Şimdi Ara

Gemini 4.31 de cihaz kilitlenmesi sorunu...

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
17
Cevap
0
Favori
1.271
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • evet arkadaşlar...kaçak dm500 kulllanlar(klon) şuan için gemini 4.31 versiyonu kullanamıyacaklar...cihazlar şuan için offline

gemini team kaçak dm ve benzeri cihazlar için ufak bi süpriz yaptı

Gemini 4.31 de cihaz kilitlenmesi sorunu...

orjinalden şaşmamak gerekir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi twistys -- 15 Nisan 2008; 21:06:44 >

• aynı sorun ile karşılaşan varsa,okuduğum haberlere dayanarak cihazın flashının yandığını söyliyebilirim...sorunu olan arkadaşlara şimdiden geçmiş olsun

geminiden gelen mesaj:

warning clone box detected
    - contact your dealer
    this is a message i ound this morning
    attention with the immage 4.31 for all the chines dreambox
    is there any solution
    thanks...
  • daha cihazı alalı 1 hafta olmamıştı

daha anten takıp güncelleme vs yapmaya fırsatım olmadı, ama
    diğer arkadaşlara geçmiş olsun diyorum, haberi okuyunca direk cihazın internet bağlantısını
    kestim, ikinci çernobil vakası oldu
  • Yakında onun da bir yolunu bulurlar...
  • sakın 431 yuklemeyın arkadaslar benım suana kadar kullandıgım 360 dı netıcesınde maksat bellı 431 431 bunlarında maksatı bellı bana sorarsanzı kesınlıkle 3,60 veya en kralı 4,00 zaten amac bellı
    bunları degıstıkce kımsenın elınede gelmıyor dogru IMAGE de kalın zarar gormeyın ben daha oncesındede bunu soyledım yıne dınleyın derım
    + arızalanan cıhazlar ıcın kargo ucretlerı sıze aıt olmak uzere !!!! 35 ytl ıstıyorlarrr..
  • aslı varken klonlarla ugraşmayın arkadaşlar............
  • karakoöyde 25ytlye düzeltiyolarmış flası yeniden yazarak
  • cihazları kimden aldıysanız onlara sorun. enazından şu ana kadar olanlara yardım etmeleri lazım.

satın alınan firmalardan yardım alamayanlar ortada kalanlar için istanbulda

karaköy-yüksekkkaldırım cad. marmara handa 2. katta ATAKAN ticaret 20-25 arası tamiri yapıyor.
  • Arkadaşlar 4.31 kullanmayın yeterli.Başka da sorun yok şuan için..
  • Klon kullanan arkadaşlar, gemininin sürümü ne olursa olsun blue panel- add ons tan birşey yüklemeyin sakın...
  • quote:

Orjinalden alıntı: Matchbox

Klon kullanan arkadaşlar, gemininin sürümü ne olursa olsun blue panel- add ons tan birşey yüklemeyin sakın...

4.00 da da sorun var mı?
  • daha dikkatli davranıp cihaz almanızı öneririm..
  • arkdaslar lutfen ATLANTA 500S kullanıcıalrı bu soz konusu yazılımı yuklemesınler... fırma sorumluluk kabu letmıyor bılgınıze...
  • Bende 4.31 vardı, addonsdan dosyada yükledim..Hiçbirşey olmadı
    Ama internete baglı degildi. Bu sabahta TDW kurdum imaj..Sorunsuz kullanıyorum şu an
  • fason cihaz satan ve kullananlar nasıl bir bir teleşlanmaya başladı .aslı varken kopyası ile ugraşmayın derim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ertugrulgazi -- 19 Nisan 2008; 21:03:37 >
  • ben dedım yuklemeyın dıye
  • perşembenin gelişi çarşambadan belli idi..
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.