Şimdi Ara

genel arıza dediler bazılarına sinyal verildi 12 gün internetsiz kaldım

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
505
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • merhaba arkadaşlar dün sabah 8.33 te internetim kesildi çağrı merkezini aradım arıza kaydı bıraktım

teknik ekipten birisi aradı genel arıza çalışması var arıza kaydı bırakmanıza gerek yok 24 saat içinde internetiniz gelir dedi

9 saat bekledim düzelme olmayınca çağrı merkezini aradım durumu sordum sistemden baktı genel arıza çalışması var

ön görülen tarih 29/06/2018 olarak sisteme yazılmış görünüyor dedi aynı binada alt kattaki akrabama internet verildi

Bana neden verilmedi diyorum adsl vdsl port kaynaklı farklılıklar gösterebilir bu yüzden verilmiş olabilir dedi

sizinki vdsl oldugu için etkilenmişsiniz 11 gün bekleyeceksiniz dedi

resmen saçmalık yani bir işi yapıyorsan herkese eşit yapacaksın ona ver buna verme nedir benim internetim daha iyi bana

ben daha fazla para ödüyorum önce vermesi gerekirken 11 gün internet gelmesini bekliyorum bir sürü işlemlerim vardı

hepsi yalan oldu akrabadan wifi bağlandım zar zor internete girebiliyorum resmen rezillik

• Ne arizasiymis o oyle 48 saat icinde en kotu cozuluyor telekom ceosuna twitten dm atin.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • AMC A kullanıcısına yanıt
    ne arızası diye sordum bizde bilmiyoruz buraya yazmamışlar sadece tarih saat olarak belirtilmiş diyor

dün akşam sosyal medyadan şikayetvardan yazdım arayan kişi aynı şeyleri söyledi
  • Sikayetvari sallamazlar zaten dedigim kisiye yaz bide.

dm attım bakalım
  • O kadar ariza mantiksiz cunku gorende ulke kurtaracaklar.

hocam sayende internet sorunum çözüldü eğer sen ceonun bilgisini vermeseydin 29 hazirana kadar internetsiz kalacaktım

teşekkür ederim süpersin :D dmden mesaj attım adam hemen dönüş yaptı 10 15 dk sonra ttnet aradı modemi açtım internet geldi :D

genel arıza dediler bazılarına sinyal verildi 12 gün internetsiz kaldım

• Rica ederim hocam sevindim adiniza

• keçiörendeyim ben geçenlerde sabahtan hat yoktu akşam 6 gibi felan geldi arıza var dediler bizede bu ara çok sık arıza yorumları okuyorum...
  • senin durumun iyi oturduğum mahallede 4 saha dolabı var 2sini yenilediler 5-6 ay önce, yenilenen taraftaki çoğu sokağa t11 kabini falan taktılar ama benim oturduğum kısımda hala çalışma bile yok yazıyorum arıyorum kaç aydır dedikleri tek şey "beyefendi sizin bulundunuz yere de yakın zamanda gelicek" diyor ama ne zaman ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TiqReGo -- 19 Haziran 2018; 23:56:42 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.