Şimdi Ara

Geleneksel VI. DH-Futbol Halısaha Karşılaşması --Kadrolar Tamam (9. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
200
Cevap
0
Favori
4.565
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Yeni geldim Taksim turu yaptım biraz. Resimi koyarım birazdan zaten 2 tane var.

Bu arada Kadıköy'de ilk galibiyetmizi aldık. Yoksa bu bir mesajmıydı.
  • abi sen yine de fazla ümitlenme
  • Ben anlamam valla bugün biz tabuları yıktık. Uğursuzluk sona erdi. Alp'i neden bizim takımda oynattık sanıyorsun. İddiayı kaybedeceği için Gslilerle beraber aynı takımda olsun ki Gs ruhunu yaşasın diye.
  • doğru diyorsun iddayı kaybederse yabancılık çekmesin, bna da bilet ayarlarsan ben de gelirim seyrantepeye
  • Şirketteyim
    Bir ara acaba FB tarafına kıyak geçsem mi diye düşündüm ama sonradan sarı-kırmızı formaya depreşen, yeşeren aşkım beni adil ve profesyonel davranmaya itti.
    Sonuçta Kadıköy'deki ilk GS galibiyetine katkım olduğu için buruk bir sevin içerisindeyim. (Like Mesut Özil)
  • Uğur abinin cezayı ben keseyim lütfen
  • BAkkal, yalnız italyan işi markajın da takdire şayandı
  • güzel maçtı

topsuz alanlarda rizeli nin önderliğindeki fener defansı yaptıgı büyük hatalar ile fener tarafını maglubiyete itmeye yetti
    topla olan mücadelelerini yazmıyorum bile

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi arda1811 -- 9 Ekim 2010; 23:57:10 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: malumatfuruş

BAkkal, yalnız italyan işi markajın da takdire şayandı

Arada lazım böyle imaj değişiklikleri. Sen bir de beni küpeli gör, ya da görme
  • Coni Bravo'nun neden gelmediğini yazayım mı ister misiniz ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Bakkal Gazi

quote:

imajın ayrı ben senin bana yaptığın markajdan bahsediyorum
    el cazador; coni neden gelmemiş?

• quote:

quote:

quote:

imajın ayrı ben senin bana yaptığın markajdan bahsediyorum
    el cazador; coni neden gelmemiş?

lan ben makyajın diye okudum
    o tamamen istem dışıydı. Zaten isteyerek olsa ben bir daha girmeyeyim foruma yani

• Bu konudaki kullanıcılar: arda1811
    1 kayıtlı üye, 1 misafir

cony burda beyler
  • Coni'nin gelmeme sebebi maçın yarın olduğunu sanması hatta ağlayacak nerdeyse şuanda, ev arkadaşıyla kavga edip Ataşehir'den Gebze'ye ailesinin yanına gitmiş 1-2 saat öncede yarın sandığı maç için kıyafet falan hazırlamış çok üzgün ama gerçekten böyle yani kavga ettiği için dalgınlığına geldi sanırım.
  • sakalla makyaj yapan insan iyi güldüm ya ALLAH da seni güldürsün mayk
    maçın akıllarda kalan pozisyonu comenians'ın seni zımbalaması oldu
  • quote:

sakalla makyaj yapan insan iyi güldüm ya ALLAH da seni güldürsün mayk
    maçın akıllarda kalan pozisyonu comenians'ın seni zımbalaması oldu

Bu nasıl pas lan der gibi üzerine vurdu
  • quote:

Şirketteyim
    Bir ara acaba FB tarafına kıyak geçsem mi diye düşündüm ama sonradan sarı-kırmızı formaya depreşen, yeşeren aşkım beni adil ve profesyonel davranmaya itti.
    Sonuçta Kadıköy'deki ilk GS galibiyetine katkım olduğu için buruk bir sevin içerisindeyim. (Like Mesut Özil)

Like Mesut Özil mi ? Arda boş at at at boş arda at (gol olur) hobareeeyy bumudur
    Arda'yla sana yetişebilseydik daha farklı olurdu e koyuşlar bizim takıma .+30luk yıldızları bi ben varım -30

• Arkadaşlar öncelikle herkesden özür dilerim. Salakça bir market alışverişi sırasında çıkan kavgadan dolayı eşyalarımı toplayıp , kapıyı vurup çıktım. Her ne hikmetse telefonumun tarihi de yanlışmış. Tüküreyim böyle şansa. Cuma akşamı vurup kapıyı ailemin yanına gittim. Cumartesi gecesi El Cazador ( Mert ) arkadaşım bana cepten mesaj attı maç nasıldı diye. Ben de ne maçı oğlum maç yarındı falan dedim. Günleri karıştırdığımı o anda fark ettim. Şu anda Ataşehir'e döndüm. Daha az önce geldim ve direk bilgisayarımın başına oturdum. Verdiğim sözü bilmeyerek de olsa tutamadığım için herkesten çok özür dilerim. Bu ayıbı telafi etme fırsatı bulabilirsem , elimden geleni yaparım.
  • Onemli degil kardesim, sikma canini;)
  • 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.