Şimdi Ara

Geely kullanıcıları platformu (10. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.208
Cevap
17
Favori
425.433
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • selam arkadaslar,geely araclari hakkinda yazilanlari okudumm..Bazi yorumlar gercekten çok iğrençççç..Ben 2011 ayının ocak ayında geely fc modelini aldım..4 aydır kullanıyorum..Ve inanın aracımdan çok memnunum..
    Otobanda bir araçla kapıstım,210 km ye cıktım..ve aracımda en ufak titreme sallama hissetmedim..yol tutusu,rüzgar direnci süperrr..benim daha önceki aracım 2005 model hundai elentra idi..onuda sıfır km almıstım..İnhanın bana geelinin fc modeli elentradan daha üst vede kaliteli bir araçç...gerek iç konfor,emniyet 2gerekse yakıt tüketimi açısından son derece mükemmel bir araç...ayrıca geliyi kötüleyen arkadaşlara bişi tavsiye ediyorum..googleye girsinler,,araç çarpışmla testleri yazsınlar..veya ncap testleri yazsınlar..orda mersedes dahil tüm araçların 60 km sabit hızla düz duvara çarpma testleri varrr..görün bakalım yerden yere vurdugunuz geelyinin ne kadar güçlü vede sağlam bir araç olduğufnu..Almak isteyen arkadaslara ben fc modelini gönül rahatlığı ile tavsiye ederim..saygılarımlaaa

Geely kullanıcıları platformu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi __mehmettt__ -- 6 Nisan 2011; 9:53:59 >

• ..

• SEVGİLİ KARDEŞİM SENİN YORUMLARINI DİKKATLİCE OKUDUM GAYET AYDINLATICI ben geely echo modelini aldım 2.el olarak araç şuanda 38000 km de lpg taktırdım şuan gayet güzel kullanıyorum, fakat bi sorun var aracı yıkattığımda veya yağmurlu havalarda arka ayak koyma yerlerinde ıslaklık olduığunu farkettim bu genelde bu modellerde varmı yoksa benim araçtamı sorun var yardımlarınızı bekliyorum hayırlı günler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: çatalkılıç

SEVGİLİ KARDEŞİM SENİN YORUMLARINI DİKKATLİCE OKUDUM GAYET AYDINLATICI ben geely echo modelini aldım 2.el olarak araç şuanda 38000 km de lpg taktırdım şuan gayet güzel kullanıyorum, fakat bi sorun var aracı yıkattığımda veya yağmurlu havalarda arka ayak koyma yerlerinde ıslaklık olduığunu farkettim bu genelde bu modellerde varmı yoksa benim araçtamı sorun var yardımlarınızı bekliyorum hayırlı günler.

aracınız hayırlı olsun,kapı fitillerini ve arka camları kontrol edin tam kapanmıyor olabilir.
  • ahkadaşım ben geelinin echo mode3lini aldım 2010 model tabi 2,el, aracı alırken servise göstermem gerektiğini söledim astan şahısa o da istediğin yere göster dedi, çekmeköy tarafında bi servis buldum, bi ekspertiz yaptırdım, yalnız şunu belirteyim, serviz ekspertiz raporu vermiyor, ne kadar saçma bişi, boş bi kağıda arabanın kaporta ve mekaniğinde bi soruna raslanmamıştır gibi bi açıklama yazıp verdiler ne kaşe var nede bi imza, bu servisin kendi malına garanti vermediğini gösteriyor,diğer bi saçmalıkta servise araç girdiğinde bilgisayara bağlanması gerekiyor, onuda yapmadılar şöyle şifayen bakıp karar verdiler, neyse arabayı oğlum beğendiği için kırmayıp aldım,araçla ilgili ilk günlerde bu servisten kaynaklanan ilgisiz tutum karşısında baya bi tereddüt yaşadım, şuan araca ısınmış bulunuyorum, fiyatına göre baya iyi sayılır, lpg taktırdım km 200 tl falan yakıyor buda gayet güzel, yalnız bir kaç sorun var, 2, viteste yoğun bir şanzıman sesi geliyor, birde yağmurl havada veya aracı yıkattımda arka ayak konulan yere paspasın altında ıslaklık olduğunu fark ettim, şuan bir aydır kullanıyorum bunlardan başka bi sorunla karşılaşmadım,,, tekrar sölim fiyatına göre gayet iyi bi araç ne ararsan araçta var, bu araçla ilgili sorularınız varsa anladığım kadarıyla yardımcı olmaya çalışırım arkadaşlar,,hayırlı günler

• sayın geely kullanıcıları
    echo modelini araştırıyorum da
    internet sitesinde 18.550-TL yazmışlar
    acaba bu fiyat full donanımlı olan mı?
    yada aracın versiyonları var mı?
    ankaradan almaya kalksak echo modeli var mıdır
    yedek parça teknik servis konusunda pişman olur muyuz?
    özellikle bu aracı uzun süredir kullananlar memnun mu
    sadece bir tane kötü yorum okudum...

http://www.geely.com.tr/Page/Prices/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi OguzhanKeskinbalta -- 25 Mayıs 2011; 0:51:45 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: keskinbalta

sayın geely kullanıcıları
    echo modelini araştırıyorum da
    internet sitesinde 18.550-TL yazmışlar
    acaba bu fiyat full donanımlı olan mı?
    yada aracın versiyonları var mı?
    ankaradan almaya kalksak echo modeli var mıdır
    yedek parça teknik servis konusunda pişman olur muyuz?
    özellikle bu aracı uzun süredir kullananlar memnun mu
    sadece bir tane kötü yorum okudum...

http://www.geely.com.tr/Page/Prices/

Eco modelinin 1.3 cc olan seçeneği var oda zaten full donanımlı olanı. ben 3 senedir bu modeli kullanıyorum kardeşim , Allaha şükür hiç bir problem yaşamadım. tavsiye ediyormusun diyorsan tabiki ediyorum Yedek parça yönünden sorun yaşıyacağını sanmıyorum çünkü Kia servislerindede Geely nin bakımları yapılıyor parçaları temin edilebiliyor çünkü Kia da Anadolu Grubu bünyesindeki en önemli Marka zaten. İnşllah hayırlısı olur senin için kardeşim eğer alırsan menmun kalacağına eminim.düşünsenize Brodway ın 8000TL ye satıldığı ülkemde bu arac için 18.550 gayet güzel bir rakkam. kazasız belasız sürüşler dilerim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ankebutx -- 26 Mayıs 2011; 11:09:16 >

• teşekkürler ankebutx
    motorunun 2001 model toyota motoru olduğu iddiaları okudum doğru mudur?
  • quote:

teşekkürler ankebutx
    motorunun 2001 model toyota motoru olduğu iddiaları okudum doğru mudur?

Evet doğru motor aynı hatta parçaları bile birbirine oluyor. serviste bakıma gitmiştim ordaki bir müsterinin motor parçasını toyota servisinden getirttiler sorunun hızlıca halledilebilmesi için.ordan biliyorum yani bu arada servisteki çalışanlar gayet kibar ve anlayışlılar mağdur etmiyorlar kesinlikle müşterileri

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ankebutx -- 27 Mayıs 2011; 14:44:27 >
  • sizin servis kayseri mi ve hangisi kia filan mı?
  • quote:

sizin servis kayseri mi ve hangisi kia filan mı?

KAYSERİ

Geely Kayseri satış ve bakım servisi var Ama dilersen KİA servisleride aynı hizmeti veriyor sıkıntı yok anlıycağın
  • yakın zamanda alabilirim
    ama echo modeli yeterli olur herhlade

• sıfır hocam
  • kardeş ben 2,el aldım memnunum sıfırı daha iyidir heralde, yalnız şunu belirteyim serviste kalite yok, ekspertize bile rapor vermiyolar, geely echo da donanım standarttır
  • quote:

Orijinalden alıntı: merdal

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-geely-daha-iyisi-varsa-buyursun-hodri-meydan-bakmak-dokunmak-serbest-49095331/detay/

Insan aracini bu kadarmi profesyonel tanitir, pes dogrusu

• quote:

Orijinalden alıntı: çatalkılıç

kardeş ben 2,el aldım memnunum sıfırı daha iyidir heralde, yalnız şunu belirteyim serviste kalite yok, ekspertize bile rapor vermiyolar, geely echo da donanım standarttır

neredeki servisle muhatap oldunuz
  • Bizde geçen sene aldık 23 bin km de iken, geely echo 1.3 comfort modelini. Biraz fazla benzin harcıyordu geely servisinin önerisi üzerine stefanelli lpg kiti taktırdık gayet memnunuz, donanımlar zaten çok iyi, servisleri her ilde yok biz mersindeyiz mecburen bakıma adanaya gidiyoruz. Onun dışında bir sıkıntımız yok 30.000 kmye geldik bir kez bile yolda bırakmadı, sadece şöyle birşey olmuştu, geçen bayramda havaların sıcak olduğu dönemde bir doğu turu yapmıştık malum hava sıcak, klimayı açıp yokuş tırmandığımızda (lpg açık) araç zaman zaman hararet yapıyordu ama yolda kalmadık klimayı kapattığımızda normalde dönüyordu, servise gösterdik 1.3 motor ve lpg için normaldir dedi.
  • çekmeköy tarafında bi servis ismini şuan hatırlayamıyorum
  • kardeş bugünkü tarih bitibariyle yani lpg istanbulda şuan 2390 tl,,senin 1,3 echo stafanelli lpg km de ne kadar yakıyor,,,,bende 1 ay önce atiker lpg taktırdım 50tl lpg 230 km yol yapıyor şehir içi bu normalmi senin araç ne kadar gidiyor paylaşırsan sevinirim
  • 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.