Şimdi Ara

GeForce 720M Niye Böyle??

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
415
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    Bi Arkadaşım Asus X550L-XX223H Pc almış. GeForce 720M 2Gb ekran kartı varmış. Ama oyunlarda kasmalar varmış.Cs'yi dahi açmıyormuş. Benim Ekran kartım GeForce 9800Gt 1 Gb olasına rağmen çoğu orta oyunu oynayabiliyorum.Nvidia neden son çıkan ekran kartlarını böyle zayıf yaptı? Bu hata nasıl düzelir?

• Ekran kartı iyi değil ancak Cs sistem gereksimleri çok düşük açmamsı mümkün değil ,,, Valla en kolayı bu kişiyle arkadaşlığını bitir, bi daha görüşme
  • a1kalite34

Kardeş ömrün uzasın :D :D

o arkaaşın ekran kartının driver ini kuramamış yada özelliklerinden faydalanamıyor. bir sıkıntı var orda. cs dedğin onboard kartla bile çalışıyor neredeyse düşün artık.

benim laptop ta geforce 630 m 2gb kart var açmadığı oyun yok

• quote:

Orijinalden alıntı: a1kalite34

Ekran kartı iyi değil ancak Cs sistem gereksimleri çok düşük açmamsı mümkün değil ,,, Valla en kolayı bu kişiyle arkadaşlığını bitir, bi daha görüşme

çocukluk arkadasım nası bitiriyim arkadaşlığı :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: andac_bagtir

a1kalite34

Kardeş ömrün uzasın :D :D

o arkaaşın ekran kartının driver ini kuramamış yada özelliklerinden faydalanamıyor. bir sıkıntı var orda. cs dedğin onboard kartla bile çalışıyor neredeyse düşün artık.

benim laptop ta geforce 630 m 2gb kart var açmadığı oyun yok

Özelliklerinden Faydalanamıyor Derken?
    Bende Pek Anlamıyom Ekran Kartlarından.

• Anakart üzerinde dahili takılı olan yani kendinden olan onboard yani anakarta yapışık ekran kartının özelliklerini kullanıyordur sonradan taktığı daha yüksek özellikli , harici ekran kartı yerine. Bios tan ekran kartı ayarlarından bunu değiştirebilir keza ondaki sorun bumu bilemiyorum tabiki. Ekran kartının driver ını yanlış yüklemiş olabilir , silmiş olabilir.

cs dediğin oyunu biz yaklaşık 15 sene önce oynuyorduk neredeyse günümüz ekran kartları nasıl yetmez ?

onun bilgisayarında başka bir sıkıntı vardır bence
  • Ekran kartı driverlerini güncelleyin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: andac_bagtir

Anakart üzerinde dahili takılı olan yani kendinden olan onboard yani anakarta yapışık ekran kartının özelliklerini kullanıyordur sonradan taktığı daha yüksek özellikli , harici ekran kartı yerine. Bios tan ekran kartı ayarlarından bunu değiştirebilir keza ondaki sorun bumu bilemiyorum tabiki. Ekran kartının driver ını yanlış yüklemiş olabilir , silmiş olabilir.

cs dediğin oyunu biz yaklaşık 15 sene önce oynuyorduk neredeyse günümüz ekran kartları nasıl yetmez ?

onun bilgisayarında başka bir sıkıntı vardır bence

Sordum Hocam Özelliklere Falan Baktık Su An Tümleşik(Intel(R) HD Graphics Family) Kullanılıyor Diyor BIOS'ta Advanced Yerinde Ekran Kartı İle Alakalı Tek Yerde Onboard Ekran Kartının Mb'ını Artırabiliyoruz. 512 Mb'a Kadar Çıkıyor Onboarda Ayrılan Alan, Ancak Hala Cs Açılmıyor Devre Dışı Bırakmak İstiyorum Ama Biosta Bulamadım.

• ONBOARD yani tümleşik olan ekran kartını disabled yapmanız lazım ancak bios seçeneğini göremiyorsanız ekran kartı sokete oturmamış tam takılmamış yada çalışmıyor olabilir. Artı monöterden gelen pc nin arkasına taktığnız soket varya onu nereye takıyorsunuz acaba anakartın onboard çıkışınamı yoksa ekran kartınamı ?
  • herhangi bişeyi disable falan yapmayın o iki ekran kartıda laptopa lazım olan bişey
    yapmanız gereken nvidia ayarlarından profil seçeneklerine girin ordan yüksek performanslı ekran kartı nı seçin ve profile csnin exe doyasını listeden göstererek ekleyin sonra açılırken artık 720 ile açılır sorun çözülür
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.