Şimdi Ara

GENERAL MOBILE 4G KULLANICILARI KULÜBÜ - (ANDROID ONE) (1196. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
24.115
Cevap
204
Favori
895.589
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
55 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 11941195119611971198
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Büyük çoğunlukta var sorun. Güncelledin mi düzeliyor hocam. Bende düzeldi.
  • mtnei kullanıcısına yanıt
    güncellemede yokkii sildim tekrar kurdum 3 kere hala aynı :(
  • Arkadaşlar Google Asistan'ı kullanmak için üç kere Ok Google demem gerekiyor ancak cihaz bunu algılamıyor. Bu sorunu başka yaşayan var mı acaba daha önce yoktu.
  • hocam bataryayı ne yaptınız ?
  • henüz almadım dostum. alırsam yazarım, aklımdasın

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar yepyeni bir sorun!
    Sürüm 7.1.1
    1 hafta kadar sorunsuz çalışıyor, sonra ne video oynuyor ne de arama, mesaj vs. gelince sesli uyarı veriyor.
    Ne yapmak lazım? Teşekkürler ;)

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Arkadaşlar merhaba. Telefonu bugün yeni aldım yazılım güncellemesine tikliyorum duruyor kablosuz bağlantı bekleniyor diyor. Gm asistanda güncellemeye tıklayınca direk uygulama kapanıyor. Napmam gerekiyor telefon şuan 5.1.1 guncellemek istiyorum ama olmuyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ymtrgkbr Y kullanıcısına yanıt
    Ya bir yerden kablosuz ağa bağlanın öyle güncelleyin, yadahttps://onelabs.net/konu/7-1-1-n0f27e-general-mobile-4g-single-dual-mayis-ayi-final-stock-rom.8790/ bu linkten dosyayi indirip, telefonu bilgisayara baglayip yukleyin

• Başka bi telefonun internetine bağladım yine olmuyor bilgisayardan da yapmayı bilmiyorum

• Bu hatayı veriyor napicam arkadaşlar?

• quote:

Orijinalden alıntı: ymtrgkbr

Bu hatayı veriyor napicam arkadaşlar?

Devam ettir tuşuna basınca olmasi lazim

• Olmuyor

• ymtrgkbr Y kullanıcısına yanıt
    Yuksek ihtimalle Google hesabini kurup Playstore uygulamalarindan gerekli tum guncellemeleri yapmamaktan ozellikle su uygulama sistem bileseniden de olabilir guncellemesi yapar normalde Google hesabin olmadan ama sen belli ki bu Andorid surum guncelleme esnasinda kendisi hesapsiz da olsa gunceller cekirdek bilesenlerini o anlara denk gelmissiniz :)

Google Connectivity Services

guncellemesi yapiliyordu arka planda .

Tavsiyem Google Playe Store dan guncellemeleri bitir oyle Andorid guncellemesine gec.

Yani sen Google hesabi girmeden Android surum guncellemesine gecmemeni oneririm.

Yuksek
  • smart1978 kullanıcısına yanıt
    Tamam teşekkürler

• Arkadaşlar telefona stock rom atıyordum.Ancak, LG nin usb kablosunu kullandım. Kurulum bittikten sonra ekranda cizgiler oluştu görüntü gelmemeye başladı.Sonra bilgisayarda başka stock rom vardı.Bu sefer orjinal kabloyu kullandım. Onu kurayım dedim zar zor kurdum.Bu sefer cizgiler büyük oranda gitti ancak hala sinir edici şekilde hala var. Ne yaptıysam düzeltemedim. Ekran düşmedi etmedi sıkıntı ekranda değil, ancak nasıl düzelteceğimi de bilmiyorum. Bilen, başına gelen varsa çözüm yazarsa sevinirim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CloxyTR -- 13 Mayıs 2018; 23:49:14 >
  • SMS geldiğinde titreşim olmuyor arkadaşlar ayarlarda açık görünüyor ama olmuyor

• quote:

Orijinalden alıntı: Demir8988

quote:

Orijinalden alıntı: Elmandrill

link paylaşmak yasaktı galiba farklı bir forumun özelden atıyorum

bana da yollayabilir misiniz?

Alıntıları Göster
    hocam bende alabilir miyim?
  • quote:

Orijinalden alıntı: volkanadana

Telefona gm5 romunu kurdum. Hiç sorun yaşamadım. Radyo dahil her şey çalışıyor. Bu arada şarjı efsane oldu. Şarj rekoru kırdım. 4,5g sürekli açık.. normal şartlarda da ortalama 5 saat ekran süresi alıyorum. Telefon süper oldu.
    nasıl yüklediniz hocam ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi crowler -- 1 Haziran 2018; 15:53:1 >

• Forum one teams da general Mobile 5 stock rom var. Bilgisayar aracılığıyla USB kablodan yükledim. O konuda açıklamalar var nasıl yükleneceğine dair.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • volkanadana V kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler bakayım.
  • 
Sayfa: önceki 11941195119611971198
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.