Şimdi Ara

GENERAL MOBILE 4G KULLANICILARI KULÜBÜ - (ANDROID ONE) (1142. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
24.115
Cevap
204
Favori
895.591
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
55 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 11401141114211431144
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: ThbrK

Arkadaşlar telefonun akseauarları(kulaklık,sarj aleti) garanti dışında mı?Kendi kendine bozulduğunda illa parasıyla mı almalıyız?Bana profilo avm general mobile servisinde bunu söylediler ve sarj aletini parayla aldım.

Bunun dışında sarjınız ne kadar süre gidiyor,ss atabilir misiniz?

Telefonda konuşurken karşı taraftan gelen ses seviyesi ne durumda?

Hattınızın çekme seviyesinde düşüşler oluyor mu?(0 diş,3 diş,4 diş kendi kendine sürekli değişme)

Telefonunun camı içeriden kırık (dışarıdan hiçbir sorun yok) diye 210 Tl ücret istenen oldu mu?

1- Telefonun aksesuarları garanti dahilinde, kulaklığım serviste değiştirildi.
    2- Şarjım (ekran süresi) 5-6 saat gidiyor. (çok oyun oynamam. Cihaz şu an elimde değil, hayırlısıyla para iadesi alma sürecinde de )
    3- Ahize sesi bana göre biraz düşük, idare ediyorum işte.
    4- Sürekli değişme hiç olmadı bende, o konuda sıkıntısı yok çok şükür.
    5- Ekranım kırılmadı ancak sararma sorunu yüzünden servise yolladıydım, darbe kaynaklı sararma olabilir diye iyice incelediler (öyle bir şey imkansız, darbe sonucunda kırılır yani), onu da garanti dahilinde işlem gördüler. Ancak, önemli olan iç cam zaten, bu yüzden servis ücretlerinde 210 lira diyorlarsa mecbur verilecek. (Gerçi değmez o paraya)

• Xyoline kullanıcısına yanıt
    hocam sağolun ama öyle bir uygulama bulamadım. Sistem işlemlerini de göster dememe rağmen güncelleme ile ilgili bir uygulama gözüme çarpmadı.

edit: google play hizmetleri bunu kapattım bakalım işe yarayacak mı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi download19 -- 27 Ocak 2017; 23:13:21 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Jamiryov

ÖNEMLİ DUYURU!!!

ARKADAŞLAR DÜN CİHAZIMI KARGOYLA SERVİSE GÖNDERDİM. ŞİKAYETİM CİHAZIN SAĞ ÜST KÖŞESİNDE BAŞLAYAN YANIK GİBİ SARARMAYDI. BUGÜN SERVİS TEKNİSYENİ CİHAZDA YAMUKLUK VAR PARÇA DEĞİŞİMİ YAZIP 260 TL ÇIKARMIŞ. BEN CİHAZIMI ASLA PANTOLON CEBİNDE TAŞIMAM EĞER BU CİHAZ KENDİ KENDİNE YAMULMAMIŞSA BENİM YAMULTMA İMKANIM YOK. SERVİSİ ARADIM SİZ FARKINDA OLMAMIŞSINIZDIR GİBİ BİR CEVAP VERİNCE SURATINA KAPATTIM.

AKLINIZDA OLSUN CİHAZI SERVİSE VERMEDEN HERYERİNİN FOTOSUNU ALIN VE SERVİSE NOT DÜŞÜN FOTOĞRAFLARINI ÇEKTİM DİYEREK!!!

BUNDAN BÖYLE GENERAL MOBİLE ALIRSAM ALLAH BELAMI VERSİN KONUYU HER YERDE YAYACAĞIM HAKKIMI YEDİRMEYECEĞİM..

Dostum bende farkettim bu yamuklugu duz bir masaya koyunca cok hafif ekran ustunde yamuk telefon. Ama aldigim ikici haftasi cok hafif sarardi kenarlar sizde cok mu fazlaydi? Ben bunun icin garantiye vermek istemedim telefonumu heslerler diye.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: download19

hocam sağolun ama öyle bir uygulama bulamadım. Sistem işlemlerini de göster dememe rağmen güncelleme ile ilgili bir uygulama gözüme çarpmadı.

edit: google play hizmetleri bunu kapattım bakalım işe yarayacak mı?

Play Hizmetleri, Google Play Store'la ilgilidir. Malesef işe yaramaz.

Dediğim gibi, cihaz elinde olan biri bu yolu gösterse fena olmaz da uğraşan da yok galiba.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Xyoline

quote:

Orijinalden alıntı: ThbrK

Arkadaşlar telefonun akseauarları(kulaklık,sarj aleti) garanti dışında mı?Kendi kendine bozulduğunda illa parasıyla mı almalıyız?Bana profilo avm general mobile servisinde bunu söylediler ve sarj aletini parayla aldım.

Bunun dışında sarjınız ne kadar süre gidiyor,ss atabilir misiniz?

Telefonda konuşurken karşı taraftan gelen ses seviyesi ne durumda?

Hattınızın çekme seviyesinde düşüşler oluyor mu?(0 diş,3 diş,4 diş kendi kendine sürekli değişme)

Telefonunun camı içeriden kırık (dışarıdan hiçbir sorun yok) diye 210 Tl ücret istenen oldu mu?

1- Telefonun aksesuarları garanti dahilinde, kulaklığım serviste değiştirildi.
    2- Şarjım (ekran süresi) 5-6 saat gidiyor. (çok oyun oynamam. Cihaz şu an elimde değil, hayırlısıyla para iadesi alma sürecinde de )
    3- Ahize sesi bana göre biraz düşük, idare ediyorum işte.
    4- Sürekli değişme hiç olmadı bende, o konuda sıkıntısı yok çok şükür.
    5- Ekranım kırılmadı ancak sararma sorunu yüzünden servise yolladıydım, darbe kaynaklı sararma olabilir diye iyice incelediler (öyle bir şey imkansız, darbe sonucunda kırılır yani), onu da garanti dahilinde işlem gördüler. Ancak, önemli olan iç cam zaten, bu yüzden servis ücretlerinde 210 lira diyorlarsa mecbur verilecek. (Gerçi değmez o paraya)

Ben de sararma sebebiyle servise götürdüm telefonumu. Adam eliyle koymuş gibi direk bir köşesini tırnağının ucuyla yoklayıp telefonun düşme sebebiyle hasar gördüğünü söyledi. Oysa ki telefonu asla düşürmedim, üstelik slikon koruyucu var üzerinde. Ekran değişimi için 170 tl istedi. Servisten servise fiyat farkı olurmu ? Bir de acaba servislere açık kapı bırakmak için acaba cşhazın bir kenarı çizik mi piyasaya sürüldü diye düşünmüyor değilim :(

• ekran sararması yüzünden iki kere ekran değişti ilk gittiğimde banada bahane bulmuşlardı sakın kabul etmeyin onlar şansını deniyor
  • download19 kullanıcısına yanıt
    Ayarlar geliştirici ayarlarından otomatik sistem güncellemelerini kapat.geliştirici seçeneği yoksa ayarlar telefon hakkında bölümünde en altta derleme numarasına 7-8 kere tıkla açılır.

• beyler kardesimin gm 4g cihazina wipe cache yaparken nolduysa acilmiyor. acmaya calistigimda bir an devrilmis android robotu cikiyor sonra kayboluyor anlamadim acil yardiminiz lazim tel elimde kaldi :)

Acilllllllll ilgilenecek dostlara simdiden tesekkurler

• quote:

Orijinalden alıntı: m.akif.karaca

beyler kardesimin gm 4g cihazina wipe cache yaparken nolduysa acilmiyor. acmaya calistigimda bir an devrilmis android robotu cikiyor sonra kayboluyor anlamadim acil yardiminiz lazim tel elimde kaldi :)

forum.turkdevs.com veya forum.one-teams.com'dan fastboot stock romu indirin, cihazınıza kurun.
  • murrix M kullanıcısına yanıt
    Servisten servise fiyat farkı olmaz. Zaten Telpa kendi sitesinde yazmış ücretleri:http://www.telpa.com/include/asp/yedek_parca_ucretleri.asp
  • quote:

quote:

beyler kardesimin gm 4g cihazina wipe cache yaparken nolduysa acilmiyor. acmaya calistigimda bir an devrilmis android robotu cikiyor sonra kayboluyor anlamadim acil yardiminiz lazim tel elimde kaldi :)

forum.turkdevs.com veya forum.one-teams.com'dan fastboot stock romu indirin, cihazınıza kurun.

Hocam şöyle bişey var recovery moda da geçemiyorum devrik robot bi görünüp gidiyor öyle kalıyor. rom kurmam için pcnin telefonu görmesi gerekiyor ayrıca USB hata ayıklama modu da açık kalmıştı büyük ihtimalle

• quote:

quote:

quote:

Hocam şöyle bişey var recovery moda da geçemiyorum devrik robot bi görünüp gidiyor öyle kalıyor. rom kurmam için pcnin telefonu görmesi gerekiyor ayrıca USB hata ayıklama modu da açık kalmıştı büyük ihtimalle

O devrik robottan sonra ses açma tuşuna basınca Recovery ekranına giriyor bildiğim kadarıyla. Telefonun driverları kurulu ise algılar zaten.

İki forum sitesinden birine girin zaten belli olur nasıl yapacağınız.

• Arkadaşlar merhaba valideye bu telefondan aldım gayet memnun. Yaşadığı tek sorun hızlı arama listesinde bulunan kişileri yanlışlıkla araması. Hızlı arama listesıni telefondan kaldıramadım. Hızlı arama menüsünü kaldırmanın yolu var mı acaba ?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Beyler telefonu 1 senedir güncellemiyorum Son sürüm stabilmi güncelliyimmi?

• quote:

quote:

quote:

quote:

O devrik robottan sonra ses açma tuşuna basınca Recovery ekranına giriyor bildiğim kadarıyla. Telefonun driverları kurulu ise algılar zaten.

İki forum sitesinden birine girin zaten belli olur nasıl yapacağınız.

oem kilidi açık olduğundan rom yüklerken engelliyordu omu da bi şekilde hallettik ilgin için sağol kardeşim

• quote:

Orijinalden alıntı: Plan-B

Beyler telefonu 1 senedir güncellemiyorum Son sürüm stabilmi güncelliyimmi?

7.1.1 ocak guncellemesi iyi, stabil. Yukleyebilirsiniz...

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • fanatice F kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim.Telefon güncellemeleri kendi kendine yüklese sorun olmaz heralde?

• kardeşimde mevcut bu model cidden memnun bu telefondan
  • quote:

Orijinalden alıntı: Plan-B

Teşekkür ederim.Telefon güncellemeleri kendi kendine yüklese sorun olmaz heralde?

Aynen:) problem olmaz

• Gözümüz aydın 7.1.2 beta sürümü bugün yayınlandı tabii bizim cihaza değil. Pixel ve nexus lara verilecek beta. 1-2 ay içinde 7.1.2 full sürüm bize de gelir...

• 
Sayfa: önceki 11401141114211431144
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.