Şimdi Ara

Geldi Gönlümün Efendisi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
756
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Troll diyorsunuz ama kararlılığı konusunda çok dirençli Lord Joker. Sempati duyduğum bir insan. Sebebi Pereira değil, sonuna kadar mücadelesi. Hoşgeldin diyelim.

NOT:Lord Joker'in yan hesabı diyenin kalbini çok fena kırarım.

• İlişkinizi başka yerde yaşayın.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yan hesabı değilim demeseydin inanıcaktım şimdi yan hesap olduğuna eminim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Pthe.

İlişkinizi başka yerde yaşayın.

200 lirayı komidinin üstüne koydum, diğer yarısını da Lord'dan alırsın.
  • Güzel kardesim iyi niyetli de olsanız böyle konular acmayın lütfen,sonra insanlar beni troll sanıyor

• quote:

Orijinalden alıntı: Robin Bitlis Persie

quote:

Mekan sahibi ben değilim.

• quote:

Orijinalden alıntı: Lord Joker

Güzel kardesim iyi niyetli de olsanız böyle konular acmayın lütfen,sonra insanlar beni troll sanıyor

Şu alçak gönüllülüğe bakın.

• Bir fikri savunmak vardır birde at gözlüğü takmak vardır, hakikat güneş gibi aşikarken batılın peşinden koşmak işte bu at gözlüğüdür. Ha birde troller vardır onların bir görüşü olmamasına rağmen karşıda ki insanı kızdırmak için yorum yaparlar işte siz bu 3. kategoriye giriyorsunuz Joker le.
  • quote:

Orijinalden alıntı: sufistike

Bir fikri savunmak vardır birde at gözlüğü takmak vardır, hakikat güneş gibi aşikarken batılın peşinden koşmak işte bu at gözlüğüdür. Ha birde troller vardır onların bir görüşü olmamasına rağmen karşıda ki insanı kızdırmak için yorum yaparlar işte siz bu 3. kategoriye giriyorsunuz Joker le.

Asíkar olan bisey varsa o da pereira'nın bizi sampiyon yapacagıdır,bu gercekleri hala göremeyen arkadasların beni at gözlügü takma ile yargılama hakkı yok,pereira'ya destek verin ya da vermeyin ama oynanan oyun,istatistikler,takımın verdigi ısık kabak gibi ortada,yok yere adamı gömüyorsunuz resmen,haksızlıgınız sene sonu ortaya cıkacak zaten

• quote:

Orijinalden alıntı: Lord Joker

quote:

Orijinalden alıntı: sufistike

Bir fikri savunmak vardır birde at gözlüğü takmak vardır, hakikat güneş gibi aşikarken batılın peşinden koşmak işte bu at gözlüğüdür. Ha birde troller vardır onların bir görüşü olmamasına rağmen karşıda ki insanı kızdırmak için yorum yaparlar işte siz bu 3. kategoriye giriyorsunuz Joker le.

Asíkar olan bisey varsa o da pereira'nın bizi sampiyon yapacagıdır,bu gercekleri hala göremeyen arkadasların beni at gözlügü takma ile yargılama hakkı yok,pereira'ya destek verin ya da vermeyin ama oynanan oyun,istatistikler,takımın verdigi ısık kabak gibi ortada,yok yere adamı gömüyorsunuz resmen,haksızlıgınız sene sonu ortaya cıkacak zaten

/>

• quote:

Orijinalden alıntı: Robin Bitlis Persie

quote:

Oooooooooo ne dediiiii

• sufistike kullanıcısına yanıt
    Pereira'yı zerre sevmem. Trollük yapmam, ama laf atan insanların, karakterini sorgularım...

Lord Joker manalı küfürler etti mi hayır
    Galatasaraylı, adı beni zerre ilgilendirmeyen trollcük manalı küfür etti mi? Etti...

Lord Joker, hata yapmıştır, ısrar etmekte, biz zamanında Zico gitsin demedik mi? Sonrasında neler oldu?
    Son pişmanlık fayda etmez. Lord Joker belki de gerçeği biliyor, sezon sonunu beklemekten başka çare yok. Eğer Pereira bizi şampiyon yapamazsa, Lord Joker'i kovalarlar, ben de kendisine sahip çıkamam.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Altaylılar

Yan hesabı değilim demeseydin inanıcaktım şimdi yan hesap olduğuna eminim

Bende artık yan hesap olduğuna emin oldum.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.