Şimdi Ara

gençlik bitmiş. (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
218
Cevap
2
Favori
7.554
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • bi daha yapmayacaklarına yemin ettirt,şikayetini al bence..

hem sen kurtul hem onlar kurtulsun..

bu tür çok basit olaylarda bile en az 2-3 kere mahkemeye gitmen lazım çünkü eğer gitmezsen hakkında yakalama kararı bile çıkartabiliyor hakim..
  • quote:

Orijinalden alıntı: alpa07

GENÇLERİN AYAĞINDA HEP MARKALI AYAKKABI VARDI.HİÇ AKLIMIN UCUNDAN GEÇMEDİ HIRSIZLIK YAPACAKLARI.TAKI KIZ YANIMA GELI BENI OYALAMAYA CALISMASIYLA

Bende onu sorucaktım ama zaten yazmışssın.Hani şöyle fakir bir tip olurda şikayet etme derim.Ama marka giyen birisi hırsızlık yapıyorsa bunu ya adrenalin olsun diye yada hastalık olduğu için yapıoyrdur.Kesinlikle şikayetini alma..
  • Biz de yapıyoduk panpa ama patik falan saçma şeyler bunlar.
  • İkisi kız dediydin demi
  • quote:

kafam çok karıştı

hocam yukardakı arkadasların dedıgı gıbı 300-500 bısı alsan daha iyi olru senın ıcın mahkemeye gıt gel ne ugrasıcaksın okadar bunlar yakalasanda devam edıcekler
  • Sakın geri alma, bırak akılları başlarına gelsin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: PlutosDaddy

quote:

Orijinalden alıntı: ilkerinanç

çorap çlmaya değecek bir mal değildir kelptomani veya sırf heyecan için yapılmış olabilir.biraz korsunlar sonra şikayetinizi geri alın.akılları başlarına gelir.bu yaşta sabıkaları olurlarsa geleceklerinde de karşılarına çıkar... bu sorumluluğu almaya hazırmısın?

Sorumluluk derken malı çalınan satıcının sorumluluğu mu oluyo bu? Kimbilir o güne kadar daha kaç kişiyi soydular, kleptomani bireysel bi hastalıktır bu bildiğin grupça tezgahlanmış bir hırsızlık; ötesi yok...

belki de ilkti bilemeyiz.satıcının sorumluluğundan bahsetmiyorum bir çorap yüzünden sabıkalarına işlerse bu iş vs ararkende karşılarına çıkar.bir anlık heyecan için de yapmış olabilirler bundan bahsediyorum.vicdani sorumluluktan bahsediyorum.hani rehabilite hani yanlıştan döndürme kavramları?insanalr bu konularda bıkbık konuşup dururlar suçluları hayata kazandırma bilmemne çözüm önerisi verirsin başka şey söylerler.vurun kırın şikayeti geri almayın.iki yüzlü bu insanoğlu.kişilerden bahsetmiyorum toplum ikiyüzlü.

• quote:

Orijinalden alıntı: Wingsaber

ceksinler cezalarini.

fantazi olsun diye mi yapiyolarlar anlamiyorum ki

olabilir.çünkü ekmek değil su değil okulları sıkıntıya girebilir belki baya bi burunları sürtsün abi yapma etme flan demeye başlarlar zaten sonra geri alırsın şikayetini.ama biraz burunları sürtsün resmen zevk içiin yapmışlar
  • başka şeyler için anlaş hocam
  • acıma yetime döner koyar
  • bence yokluktan değilde heyecan aramışlardır ergenler...
  • anladigima gore gariban adamsin reis bence sikayetini asla ve asla gerialma
    simdi geri alirsan aa nasil olsa ibrsyolmuyo diye dvmli yaparlar
  • adam kaçın kurası beyler. yılların verdiği tecrübe var
  • abi o adamın ileride karşısına çıkacak sorunu sen niye düşünüyorsun ki, kendi düşünseydi de yapmasaydı.
  • alma şikayeti geriye gençlikle alakası yok o işin niyeti bozuk adamın yaşı 7 de olsa 70 de olsa fark etmez en ufak şeyi bile başkasından sormadan almam evde ailemden birinin bişiyini kullanınca söylemezsem içime kurt düşüyo rahatsız ediyor. Katilden dost olur hırsızdan olmaz bunu bilir bunu söylerim..

Not: illa onların iyiliğini düşünüyosan git karakola salarlarsa ağızlarını burunlarını kır her hırsızlığa kalkıştıklarında seni hatırlasınlar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Cyaßß -- 20 Şubat 2011; 0:22:36 >
  • Ne acımasız adamlarsınız ya.Çocuklar yıllarca okuyor adam olabilmek için 3 milyonluk çorap için düşündüğünüz şeylere bak.Yok okul hayatını bitirecekmiş,500 lira alacakmış,hapse atacakmış...

Çağır yanına fırçala bir güzel kulağından çek bırak.Belki kleptoman,belki yoksul.Ayrıca bu devirde kim gidip elin adamından durduk yere 5 çorap ister ki.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Genesis.

Ne acımasız adamlarsınız ya.Çocuklar yıllarca okuyor adam olabilmek için 3 milyonluk çorap için düşündüğünüz şeylere bak.Yok okul hayatını bitirecekmiş,500 lira alacakmış,hapse atacakmış...

Çağır yanına fırçala bir güzel kulağından çek bırak.Belki kleptoman,belki yoksul.Ayrıca bu devirde kim gidip elin adamından durduk yere 5 çorap ister ki.

Sizin gibiler yüzünden kimse kimseden şikayetçi olmuyor. Yok mahkeme uzarmış, yok bunun sorumluluğunu almaya hazır mıymışsın, yok acımasızmış. Hırsızın hiç mi suçu yok derler adama?

Kızlı erkekli yapıldığına göre büyük ihtimalle eğlence amaçlıdır. Bu işin eğlencesi olmaz. Bunu bir şekilde öğreneceklerdi. Şimdi öğrensinler...

• quote:

Orijinalden alıntı: Genesis.

Ne acımasız adamlarsınız ya.Çocuklar yıllarca okuyor adam olabilmek için 3 milyonluk çorap için düşündüğünüz şeylere bak.Yok okul hayatını bitirecekmiş,500 lira alacakmış,hapse atacakmış...

Oldu.Adam marka ayakkabı giyicek ama hırsızlık yapıncada zaten 3 kuruşa okuyorlar yazık felan diyeceksiniz..Anasını satim zaten bu ülke hep yapanın yanına kar kaldığı için bu hale geldi..
  • quote:

GENÇLERİN AYAĞINDA HEP MARKALI AYAKKABI VARDI.HİÇ AKLIMIN UCUNDAN GEÇMEDİ HIRSIZLIK YAPACAKLARI.TAKI KIZ YANIMA GELI BENI OYALAMAYA CALISMASIYLA

abi bence o zaman "bunlar fakir pazarcılar şunlarla bi dalga geçelim" falan diye böyle bişey yapmışlardır
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.