Şimdi Ara

Gelmiş geçmiş en sağlam zeka sorusunu soruyorum (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
174
Cevap
13
Favori
6.219
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Emmesen

Toplantı süresi ne kadar? Sanırsam cevabı buldum ya da yaklaştım.

Süre önemli değil farzedin 50 dk. veya 10 dk.
  • quote:

Orijinalden alıntı: PhsycoMantis

quote:

Orijinalden alıntı: Hümiyettin

quote:

Orijinalden alıntı: PhsycoMantis

quote:

Orijinalden alıntı: Mete321

1 kez bulusurlar ve herkes işkence görünce ısıgı 1 kere gormedıysede hiç kapatıp açmasın yada bulustuklarında bu ısıkla kod yapabılırler ne bılıyım 5 kere acarsak olduk 4 kere acarsak b kısı oldu fılan

peki bir kişi art arda 2 kez işkence görürse ne olacak?yani bu hepsinin işkence gördüğünü kanıtlamaz ayrıca 4 kere açıldığını nasıl anlayacaklar toplantıdan sonra konuşamıyorlar bir araya gelemiyorlar

Toplantıda herkese işkence sırasında avazınız çıktığı kadar bağırın derdim. Ses geçirmez duvar yoktur inşallah

Yine anlayamazsınız misal belki 2 kere aynı kişi bağıracak bilemezsiniz bu da hepsinin işkence gördüğünü kanıtlamaya yetmez

2 kere olduysa 2 kere yakarlar.aralarında kod değim olay bu.
    Sonucu bekliyorum :D

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Toplantı hangi oda da yapılıyor? İşkence odası mı?
  • quote:

Toplantı hangi oda da yapılıyor? İşkence odası mı?

Evet işkence odasında toplanıyorlar
  • işkence sırasında ışık mı açılıyo
  • odaya geldiklerinde anlaşırlar 1.kişi 1kere 2.kişi 2kere... Işığı yakıp söndürürler böylece 5 kişide birbirinden ayrt edilmiş olur öyle anlarlar

• Cevabi verin merak ettim

• sanırım herbiri numara alıyor ve ışığı o şekilde yakıyor. 1. kişi 1 kere 2. kişi 2 kere gibi.

cevap buysa özür dilerim ama gerçektende hiç gelmiş geçmiş en sağlam soru değil.
  • Pardon son bir soru daha sormam lazım. İki işkence arası süre ne kadar oluyor, hemen biri işkence yapıldıktan sonra diğerine geçiliyor mu? Arada 1 saat bekleme gibi bir şey olabilir mi? 2 kişi arka arkaya işkence görebiliyor galiba o sıkıntı değil de işkencesi bittikten sonra işkence yapan adamlar mola veriyoruz gibisinden bir şey demiyor di mi? arka arkaya yani.
  • quote:

Orijinalden alıntı: 1-BamBam-1

işkence sırasında ışık mı açılıyo

böyle bi kural yok ister açar ister açmaz
  • Her kişinin yakıp söndürme sayısı olur örneğin 1. Kişi bir kez yakıp söndürür işkence odasına girdiğinde 2. Kişi iki kez yakıp söndürür eğer işkence görmeye başlamadan toplanıyorlarsa bunu aralarında kararlaştırırlar kimin kaç kez yakıp söndürecegini daha sonra bulundukları odadan işkence odasındaki ışık görünüyorsa kimlerin işkence görüp görmediğini anlarlar doğru veya yanlışsa alıntı ile cevap lütfen :)

• Ne dersen de,sorunun sorulma sekli yanlis,anlasilmiyor tam olarak,anlam dusuklugu var.

Neyse cevaba gelicek olursak,her iskence goren ampulunu patlatir,kirar,boylece herbiri iskence gormus oldugunu kanitlayabilir.

• saçma salak bişi çıkarsa çok söverim beyniz su kaynatmak üzere çünkü
  • quote:

Orijinalden alıntı: Tom Violence

sanırım herbiri numara alıyor ve ışığı o şekilde yakıyor. 1. kişi 1 kere 2. kişi 2 kere gibi.

cevap buysa özür dilerim ama gerçektende hiç gelmiş geçmiş en sağlam soru değil.

cevap bu değil :)
  • peki bu kişilerin seçilme sırası nasıl? biri 1.kez bile olamadan diğer 10.kez olabilirmi?
  • Soruya bak soruya...
  • Takip merak ettim
  • quote:

Pardon son bir soru daha sormam lazım. İki işkence arası süre ne kadar oluyor, hemen biri işkence yapıldıktan sonra diğerine geçiliyor mu? Arada 1 saat bekleme gibi bir şey olabilir mi? 2 kişi arka arkaya işkence görebiliyor galiba o sıkıntı değil de işkencesi bittikten sonra işkence yapan adamlar mola veriyoruz gibisinden bir şey demiyor di mi? arka arkaya yani.

Şunu cevapla cevap geliyooooor
  • o zaman ışığın açık kalma süreleri kişi farkını çıkarır

• quote:

Pardon son bir soru daha sormam lazım. İki işkence arası süre ne kadar oluyor, hemen biri işkence yapıldıktan sonra diğerine geçiliyor mu? Arada 1 saat bekleme gibi bir şey olabilir mi? 2 kişi arka arkaya işkence görebiliyor galiba o sıkıntı değil de işkencesi bittikten sonra işkence yapan adamlar mola veriyoruz gibisinden bir şey demiyor di mi? arka arkaya yani.

dalga geçmiyosunuz değil mi? ayrıntılı düşünürseniz o süre de anlamsız isterseniz işkence aralarında 1 saat süre olsun biri işkence görünce yine gözleri kapalı hücresine götürülüyo ve aynı kişi veya başka biri hücresinden alınıp işkence yapılıyo
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.