Şimdi Ara

GENERAL MOBILE 4G KULLANICILARI KULÜBÜ - (ANDROID ONE) (1154. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
24.115
Cevap
204
Favori
895.590
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
55 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 11521153115411551156
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: DaRK_KniGHT_

Google, Nexus 6 cihazlarının sürümünü 7.1 'den güncelleme ile 7.0'a düşürmeye başlamış stabilite sorunlarından dolayı inşallah biz de önümüzdeki ay 7.1.2 sürümünü beklerken böyle kötü bir kötü sürprizle karşılaşmayız

O nasıl bir saçmalık öyle:) 7.1.1 mart güncellemesi zaten yeterince stabil. 7.0dan daha stabil...tabii bizim cihaz icin.

Sayet bizde oyle bir durum olacagini sanmiyorum. Kaldiki olursa direkt 6.0.1 mob30z surumune gecerim. Bence en stabil guncelleme marshmallowun en son guncellemesi mob30z... Bundan sonra da android one cihazi almam...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fanatice -- 16 Mart 2017; 21:5:35 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Arkadaslar mart gün. yağ gibi kayiyor mis tavsiye ederim.

• quote:

Orijinalden alıntı: Jardel09

Arkadaslar mart gün. yağ gibi kayiyor mis tavsiye ederim.

Bende hiç fark yok. Telefon aramalarında ilk başta çıkan mavi ekran aynı şekilde devam ediyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: murrix

quote:

Orijinalden alıntı: Jardel09

Arkadaslar mart gün. yağ gibi kayiyor mis tavsiye ederim.

Bende hiç fark yok. Telefon aramalarında ilk başta çıkan mavi ekran aynı şekilde devam ediyor.

Evet aramalardaki o mavi ekran hala duzelmedi. Bunun duzelebilmesi icin arama uygulamasina guncelleme gelmesi gerekir. Ayni problem bende de var.

Arkadaşlarin sozunu ettigi problem kamera veya video izlerken olusan mavi ekran problemi. Bu sorun duzeltildii...

• Telefon uygulamasında sorun yaşayanlar son sürümü yuklesinlerhttp://www.apkmirror.com/apk/google-inc/google-phone/google-phone-8-0-148481159-release/google-phone-8-0-148481159-android-apk-download/

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Telefonu anneme almayı düşünüyorum tavsiye eder misiniz? Yoksa 700 tl bandında başka alternatiflere yönelmeli miyim?

• quote:

Orijinalden alıntı: Fight Club

Telefonu anneme almayı düşünüyorum tavsiye eder misiniz? Yoksa 700 tl bandında başka alternatiflere yönelmeli miyim?

Ben 1 yıla yakındır kullanıyorum memnunum. Ablama da aldırdım.ablam 57 yaşında. Yani telefonu telefon gibi kullanır. Ben de öyle. Telefon+sosyal medya+internet+döküman ve resim depolama. Yani ağır oyunlar , programlar vs kullanımım yok. Bazı elektroniğe meraklı arkadaşlar gibi format atma birtakım programlar ekleme durumum yok. Bu şartlar altında gayet memnunuz ikimiz de . Annenizin ihtiyacını da karşılayacağına inanıyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: murrix

quote:

Orijinalden alıntı: Fight Club

Telefonu anneme almayı düşünüyorum tavsiye eder misiniz? Yoksa 700 tl bandında başka alternatiflere yönelmeli miyim?

Ben 1 yıla yakındır kullanıyorum memnunum. Ablama da aldırdım.ablam 57 yaşında. Yani telefonu telefon gibi kullanır. Ben de öyle. Telefon+sosyal medya+internet+döküman ve resim depolama. Yani ağır oyunlar , programlar vs kullanımım yok. Bazı elektroniğe meraklı arkadaşlar gibi format atma birtakım programlar ekleme durumum yok. Bu şartlar altında gayet memnunuz ikimiz de . Annenizin ihtiyacını da karşılayacağına inanıyorum

Sağolun hocam

• Ben telefona format attım. Uzun süredir bilgisayara bağlamamıştım. usb den bilgisayarı görmüyor. böyle olan var mı yada çözümü ne
  • Rehberimdeki numaralarin bi cogu patates oldu bi turlu duzeltemiyorum. Dunden beri boyle.

• Okan Köksal O kullanıcısına yanıt
    Pc ye bağlayınca telefon içeriği görünmüyorsa, 2 sebebi olabilir, birincisi telefonda sadece şarj seçildir, 2 pc telefonu doğru tanımamış olabilir (format attığın için eski bilgiler pcde kalmış da olabilir)

çözüm 1. Telefonu pcye bağladıktan sonra üst bildirim çubuğunu aşağı çekip, sadece şarj olan bağlantı şeklini mtp olarak değiştir, olmazsa geliştirici seçeneklerinden USB yapılandırmasını mtp yap. (USB hata ayıklama devre dışı olmalı)

Hala olmuyorsa 2. çözüm pc de denetim masasından donanım aygıtlarına girip, general mobile yi bul ve sağ tıklayıp kaldır. Sonra telefonu usb den ayırıp tekrar bağla ve 1. çözümü tekrar dene.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bcz_no -- 23 Mart 2017; 23:49:43 >
  • bcz_no B kullanıcısına yanıt

Bitürlü aygıtı tanımıyor. Sürücüyü internetten bulabilir miyim diye baktım ama yok
  • quote:

Orijinalden alıntı: Okan Köksal

Bitürlü aygıtı tanımıyor. Sürücüyü internetten bulabilir miyim diye baktım ama yok

https://mega.nz/#!EIxR2KJI!F0xYih6zVYE_E56pJQjrdlMu0sD1C5Tp9yRRWhmInJI

Linkteki rar in içindeki wileyfox drivers.exe yi yuklersen sorunun çözülür .

• Bu telefon için çin menseili sitelerden 40 liraya kadar kulaklik onerebilir misiniz ? Bluetooth olursa iyi olur ama şart değil.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-808822E40 -- 24 Mart 2017; 23:5:47 >
  • Okan Köksal O kullanıcısına yanıt
    Telefon tak kullan olduğu için normalde driver(sürücü) istemez, pc otomatik olarak tanır, rom falan yüklemeyeceksen sadece USB den dosya, resim vb gibi içerikleri görmek istiyorsan her hangi farklı bir driver gerekmez.

yalnız sen formattan önce teli tanıttığın için veya güncelleme öncesi yüklenmiş eski driver pcde duruyordur, bu çakışma yapıyor olabilir. altta söyledikleri mi yap yeniden tanır.

telefonu pcye bağla pc teli gördükten sonra, pcden, başlat, denetim masası, sistem, donanım yoluyla aygıt yöneticisine gir, portable devices altında general mobile 4g, driver doğru yüklenmediği için sarı ünlem işareti ile görünür, üzerine sağ tıklayıp kaldır de ve onayla, sonra telefonu pcden ayır bir süre bekle ve tekrar bağla, telefonda şarj oluyor ışığı yanınca, üst bildirim çubuğunu aşağı çekip, şarj oluyor bildirimine tıkla gelen seçeneklerden, dosya aktarımını seç, pc otomatik tanır ve driverleri yükler, sonrasında portable devices altına general mobile 4g üzerinde sarı ünlem olmadan gelir :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bcz_no -- 24 Mart 2017; 23:31:41 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Heyea

Rehberimdeki numaralarin bi cogu patates oldu bi turlu duzeltemiyorum. Dunden beri boyle.

Google hesabiyla senkronize ocden bakabilirsin oturum acip

• Samsung hs130 aldim mikrofonlu 40 lira 2 yil samsung turkiye garantili

• Arkadaşlar bu telefon halen alınır mı ? Lenovo k5 plus - General Mobile 4G - Asus Zenfone 5 arasında kararsız kaldım sizce bu fiyat bandında hangi ürünler daha iyidir ?
  • AhmetGüler A kullanıcısına yanıt
    Stabil bir cihaz güncelleme desteğinin sona ermesi problem edilmeyecekse alınır..

Ben 2015'de aldım okul bitene kadar (2019) kullanmayı düşünüyorum.

• Teşekkür ettim.
  • 
Sayfa: önceki 11521153115411551156
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.