Şimdi Ara

GeForce Now'a zam geldi: Aylık abonelik 200 TL'ye yaklaştı! (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
48
Cevap
1
Favori
2.004
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
11 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Demekki zam gelecek herşeye dolar altın yükselecek biliyorlar ondan zam yapıyorlar

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • yakında 1 TL = 20 $ olacağı günleri göreceksiniz !

• 4S14N_HUNT3R kullanıcısına yanıt
    var sol kullanan arkadasımdan almıstım 1 yıllık al sen kullan demişti. her aksam 300 350 arasında sıra bekliyoruz :D

• Kına lazımmı

• 3 ayda bir zamı standart hale getirdiler. 40 TL lerden 200 TL lere çıktı aylık ücret. Turkcell'in tipik müşteri yolma anlayışı. Mecburiyetten kullanıyorum. 100 mb internet var görüntü çoğunlukla çamur gibi. Birde her giriş yapmak istediğimde 10 dk civarı sırada bekliyorum. Müşteri hizmetlerine ücretli üyeyim ve beklemek zorunda kalıyorum diye yazdım. Sitelerinde müşteri hizmetlerinin telefon bilgisi yok ve e postasını bulmak ayrı bir çaba istiyor. Parayı verin ama bize ulaşmayın anlayışındalar. İkinci el bilgisayar arayışına girdim. Bilgisayar taksidini öderim daha iyi

• Ben kullanıyorum gayet memnunum sadece kitaplık biraz güncellenmeli bir çok oyun eksik

• Adı üstüne turkcell yani dolandırıcıların operatörü. Daha almam alanlar da dayansın almasın boykot edelim şunları

• Xantiave X kullanıcısına yanıt

Bu fiyatları ödeyip bir de sıra mı bekliyor millet ?

• Bu servisi kullanan var mı aylık 190tl hiç te az değil. Yani pahalı geliyor bana çok. Konsol almak daha mantıklı 36 ay kredi falan veriyor siteler uyguna. Aylık 200tl buna ödenene kadar böyle bir yolla konsol alınabilir. Hiç olmazsa sahip oluyorsunuz ps5 veya xbox neyse. Sigara dumanı gibi boşa giden para olarak görüyorum ben bu dijital şeyleri hele alternatifi varken tamamen mantıksız. Disney netflix falan mecburi onun o kalitede izlenebilmesi mümkün değil abonelik dışında ve yasal olarak. Malum yerlerden indirip izlenebiliyor ama illegel.

• ProjectMan kullanıcısına yanıt
    La he he

• Sıra beklemeyi geçtim 500 megabit internetimle ethernetle bağlıyken her türlü ayarı denememe rağmen 30 fps veremiyordu dogru dürüst oyunlarda. Sordum, doğru dürüst yanıt da alamadım. Uzak durun

• Paramızın değeriyle alakalı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Doç. Dr. Sinan Sağıroğlu D kullanıcısına yanıt

amerika o eski amerika değil !

amerikanın elindeki patentler artık yeni teknoloji patentleri değil !

bir çok ülkede yeni teknoloji patentleri ürete biliyor

ve üretim konusuna gelince amerikada küresel pazara mal üretimi var mı !? yok

amerikada 2 tane banka iflas etti devamının gelmesi bekleniyo.

şu amerikayı kurtarıcı olarak görmekten vaz geçin artık.

• ProjectMan kullanıcısına yanıt
    Aynen kral. Hadi bay

• hem premium olup hem de sıra beklemek de ne bileyim... garip cidden. bunun yerine pc dizmek daha mantıklı hadi pc boşver konsol almak daha daha mantıklı

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 4S14N_HUNT3R kullanıcısına yanıt

Ben kullanıyorum. Gayet de memnunum. Sıra da geçen sene ücretli üyelik almadan önce beklemiştim en son.

• Kullanmayız olur biter seve seve indirirler sonra

• bu alınmaz artık ya. birde kütüphanesindeki oyunu oynamak için mecbur oyuna para veriyorsun bir sürü yoksa anlamı kalmıyor tek başına. zaten abd ve avrupa hizmetinden daha düşük kalite alıp tonla para ödüyorsun. not: para verip internet bağlantını beğenmeyince piksel piksel oyun oynamada cabası.

• Zamdan önce 3 aylık telefondan takılırım diye aldım 300 lira verip oynadım ama bugün ne göreyim para verdiğim hizmette oyun açmak istediğimde sıra bekletiyor hem de şuan baktığımda 258 kişi diyor. Gerçekten ayıp rezillik !

• iGroN İ kullanıcısına yanıt

Aynen öyle akşam 10 12 arası 300 kişi bekledigim oluyor ?!

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.