Şimdi Ara

Geleneksel VI. DH-Futbol Halısaha Karşılaşması --Kadrolar Tamam (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
201
Cevap
0
Favori
4.565
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Sağolasın Bakkal abi. Mert' e de ilk söylediğim şey Bakkal ' a rezil oldum lan oldu
  • bir maç ayarlar herkesin parasını ödersen bu konuyu düşünebiliriz
  • quote:

Orijinalden alıntı: malumatfuruş

bir maç ayarlar herkesin parasını ödersen bu konuyu düşünebiliriz

• Nasıl geçti la maç

Bana tek şey söyleyin. Rizeli bu sefer ne yaptı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Johnny Bravo

Sağolasın Bakkal abi. Mert' e de ilk söylediğim şey Bakkal ' a rezil oldum lan oldu
    markette kavga etmişsin işte

bakkala rezil olsan ne yazar
  • quote:

Orijinalden alıntı: stigmata_

Nasıl geçti la maç

hacı, senin yerine ben oynadım. Kadıköy'de ilk galibiyet alındı böylece

Johnny; ben ve malafat senin yerine ödedik saha parasını. Bir dahakine sen de bizimkini ödersin

arda1907; ne diyon len

• quote:

Orijinalden alıntı: Bakkal Gazi

quote:

Orijinalden alıntı: stigmata_

Nasıl geçti la maç

hacı, senin yerine ben oynadım. Kadıköy'de ilk galibiyet alındı böylece

Johnny; ben ve malafat senin yerine ödedik saha parasını. Bir dahakine sen de bizimkini ödersin

arda1907; ne diyon len

ne diyim adam markette kavga etmiş bakkala rezil olmuş işte

• s.(a.ve.a).s.

iyi bir maç oldu, havanın soguk olması sayesinde terlemedik bile 9-6 lık bir skor ile maçı kaybetsek te bu skor gerçekleri yansıtmıyor, biz koskoca 9*0kd kalecisiz oynadık, ama rakip takım dışarıdan bir kaleci bularak kalesini devretti, bu sayede biz kalecilikten anlamayan çakma kalecilerle zaten malubiyete bir kılıf bulmuş olduk...

bu maçta galatasaraylıların galip gelmesini sayın bakkal kendine mâl etmek istese de bu tramamen bakkalın uydurmasıdır. biz kalecisiz oynadık. batu gelmiş olsaydı kaleyi teslim edebilmiş olsaydık bu skor olmayacak biz yine sahadan galip ayrıalcaktık...

ayrıca sahaya daha girmeden bırakın sahaya girmeyi selam vermeden bakkalın önce paraları alalım lafı üzerine tüm takım piskolojik bir baskı ile maça başlayıp maçın basşında 3-1 lik bir skora erişmelerine sebep olmuştur...

bir sonraki maçta çok acımasız olacam...

stigma, bu maçta çok temizim, hiç bir sorun yok

• quote:

Orijinalden alıntı: Rizeli

s.(a.ve.a).s.

iyi bir maç oldu, havanın soguk olması sayesinde terlemedik bile 9-6 lık bir skor ile maçı kaybetsek te bu skor gerçekleri yansıtmıyor, biz koskoca 9*0kd kalecisiz oynadık, ama rakip takım dışarıdan bir kaleci bularak kalesini devretti, bu sayede biz kalecilikten anlamayan çakma kalecilerle zaten malubiyete bir kılıf bulmuş olduk...

bu maçta galatasaraylıların galip gelmesini sayın bakkal kendine mâl etmek istese de bu tramamen bakkalın uydurmasıdır. biz kalecisiz oynadık. batu gelmiş olsaydı kaleyi teslim edebilmiş olsaydık bu skor olmayacak biz yine sahadan galip ayrıalcaktık...

ayrıca sahaya daha girmeden bırakın sahaya girmeyi selam vermeden bakkalın önce paraları alalım lafı üzerine tüm takım piskolojik bir baskı ile maça başlayıp maçın basşında 3-1 lik bir skora erişmelerine sebep olmuştur...

bir sonraki maçta çok acımasız olacam...

stigma, bu maçta çok temizim, hiç bir sorun yok

ohooo halamın bıyğı olsaydı

• adam haklı beyler, eksik adam varken dışarıdan alınan oyuncunun kaleci çıkması nasıl bir şanstır ya, halı saha tarihinde bir ilk
  • valla bilseydik biz alırdık, üstelik sahadışından alınan adamınkaleci çıkmasından ziyade bunun bir komplo olduğunu düşünüyorum.. sonuçta her maç bir eksik mutlaka oluyor... bunun bilincinde olan arda1907 (ki kaleci arkadaş akrabası oluyor) kendini güvenceye alıp maçı kazanabilmek için kaleyi sağlama alalım düşüncesiyle bilinçli bir şekilde arkadaşını getirmiş... sonuçta planı tuttu. batuhanın yokluğunda, bakkalın bizi satmasıyla maçı kaybettik...

halamın bıyığı yok ama bizim bakkalın top gibi bir sakalı var
  • quote:

Orijinalden alıntı: Rizeli

valla bilseydik biz alırdık, üstelik sahadışından alınan adamınkaleci çıkmasından ziyade bunun bir komplo olduğunu düşünüyorum.. sonuçta her maç bir eksik mutlaka oluyor... bunun bilincinde olan arda1907 (ki kaleci arkadaş akrabası oluyor) kendini güvenceye alıp maçı kazanabilmek için kaleyi sağlama alalım düşüncesiyle bilinçli bir şekilde arkadaşını getirmiş... sonuçta planı tuttu. batuhanın yokluğunda, bakkalın bizi satmasıyla maçı kaybettik...

halamın bıyığı yok ama bizim bakkalın top gibi bir sakalı var

kaleci tamamen şansla geldi eve gittim üstüme gs forması ve alt alacaktım fakat kardeşimin anahtarı içerde unutması ile kot pantolonla maça gelmemek için teyzemlere koştum acilen burdan hemen alt ve liverpool antreman forması kapıp uzun yola çıktım malum 2 saat sürüyor bu sırada peşime bende gelicem bende gelicem diye tutturan yeğnimi mecburen getirdim bende bilmiyordum bu kadar iyi olduğunu normalde biraz pısırıktır kendisi

fakat maç bitimi yolda öğrendim ki okul takımının 1.kalecisiymiş

• hade hade, yolda ögrenmiş... resmen komplo kuruldu bize
  • ben gelmedim neler olmuş ya
  • hort...
  • olan resim çekmedikmi biz bu maçta nerde la resimler
  • akşam bakarım da kim çekmişti
  • Bakkal küpe takıyor galiba, bakkallar küpe takmaz, takamaz
  • 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.