Şimdi Ara

Gelmiş geçmiş en sağlam zeka sorusunu soruyorum (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
175
Cevap
13
Favori
6.216
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • soru ışığın açık kapalı olması durumu ve ampülün sıcaklığı ile çözülecek de, bilinmeyen fazlalığı var yazdığın soruda, eksik yazmışsın yani soruyu, bu kişiler üst üste girecek tarzı 1 bilinirlik daha olması gerekiyor.
  • Içlerinden en cesaretlisi ampulu söküp parçalasin camiyla işkencecileri piçaklasin sonra hepsi birleşip voltran oluştursun
    soruya gelirsek çelişki karmaşasi kardeş çeviren kişi eksik çevirmiş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Unchangeable -- 20 Eylül 2012; 23:57:10 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Radiohead

peki bu kişilerin seçilme sırası nasıl? biri 1.kez bile olamadan diğer 10.kez olabilirmi?

İşte soruyu tam anlayan bi arkadaş.Evet herhangi biri 2 veya daha fazla kere ard arda işkence görüyo olabilir
  • quote:

Orijinalden alıntı: PhsycoMantis

quote:

Orijinalden alıntı: Mete321

1 kez bulusurlar ve herkes işkence görünce ısıgı 1 kere gormedıysede hiç kapatıp açmasın yada bulustuklarında bu ısıkla kod yapabılırler ne bılıyım 5 kere acarsak olduk 4 kere acarsak b kısı oldu fılan

peki bir kişi art arda 2 kez işkence görürse ne olacak?yani bu hepsinin işkence gördüğünü kanıtlamaz ayrıca 4 kere açıldığını nasıl anlayacaklar toplantıdan sonra konuşamıyorlar bir araya gelemiyorlar

şimdi normalde ışığın kapalı olduğunu farzediyorum. işkence görmeyen ışığa dokunmadan gider. işkence görenlerde ışığı açık bırakıp odadan çıkar. yeniden birisi geldiğinde işkence görmezse ışığı yeniden kapatır. eğer hepsi işkence gördüyse ışık yanık kalır ve giren kişi herkesin işkence gördüğünü anlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ae_ -- 21 Eylül 2012; 0:00:30 >

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Emmesen

Pardon son bir soru daha sormam lazım. İki işkence arası süre ne kadar oluyor, hemen biri işkence yapıldıktan sonra diğerine geçiliyor mu? Arada 1 saat bekleme gibi bir şey olabilir mi? 2 kişi arka arkaya işkence görebiliyor galiba o sıkıntı değil de işkencesi bittikten sonra işkence yapan adamlar mola veriyoruz gibisinden bir şey demiyor di mi? arka arkaya yani.

dalga geçmiyosunuz değil mi? ayrıntılı düşünürseniz o süre de anlamsız isterseniz işkence aralarında 1 saat süre olsun biri işkence görünce yine gözleri kapalı hücresine götürülüyo ve aynı kişi veya başka biri hücresinden alınıp işkence yapılıyo

Benim vereceğim cevaba göre anlamlı. Ampulün ısısıyla da alakalı bir cevap benim ki çünkü.

• quote:

quote:

peki bu kişilerin seçilme sırası nasıl? biri 1.kez bile olamadan diğer 10.kez olabilirmi?

İşte soruyu tam anlayan bi arkadaş.Evet herhangi biri 2 veya daha fazla kere ard arda işkence görüyo olabilir

şimdi birine başladılarmı art arda işkence yapıyolar dimi kaç kere olduğu önemli deil yani araya birini almıyolar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi m@TR@x -- 21 Eylül 2012; 0:00:06 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: HortumuKopmuşFil

Her kişinin yakıp söndürme sayısı olur örneğin 1. Kişi bir kez yakıp söndürür işkence odasına girdiğinde 2. Kişi iki kez yakıp söndürür eğer işkence görmeye başlamadan toplanıyorlarsa bunu aralarında kararlaştırırlar kimin kaç kez yakıp söndürecegini daha sonra bulundukları odadan işkence odasındaki ışık görünüyorsa kimlerin işkence görüp görmediğini anlarlar doğru veya yanlışsa alıntı ile cevap lütfen :)

Bulundukları odadan işkence odası görünmüyor görünse de cevap doğru değil
  • takip
  • quote:

Orijinalden alıntı: m@TR@x

quote:

quote:

şimdi birine başladılarmı art arda işkence yapıyolar dimi kaç kere olduğu önemli deil yani araya birini almıyolar

Yani evet isterlerse yaparlar ama illa birisi ard arda işkence görecek diye bi kural da yok
  • ampul 6. odadaysa bu adama işkence yapılırken anahtarla ampulu açaçak rahatlığı nerden buluyo , buluyosa oraya işkence odası mı denir , eğer denmezse 6. odada da mı birileri var , eğer orda bi mahkum daha varsa bu anahtar kimde , bu anahtarı nasıl rahatlıkla alıyoruz bu ne şaçma bu soru , baban böyle pasta yapmayı nerden öğrendi
  • Soruyu siz mi buldunuz?
  • quote:

quote:

quote:

quote:

Yani evet isterlerse yaparlar ama illa birisi ard arda işkence görecek diye bi kural da yok

eğer araya başkasını almıyolarsa giren ışığı yakar atıyorum başkası girerkende söndürür diyeri geldiğinde ışık hala yanıyosa demekki başkası gelmemeiş demektir burdan ilerlene bilir

• quote:

quote:

quote:

Pardon son bir soru daha sormam lazım. İki işkence arası süre ne kadar oluyor, hemen biri işkence yapıldıktan sonra diğerine geçiliyor mu? Arada 1 saat bekleme gibi bir şey olabilir mi? 2 kişi arka arkaya işkence görebiliyor galiba o sıkıntı değil de işkencesi bittikten sonra işkence yapan adamlar mola veriyoruz gibisinden bir şey demiyor di mi? arka arkaya yani.

dalga geçmiyosunuz değil mi? ayrıntılı düşünürseniz o süre de anlamsız isterseniz işkence aralarında 1 saat süre olsun biri işkence görünce yine gözleri kapalı hücresine götürülüyo ve aynı kişi veya başka biri hücresinden alınıp işkence yapılıyo

Benim vereceğim cevaba göre anlamlı. Ampulün ısısıyla da alakalı bir cevap benim ki çünkü.

Cevap ısıyla alakalı değil diyeyim o zaman

• quote:

quote:

quote:

quote:

hocam benim cevap olmadı mı yoksa gözünden mi kaçtı???

• cevabı merakla bekliyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ae_

quote:

quote:

quote:

quote:

hocam benim cevap olmadı mı yoksa gözünden mi kaçtı???

Gözümden kaçmış pardon.Sizin cevap yakın ama tam anlamıyla doğru değil daha açıklayıcı yazabilirseniz iyi olur.

• hadi cevabı ver yatcaz ya
  • quote:

Orijinalden alıntı: -Mitokondri-

Soruyu siz mi buldunuz?

"Evt ben buldum bu soruyu" demek isterdim
  • quote:

Orijinalden alıntı: ae_

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Mete321

1 kez bulusurlar ve herkes işkence görünce ısıgı 1 kere gormedıysede hiç kapatıp açmasın yada bulustuklarında bu ısıkla kod yapabılırler ne bılıyım 5 kere acarsak olduk 4 kere acarsak b kısı oldu fılan

peki bir kişi art arda 2 kez işkence görürse ne olacak?yani bu hepsinin işkence gördüğünü kanıtlamaz ayrıca 4 kere açıldığını nasıl anlayacaklar toplantıdan sonra konuşamıyorlar bir araya gelemiyorlar

şimdi normalde ışığın kapalı olduğunu farzediyorum. işkence görmeyen ışığa dokunmadan gider. işkence görenlerde ışığı açık bırakıp odadan çıkar. yeniden birisi geldiğinde işkence görmezse ışığı yeniden kapatır. eğer hepsi işkence gördüyse ışık yanık kalır ve giren kişi herkesin işkence gördüğünü anlar.

Cevabınızı tekrar okuyunca bi mantık hatası farkettim "yeniden birisi geldiğinde işkence görmezse" bu tabir yanlış çünkü işkence odasına giren kişi kesinlikle işkence görüyo aynı kişi bile olsa her gelmesinde işkence yapılıyo

• hadi ver artık şu cewabı saçma bişi çıkcak biliyorum ama olsn
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.