Şimdi Ara

GELMİŞ GEÇMİŞ EN İYİ XBOX OYUNU..lider 1- GEOW(28PUAN)2-HALO(14)3-ALAN WAKE(11) (5. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
103
Cevap
0
Favori
3.465
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  •  GELMİŞ GEÇMİŞ EN İYİ XBOX OYUNU..lider 1-  GEOW(28PUAN)2-HALO(14)3-ALAN WAKE(11)
  • güncel
  • quote:

Orijinalden alıntı: RIDANES

GELMİŞ GEÇMİŞ EN İYİ XBOX OYUNU..lider 1-  GEOW(28PUAN)2-HALO(14)3-ALAN WAKE(11)

Aynen
  • PGR 4'ü göremedim. Hayatımda oynadığım en güzel araba yarış oyunudur ve bence çoğu X360 sahibinin de böyledir zannediyorum. Exc. bir oyun aynı zamanda. Listede neden yok ki ?
  • HALO

Geow ile Halo arasında kalmıştım konu açıldığında.Reach'i oynadıktan sonra kararım Halo oldu:)Ama şunu bir daha anladım,bu 2 oyun için bile konsol alınır.Aylarca sadece bu 2 oyunla idare edilir.360 bu yüzden bu nesilin galibi oldu işte
  • quote:

Orijinalden alıntı: inan1981

quote:

Orijinalden alıntı: dayyahi

Mass Effect neden yok listede

pc verisyonu da olduğundan dolayı yazmadım..genelde hep pc dışı oyunları yazmaya gayret ettim++

İyi yapmışsın ama liste lideri olan geow unda ilk oyununun pc versiyonu vardı :) yani mass effect bütün platformlarda en iyi oyundur bence
  • GEARS OF WAR
  • Elbette Gears of War serisi...
  • forza
  • Geow diyorum!
  • Benim oyum Gears of War'a ama neden oyunları RPG,FPS olarak ayırmadınız çünkü gears of war'a çok rakip var.
  • güncel ...pgr eklendi...
    jojo ayırmaya gerek yokki zaten tek başına lider geow ..yetişecek halonun bile zorlukla yaklaşması geowu geçecek bir oyun çıkmıyacağının göstergesi gibi
  • kardeş bu anketi türkiyenin en ucara kesimlerine kadar ulaştırki geniş katılımlı bir anket olsun.

dağdaki çobanın bile haberi olsun hatta referandum yapılsın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ezio Auditore

PGR 4'ü göremedim. Hayatımda oynadığım en güzel araba yarış oyunudur ve bence çoğu X360 sahibinin de böyledir zannediyorum. Exc. bir oyun aynı zamanda. Listede neden yok ki ?

bende hastasıyım kendisini
  • evet süper oyundur bencede..unutmuştum ama ekledim listeye...hatırlattığınız için teşekkürler
  • quote:

Orijinalden alıntı: MrStark

GEARS OF WAR

+++
  • Halo
  • ilk göz ağrım Gears of war derim ben
  • Gears of War
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.