Şimdi Ara

GENERAL MOBILE 4G KULLANICILARI KULÜBÜ - (ANDROID ONE) (1148. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
24.115
Cevap
204
Favori
895.591
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
55 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 11461147114811491150
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: blogisa

Dün bir güncelleme daha geldi. Ben güncellemeleri yükledikten sonra verileri yedekleyeyip fabrika ayarlarına döndürüyorum, daha sonra donanımdan format atınca bayağı akıcı oluyor sistem.

Ne guncellemesi? Subat guncellemesi mi? Kc mb?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • fanatice F kullanıcısına yanıt
    Evet, 13 mb.

• quote:

Evet, 13 mb.

Keske yapmasaydiniz. Problemli. Ocak guncellemesi daha stabildi...

Ben de tam tersini söylüyorum, geçen ayki güncellemeden sonra hem fabrika ayarlarına döndürdüm hem de donanımdan format attım ama şimdiye kadar takılmalarlar vs. oynadım. Bu güncellemeyi yapıp aynı işlemleri tekrarlayınca bayağı akıcı hale geldi.

• Arkadaşlar bağlantı 3G mi 4G mi onu anlamadım da sitesinde 4G yazıyor satış sitelerinde ise 3G.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ron Jeremy

Arkadaşlar bağlantı 3G mi 4G mi onu anlamadım da sitesinde 4G yazıyor satış sitelerinde ise 3G.

İkisi de degil:) 4.5 g...

• quote:

Ben de tam tersini söylüyorum, geçen ayki güncellemeden sonra hem fabrika ayarlarına döndürdüm hem de donanımdan format attım ama şimdiye kadar takılmalarlar vs. oynadım. Bu güncellemeyi yapıp aynı işlemleri tekrarlayınca bayağı akıcı hale geldi.

Ben sifirlamadim. Ama kameradaki mavi dalgalanma problemi geri gelmis subat guncellemesinde. 7.1.2 yi bekliyorum sifirlamak icin. Gelecek ay gelir umarim...

Kamerayı çok kullanan birisi değilim ama evet mavi ışık sorunu devam ediyor.

• Bende genelde tarayıcıdan video acdigimda mavi işık dalgalanması oluyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Mavi ekran sorunu yine geldiği için Şubat güncellemesini yüklemedim ancak bildirimi sürekli yukarıda göz rahatsız ediyor onu nasıl kapatıyorduk?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: möhendis kafası

Mavi ekran sorunu yine geldiği için Şubat güncellemesini yüklemedim ancak bildirimi sürekli yukarıda göz rahatsız ediyor onu nasıl kapatıyorduk?

Aynen beni yükle diyor.

• möhendis kafası kullanıcısına yanıt
    Bildirime basılı tutunca bildirimleri engelle diye bir seçenek çıkıyor. Onu ayarlarsanız bildirim görmezsiniz. Son güncellemede mavi ışık sorunu vardı kamerada. Yüklenmemesi daha iyi olur.
  • arkadaşlar dün gece bir güncelleme geldi. bu güncelleme ile neler değişiyor, benim gözüme birşey çarpmadı.
  • ivenrec kullanıcısına yanıt
    Güvenlik güncellemesidir. Güvenlik önemli. Birşeylerin değişmesine gerek yok.

• merhaba arkadaşlar, gm 4g dual model cihaz kullanıyorum. cihazım bir kaç gün düzgün çalıştıktan sonra aramalarda ve mesajlarda çalmıyor. kapatıp, açınca düzeliyor ama bir kaç gün sonra yeniden aynı sorun tekrarlanıyor. başına gelen var mı? çözümünü biliyor musunuz? teşekkürler...
  • quote:

Orijinalden alıntı: tartuffe

merhaba arkadaşlar, gm 4g dual model cihaz kullanıyorum. cihazım bir kaç gün düzgün çalıştıktan sonra aramalarda ve mesajlarda çalmıyor. kapatıp, açınca düzeliyor ama bir kaç gün sonra yeniden aynı sorun tekrarlanıyor. başına gelen var mı? çözümünü biliyor musunuz? teşekkürler...

Bi sıfırla cihazı.

• Arkadaşlar merhaba, telefonumun kendi hafızası doldu 16 GB SD kart var ancak kamera ve diğer uygulamalar için hafıza yı nasıl SD kart olarak işaretleyeceğimi bulamadım. Teşekkürler

• quote:

Orijinalden alıntı: tozak78

Arkadaşlar merhaba, telefonumun kendi hafızası doldu 16 GB SD kart var ancak kamera ve diğer uygulamalar için hafıza yı nasıl SD kart olarak işaretleyeceğimi bulamadım. Teşekkürler

İŞARETLEYEMİYORSUN UZ MALESEF. SD KART SADECE BELLEK OLARAK KULLANILIYOR. uYGULAMALAR KARTI GÖRMÜYOR.
  • murrix M kullanıcısına yanıt

• Arkadaşlar Android 5 lolipop kullanıcısıyım bu telefonu aldığımdan günden beri, yaklaşık 14 ay. Bugün bir hd video yükleyeyim dedim mobildeyken facebook"a; telefon aptallaştı. Kapattım açtım, düzeldi. Wi-fi'den yükleyeyim dedim yine şapşallaştı. Ne zamandır aklımdaydı Android güncelleyeyim dedim, ilgili kısımda Android 7 Nougat var dedi, şarjdayken wi-fi ile başladım işe. İndiriliyordu. Telefon elimde değildi işlem devam ederken. Daha sonra bir baktım ekran kapanmış, tepede turuncu-sarı ışık yanıyor. Dokunmadım bir süre, kurulum oluyordur dedim, baktım ekranda uyarı yok, açmaya çalıştım o bela güç tuşuyla, cevap yok. Uzun uzun denedim yine ses seda yok, batarya söktüm taktım, şarja takınca ekrana General Mobile yazısı geldi; ama arkası yok, pil doluyor ibaresi çıktı sadece.
    Ne yapmam gerek arkadaşlar? Öneri, tavsiye, Acil destek!
  • 
Sayfa: önceki 11461147114811491150
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.