Şimdi Ara

Gencturkcell 1Ay Exxen Hediye

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
467
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SYLAS -- 21 Haziran 2021; 15:9:36 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• almayın arkadaşlar. alırken kredi kartı bilgielrinizi istiyor. 1 aylık süre sonunda iptal edemiyorsunuz. allahtan ben sanal kart ile almıştım da yenilerken para çekemedi. içerik olarak da çok birşey yok

• Sanal kart ile alın bence. Hükümsüz konuşanlar sit-com ve gibiyi izledim .içerik az ama bedava olunca bence alınmalı

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Bradley Cooper kullanıcısına yanıt

Ben papara sanal ile aldım anında iptal ettim.

• 10 gun once biri ortaya paylasmisti ücretsiz bende üye olup kodu girdim sonrasinda k. Karti istemese daha iyiydi ama neyse sanal karti girdim 10 gündür kullaniyorum. Bayramda seyranda ücretsiz olduğu gibi az değil reklam o zamanlar 1 maks. 2 reklam cikiyordu bazisinda hic cikmiyordu cakallar yakalayinca nasil olsa düştü diye reklam daha cok çıkıyor. Ucretsiz olduğu için sorun görmüyorum ama para vermis olsam adam gibi izlemeyi tercih ederdim. Ucretsiz internetteki sitelerden bile daha cok reklam giriyor hatta onlarda girmiyor bile basinda sadece reklami atlayip geçiliyor. Sadece kaldigin yeri hatirlamasi iyi yazacakken oda düzgün çalışmıyor. Reklam cikinca kapatsam kaldığı yeri hatırlamıyor. Tvbox ta zaten hangi bölümü izlediğini bile göstermiyor. Neyse daha cok yolu var

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.