Şimdi Ara

Gemi Elektrik Zabiti

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
673
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar herkese merhaba.Gemi Elektrik Zabitliğini öneriyor musunuz?Tecrübeli arkadaşların yorumlarını merak ediyorum iş bulma ve genel konularda

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Hocam bizzat tecrübem yok ama şuan okuyan bir arkadaşım var. Dilerseniz aklınızdaki soruları madde madde yazın ben de ona sorayım.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Mesleki olarak kendini yetiştirirsen, özellikle de elektronik ve plc konularında iddian olursa, emin ol sırtın yere gelmez.
    Daha detaylı bilgi için inceleyebilirsin.
    https://www.denizcilikbilgileri.net/elektrik-zabiti

• quote:

Orijinalden alıntı: aktassa

Mesleki olarak kendini yetiştirirsen, özellikle de elektronik ve plc konularında iddian olursa, emin ol sırtın yere gelmez.
    Daha detaylı bilgi için inceleyebilirsin.
    https://www.denizcilikbilgileri.net/elektrik-zabiti
    Sağolun hocam cevabınız için.Hiç iş tecrübesi olmayan yeni mezun bir Mühendis bu yola girmekle mantıksız bir iş mi yapmış olur sizce?

• HanDar05 kullanıcısına yanıt
    Tecrübesiz kişi eğer sebat eder işi öğrenirse, piyasada parmakla gösterilen, aranılan adam olur. İşi öğrenmekten kastım da öyle 3-4 aylık bir sefer yapıp işi öğrendim demek değil. Gerekirse 1 sene boyunca stajyer gibi çalışın. Önemli olan farklı gemilere gidip farklı sistemleri görmek. 1 senede en az 3-4 farklı gemi görme imkanınız var. Not alın, fotoğraflar çekin.
    Stajyer olmaktan korkmayın. Zamanla ne çok şey bildiğini görecek cesaret alacaksınız.
    Bence olmayacak iş değil.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.