Şimdi Ara

GENERAL MOBILE 4G KULLANICILARI KULÜBÜ - (ANDROID ONE) (1141. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
24.116
Cevap
204
Favori
895.586
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
55 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 11391140114111421143
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: furkan5a

quote:

Orijinalden alıntı: murrix

quote:

Orijinalden alıntı: furkan5a

Kullananlar oneriyormusunuz 4g yi

Ben çok memnunum. Sadece ekranda hafif bir sararma başladı. Garantidendeğiştirmek istedim. Telefonu düşürmüş olduğumu iddia ederek değiştirmediler. Ablama da aldırmıştım , o da memnun. Bu paraya bundan iyi telefon yok bence. 750 ye almıştım, şimdi sanırım 600 civarına düşmüş hemde

Sararma nasil bi sararma ss alip belli oluyormu anlayabilmek icin

ben pek anlamam teknoloji işinden ama bi deniyelim bakalım

• Belli oluyor mu bilmem sağ tarafta yukardan aşağı hafif bir sarema var

GENERAL MOBILE 4G KULLANICILARI KULÜBÜ - (ANDROID ONE)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • yok. Belli olmamış
  • quote:

Belli oluyor mu bilmem sağ tarafta yukardan aşağı hafif bir sarema var

Ekrandaki sararma için ekran görüntüsü almak mı
    Size tavsiyem başka bir kamera ile telefonun ekranını çekmeniz. Bunu yaparken telefonda beyaz bir arka plan açık olması daha iyi görünmesini sağlar.

• Hubalahubhub kullanıcısına yanıt
    Yok henüz hattım 4.5G ile uyumlu değil. Biraz geç cevapladım sanırım :)
  • Bizim cihazlarda Google Play Store niye böyle değil? GM 5 Plus niye farklı?

Onun dışında 5 Plus da "o" harfine basılı tutunca, "ö" harfi sağ tarafta çıkıyor ama 4G'de solda çıkıyor. Bu saçma farkın sebebi nedir?

5 Plus kardeşim de var ve onda bazı şeyler farklı. Plus 7.0, 4G 7.1.1.

• quote:

Orijinalden alıntı: Lucius Julius

Arkadaşlar telefonumun ekran döndürme özelliği çalışmıyor. Birkaç gün önce birden başladı. Auto-rotate'de olmasında rağmen ne kadar çevirirsem çevireyim ekran dönmüyor. Aynı sorunu yaşayan var mı acaba? Veya bir fikri olan?

Aynı sorun benim telefonumda da başgösterdi. Güncellemeden sonra mı oldu acaba diye düşünüyorum, ya da ayarlardan farketmeden birşeyimi açtık acaba?

Edit:
    Kapatıp açınca düzeldi😂

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi salihoglu1 -- 25 Ocak 2017; 23:14:7 >
  • salihoglu1 S kullanıcısına yanıt
    Mesajını görene kadar bir daha denememiştim, şimdi auto rotate'i açınca döndü ekran çok ilginç

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lucius Julius

Mesajını görene kadar bir daha denememiştim, şimdi auto rotate'i açınca döndü ekran çok ilginç

Adamlar her guncellemede bir tarafi duzeltip obur tarafi bozuyorlar... Bize dogru durust guncelleme vermeyecekler mi bunlar? Tam rezalet

• quote:

Orijinalden alıntı: RandomT

quote:

Size tavsiyem başka bir kamera ile telefonun ekranını çekmeniz. Bunu yaparken telefonda beyaz bir arka plan açık olması daha iyi görünmesini sağlar.

İki mesaj yukarıda bu işten anlamadığımı yazdığımda keşke uyarsaydınız da boşa uğraşmasaydım. ;)

• Süpermiş :)
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: RandomT

quote:

İki mesaj yukarıda bu işten anlamadığımı yazdığımda keşke uyarsaydınız da boşa uğraşmasaydım. ;)

Ben sizin mesajınızı o resimden sonra gördüm.

• Arkadaşlar telefonum (General Mobile 4G Android One) zaman zaman hiçbir şekilde sarj olmuyor. Ne powerbank ile ne de sarj aleti ile. Sonra tekrar kendi kendine düzelip sarj etmeye başlıyor. Ve böyle şarj etmediği bazı zamanlar telefon kapalıyken ediyor açıkken etmiyor.

Aleti Profilo'daki Telpa'ya götürdüm, ben evden çıkarken sarj aletiyle denedim. Benimkini etmiyor diğer telefonları sarj ediyordu. Sonra oraya gittim, kontrol ettiler, sarj ediyor diye bir sorun yoktur dediler ama şimdi yine aynı sorunla karşı karşıyayım.

Bunun nedeni nedir? Lütfen yardımcı olun.
  • Arkadaslar 7.1.1 veya ocak guncellemesinden sonra video izlerken cizirti olusuyor seste. Fark ettiniz mi?

• İkide bir üst tarafta" bağlantınız yavaş "diye acayip bir uyarı çıkıyor. Herkez de var mı yoksa bir program mı neden oluyor buna

• quote:

Orijinalden alıntı: emre_virüs

İkide bir üst tarafta" bağlantınız yavaş "diye acayip bir uyarı çıkıyor. Herkez de var mı yoksa bir program mı neden oluyor buna

Bahsettigin uyari bende yok...

• Arkadaşlar telefonun akseauarları(kulaklık,sarj aleti) garanti dışında mı?Kendi kendine bozulduğunda illa parasıyla mı almalıyız?Bana profilo avm general mobile servisinde bunu söylediler ve sarj aletini parayla aldım.

Bunun dışında sarjınız ne kadar süre gidiyor,ss atabilir misiniz?

Telefonda konuşurken karşı taraftan gelen ses seviyesi ne durumda?

Hattınızın çekme seviyesinde düşüşler oluyor mu?(0 diş,3 diş,4 diş kendi kendine sürekli değişme)

Telefonunun camı içeriden kırık (dışarıdan hiçbir sorun yok) diye 210 Tl ücret istenen oldu mu?

• felsefesever kullanıcısına yanıt
    Aynı sebepten 2 3 saat önce bendde vermeye gittim. Sözde şarj soketi çıkmış dediler ve geri verdiler. böyle aptal bir firma yok
  • merhaba, telofonu annem kullanıyor ve interneti kısıtlı fakat sürekli sistem güncellemesi indiriyor. bunu engellemenin bir yolu var mı?

• quote:

Orijinalden alıntı: download19

merhaba, telofonu annem kullanıyor ve interneti kısıtlı fakat sürekli sistem güncellemesi indiriyor. bunu engellemenin bir yolu var mı?

Ayarlardan uygulamalara girip tüm uygulamaların olduğu kısma gelince "system update" (ismi farklı olabilir "sistem güncelleme" gibi, telefon elimde yok da tam yolunu söyleyemiyorum) uygulamasına tıklayıp devre dışı bırakın.

Telefon elinde olan arkadaşlar daha iyi yolunu gösterir ancak temelde bu söylediğim şekilde giderseniz bulursunuz.
  • 
Sayfa: önceki 11391140114111421143
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.