Şimdi Ara

gençlik bitmiş. (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
217
Cevap
2
Favori
7.558
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Wingsaber

ceksinler cezalarini.

fantazi olsun diye mi yapiyolarlar anlamiyorum ki

Görürüm hapishanede fantaziyi
  • Eğer gerçekten öğrenciyseler bence geri al.
    Gençlik ve parasızlık insana her türlü hatayı yaptırır.
    Bence büyüklük sizde kalsın gençlerin hayatını karartmayın.
  • Şerefsizlikten başka birşey değil.Soğuktan donuyolarmıydıda çorap çalıyorlar.Muhtemelen zevk için hırsızlık yapıyorlardır, şikayetini geri alma hocam çeksinler cezalarını.
  • ben anlamıyorum.paran yoksa gel adam gıbı anlat derdını.5 deil 15 çorap veririm.neden harama el uzatır bu gençler.
  • bikaç çorap için uğraşmaya değmez başına bela alma
  • Bencede sakın geri alma şikayetini.
  • çorap çlmaya değecek bir mal değildir kelptomani veya sırf heyecan için yapılmış olabilir.biraz korsunlar sonra şikayetinizi geri alın.akılları başlarına gelir.bu yaşta sabıkaları olurlarsa geleceklerinde de karşılarına çıkar... bu sorumluluğu almaya hazırmısın?
  • mahmeme filan baya bir uzucak gıbı bu iş
  • Vazgeçme sakın,birileri yaptığının cezasını çekmeli,kaldı ki genelde birşey olmadığı takdirde devam ediyorlar...Sonra karşımıza rüşvetçi memur olarak çıkıyorlar ileride...
    Sakın vazgeçme aman diyeyim.( Babamın oğlu olsa acımam.)
  • uzarsa uzasın.sonuna kadar git.bu gün sen affedersin başkasının canını yakarlar.
  • şikayetini geri alma.babamın oğlu birşeyimi çalsa ondanda şikayetçi olurdum
  • abi alma şikayetinisen. elleri ayakları tutuyor maşallah gidip çalışsınlar. çok kişi var hem çalışıp hem okuyan . akıllanırlar belki
  • kafam çok karıştı
  • süründür kansızları
  • onlara iyi bir ders ver , cezalarını çeksinler
  • neyse arakadslar yarın akşam karara bağlama lazım.yarın grş mek dileğiyle iyi geceler.(kusura bakmayın akşam akşam kafanızı ağrıttım).
  • Şimdi 5 liralık mal için mahkemelik olmak ve bu durumun onların siciline işlemesi artı okuldan atılma ihtimallerini de düşününce değmez. Ama olayın diğer yüzü var. Bugün bunu yapıp pişkin bir şekilde üstüne yalan söyleyen kişiler yarın çok daha büyük hırsızlıklar da yapabilirler.

Yani iki ucu boklu değnek olayı tam. Bence karşına al onları ve konuş, karakter tahlili yap. Ne mal olduklarını anlarsın zaten. Eğer iyi oldukları kanısına varırsan şikayeti geri al. Yok illa ki iddialaşıp bize iftira attın falan demeye kalkarlarsa o yüzsüzler bu işi yarın bugün büyütür başkalarının başına bela olurlar. O zaman alma şikyaetini geri, sürünsünler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Wasell

quote:

Orijinalden alıntı: alpa07
    OKUL HAYATI BİTME OLASILIĞI VARMI.??

Varsa var. Zaten gerçekten ihtiyaçları olsa konuyu açan şahıs anlar şikayetçi olmazdı. Eğlencesine bile yapmış olabilirler. Üniversite okuyorlar sonuçta her türlü şerefsizliği yapacaklar illa. Çeksinler cezalarını.

O ne demek şimdi ? Üniversiteli diye herşeyi yapabilitemiz mi varmış bizim? Saçmalamış eleman.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ilkerinanç

çorap çlmaya değecek bir mal değildir kelptomani veya sırf heyecan için yapılmış olabilir.biraz korsunlar sonra şikayetinizi geri alın.akılları başlarına gelir.bu yaşta sabıkaları olurlarsa geleceklerinde de karşılarına çıkar... bu sorumluluğu almaya hazırmısın?

Sorumluluk derken malı çalınan satıcının sorumluluğu mu oluyo bu? Kimbilir o güne kadar daha kaç kişiyi soydular, kleptomani bireysel bi hastalıktır bu bildiğin grupça tezgahlanmış bir hırsızlık; ötesi yok...
  • pazartesi emniyete gidicem.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.