesi alıyorum youtube veya başka şeylerde.Bilgisayarda denedim gayet kaliteli ses verdi kulaklık.Bu sorunu nasıl çözebilirim? Bir de kendi garantisinde kaç tl dir orjinal kulaklığı alan oldumu?

• 2 yıldır telefonu sorunsuz kullanıyorum fakat son 1 aydır şarjında bi sorun var. büyük ihtimalle şarj soketinde. bazen çok yavaş doluyor. yarım saatte yüzde 1 falan artıyor. bi kaç defa çıkarıp takınca düzeliyor. özellikle telefon %50 nin altındaysa bu sorunu yaşıyorum. şarj soketini değiştirmem gerekecek sanırım.
  • Steso kullanıcısına yanıt
    Benim telefon hiç şarj almaz oldu. Hem soketi hem tuşları yaptırdım. Şimdi en az 2019'un yazına kadar kullanacağım.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • kaç liraya yaptırdınız?
  • quote:

Orijinalden alıntı: ivenrec

arkadaşlar benim telefonun şarjı çabuk bitiyor, yardımcı olurmsuunuz
    Ne vereyim abime

• Steso kullanıcısına yanıt
    80 lira tutmuştu sanırım. Batarya da almıştım. 35-40 lira gibi bir fiyatı vardı. 120 lira gibi bir fiyata telefonu yenilemiş oldum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-0CCF51958 -- 22 Ağustos 2018; 0:12:54 >
  • Dostlar telefonumla konuşma yaparken aniden çağrı kesiliyor. Sizce problem nedir?

• telefon uygulamasına güncelleme gelmiş... :)) (7.1.1)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Cihan

Ne vereyim abime

Alıntıları Göster
    ne verirsen kabuldür reis
  • 
Sayfa: önceki 11961197119811991200
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.