Şimdi Ara

GENERAL - HT400 Akıllı Oda Termostatı Hakkında Herşey! (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
153
Cevap
4
Favori
26.510
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • E bune şimdi? Uygulamada yanıyor diyor cihazın üzerinde kapalı? GENERAL - HT400 Akıllı Oda Termostatı Hakkında Herşey!

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Normalde ben bu mereti 22.0a ayarladığımda 22.0 da kapatır 21.9-.8 de açardı.

• Evlerimden detay kisminin altinda yeniden eslestir var. Burayi tekrar yapin duzelir umarım. Ben de sorun kalmadı. İos ve android uyumlu çalışıyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • kazar kullanıcısına yanıt
    Tamam gardaşım dün sorunu hallettim dereceyi yükselttim üstündeki ışık sarı yandı 2dakika bekledim sonra yine 22.0 a düşürdüm şuan sorunsuz çalışıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MeraklıForumcu -- 5 Şubat 2019; 20:9:9 >
  • Program güncellenmiş ama ne degismis anlamadim. Rapor bolumu halen sikintili. Farki anlayan var mi?

Bi fark yok.

• Güncellemede şu gelmiş raporlarda hepsini göstermeyip sadece BİR önceki günün saatini gösteriyor.

• Şimdi de hic bağlanmıyor yeşil ışıkta kalıyor

Eveeet sorun bendede başladı yeşil ışıktan sonra 18dakika bekledim ışık yakmadı kombiyi düşüğe aldım termostatı çıkardım kutusuna yerleştirdim artık iade san-tek almakta kararlıyım ha birde her 2günde bir saat 23.28 veya 23.32 arasında arasında bağlantı kopuyor alarm kurdum iki gün aralıklarla alarm çalınca hemen aşağı yeni bağlantı kurmaya

• İki uc aksamdir baglanti da kopmalar oluyordu. Simdi koptu. Tekrar kurulum yapmaya calisiyorum kurulmuyor. Basina gelen var mi?

• Evet bende de kopuyor. 30 dakika sonra kendi duzeliyor. Sanirim server da calisma yapıyorlar. Suan sorunsuz çalışıyor.

• Çalışma hassasiyetini değiştirebilsek iyi olur çünkü yalıtım olmayan evlerde 0.5 alt 0.5 üst hassasiyetle pek verimli olmuyor.

Yalıtımsız evde kullanan var mı başka?
  • MeraklıForumcu M kullanıcısına yanıt
    Emin misin hocam, 22ye ayarlarsan 21.4e düşer düşmez açıyor 22.6 olur olmaz kapatıyor.
  • Web4.0 W kullanıcısına yanıt
    Eminim hocam 22 de kapatıyordu 21.5 da açıyordu ali,Cengiz oyunu yaparak 0.1-.2 ye düşürdüm.

• Sorun yaşayan var mı? Benim program saatinde kapanmıyor ayrıca sıcaklık değerinde kapanma ve devreye girme sıkıntıları mevcut. Ios versiyon kullanıyorum son zamanlarda saçmalamaya başladı cihaz...

• iki üç günde bir düzenli olarak termostat bağlantısı yok hatası veriyor , router dan statik ip yapmış olmama rağmen bu şekilde bir hata var. çözümü olan ?
  • Herkese merhaba. Bu ht400 fiyatı 245-250 tl arası değişiyor. Bir tane almak istiyorum ama birkaç sorum olacak.
    1. Ben 23.5 dereceye ayarladığımda kombi bunu 24 yapıp kapatıp. 23 derece olunca açıcak mı? 0.5 hassasiyet biraz fazla gibi geldi.

2. 0.5 çalışma hassasiyetini 0.2 gibi düşürme şansım var mı? Örneğin; 23.5 yap dediğimde 23.3 de yanmaya başlıycak. 23.7 de kapanıcak. Bu mümkün müdür?

3. Forumda bahsedilen internet kopnası server hatası gibi aksilikler devam etmekte mi? Yardımlarınız için şimdiden teşekkürler.

• kemancı1984 K kullanıcısına yanıt
    Bu ürünü bir arkadaşım kullanıyor memnun bildiğim kadarıyla hassasiyeti 0.1 ile 1 derece arası ayarlaya biliyorsun arkadaşımın yaşadığı tek sorun güncellemenin iPhone için geç gelmesi bence ürünün alt değeri ayarlana bilse çok iyi olur 22 ye ayarladığınız sıcaklık 22.5 da kapatır 21.5 da açar 👍

• ifyıl gt25 pelet kazanı nın odo termostat yerındekı kopruyu cıkararak baglantısını yaptım kurulumu sorunsuz yaptım fakat kazana komut verıyor ama kazan kapanmıyor veya yanmıyor termostata gore yardım edebılecek varmı
  • General ht250s de calisma araligi var mi acaba

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.