Şimdi Ara

Gemi İnşaatı ve Gemi Makineleri Mühendisliği Bölümü[Bilgi ]

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir Kullanıcı, 3 Masaüstü Kullanıcı
979
Cevap
49
Favori
192.041
Tıklama
Tüm Forumlar >> Eğitim ve Sınavlar >> TYT / AYT >> Gemi İnşaatı ve Gemi Makineleri Mühendisliği Bölümü[Bilgi ]
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    680 Mesaj

Düşünmeden dişçilik yaz mis gibi bölüm , bir de dişçi yada doktor bir kız bulursun gül gibi yaşarsın paraya para demezsiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi syncsta -- 5 Haziran 2017; 14:27:56 >
    |
    |
    bllhlskr kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: syncsta

Düşünmeden dişçilik yaz mis gibi bölüm , bir de dişçi yada doktor bir kız bulursun gül gibi yaşarsın paraya para demezsiniz.

|
    |

Orijinalden alıntı: lnsurgent

quote:

Orijinalden alıntı: bllhlskr

Yildiz teknik yazmak istiyorum insaat ve gemi makine muhendisligini bir yerde uzun yola gidersen 3.5 4k dolar maastan basliyor diyor bir yerde bu is bitti insanlar ac diyor nedir bu isin gercegi uzun yola herturlu giderim aile sikintim yok bu paralari alabileceksem yazacam.

bu işi para için yapamazsın

kafayı yersin
    hergün iş bitsin diye ağlarsın

yazma başka müh. oku bunu okuma cidden yapamazsın

gemide iş bitsin kamarana gidersin boş duvara bakaarsın
    sallantıdan uyuyyamazsın

uykusuzluktan işe gider baş müh. ile kavga edersin 2-3 ayın cehennem olur

para için yapılmaz

örnek vereyim kan görmekten bayılırsın ama hemşire 20 bin dolar maaş alıyor diyor her gün kan alırken bayılırsın

Siz ne iş yapıyorsunuz?
    |
    |

• Er
    2 Mesaj
    Bende bu bölümü düşünüyorum da itu ile ytu nun çok farkı var mı birde bende denizde çalışacağım herhalde staj imkanları nasıl olur birde kaptanlık sıralaması bu bölümden niye daha düşük birde eczacılık mı bu bölüm mu daha mantıklı onda da is artik eskisi gibi kolay bulunmuyor diyorlar.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    |
    |

|
    |

Şuanki piyasada yeni mezun birinin işe girmesi cok mu zor? Tersaneden bahsediyorum, ya da dizayn ofislerinden. Lütfen beni aydınlatabilir misiniz?

|
    |
    |
    |

Und ein letzter Gruß an deinem Grab, von mir dein Freund und Kamerad.
    Es bleibt die Erinnerung, ein letzter Gruß an deinem Grab,
    von mir dein Freund und Kamerad, es bleibt ein Blick zurück.

|||||||||| ReichIII |||||||||| Youtube |||||||||| Burak1337 ||||||||||
  • Binbaşı
    1731 Mesaj
    Makine Mühendisliği ek ders alıp Gemilerde çalışır değil mi ?
    |
    |
    Muhacir diye küçümsenenler,tarihin yazdığı savaşlarda en geriye kalanlar,yani "Düşmanla sonuna kadar dövüşenler" çekilen ordunun ri'cat hatlarını sağlamak için kendilerini feda edenler ve düşman karşısında kaçmak,çekilmek nedir bilmeyenlerdir.Muhacirler kaybedilmiş ülkelerimizin milli hatıralarıdır. 17.01.1931 | M.Kemal Atatürk BULGARİSTAN/ESKİ CUMA
  • Er
    1 Mesaj

Gemi inşaatı ve gemi makineleri mühendisliği düşünüyorum sektör şuan ne durumda bilginiz var mı hala stwc belgeleri ile uzakyol vardiya mühendisi olarak çalışabiliyor muyuz. İş bulma olanakları şuan için iyi mi. İtü kktc düşünüyorum burası hakkında bilginiz var mı acaba?
    |
    |
    Bahsedilenler: solti , PETERSBURG

Orijinalden alıntı: GHOST78

Gemi inşaatı ve gemi makineleri mühendisliği düşünüyorum sektör şuan ne durumda bilginiz var mı hala stwc belgeleri ile uzakyol vardiya mühendisi olarak çalışabiliyor muyuz. İş bulma olanakları şuan için iyi mi. İtü kktc düşünüyorum burası hakkında bilginiz var mı acaba?

Torpil yoksa işi geç staj yeri bile bulamazsın

|
    |

3.mühendis olmak için ALES'e girmek şart mı? Böyle bir seyler duydum. Şuan gemide stajyer olan birisi mühendis olarak çalışması için bu sınava girmek zorunda mi

|
    |

< Bu ileti 'DH Mobil Uygulama BETA'sından atıldı >
    |
    |

Daha yolun başındayım tavsiyesiniz varsa ve yazarsanız çok iyi olur

Mutlaka öğrenci gruplarına katıl ve aktif ol. Sektörle bağlantı fırsatlarını kaçırma. Stajlarını iyi değerlendir. Torpilin yoksa torpili kendin oluşturmaya bak.
    |
    |
    Sonick kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Bilen varsa yazsın tercih dönemi 14 ağustos'ta bitiyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DerBestrafer -- 8 Ağustos 2018; 14:15:17 >
    |
    |

Hocam uzakyol vardiya mühendisliğinin geleceği nedir?Gemi İnşa ve makine mühendisliği okursam uzakyol eğitimini tamamladıktan sonra iş bululabilir miyim? Cevaplarsanız sevinirim tercih dönemindeyiz ve tercihler 14 ağustos'ta bitiyor

|
    |
    tropique kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: DerBestrafer

Hocam uzakyol vardiya mühendisliğinin geleceği nedir?Gemi İnşa ve makine mühendisliği okursam uzakyol eğitimini tamamladıktan sonra iş bululabilir miyim? Cevaplarsanız sevinirim tercih dönemindeyiz ve tercihler 14 ağustos'ta bitiyor
    neden uzakyol vadiye mühendisi olmak için doğrudan gmim ya da duim okumak yerine inşaa okuyorsun ki?
    tabi doygunluk denilen şey var ama bakarsan ortalama çalışma süresi 2.5 sene olarak gözleniyor. Yani yeni gelen mühendise yer var demektir.Denizde 6.senesini doldurdu kuzenim geçen gün . Kolay değil öyle 3.mühendisten 2.mühendis olup yeni kontrat atmak neyse . eğitimleri tamamlarsın illaki ama bu işin bir prensibi var . bunu için itu df de okumanı tavsiye ederim . gemide bir hiyerarşi var itu df'de de bu mevcut. sıralamsına bakmadan yaz gitsin
    |
    |

HızlıCevap
Sayfaya Git:
Sayfa:
Reklamlar
son dakika
üniversite
SEO
Mobilya Takımları
Canlı Tv izle
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR2
0,422
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.