Şimdi Ara

Gediksavaşları Serisi (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
26
Cevap
2
Favori
8.175
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: kaliptra1

Herkese selam; seriyle yeni tanıştım ve iki günde ilk kitabı bitirdim. ve hemen internetten diğer kitapları sipariş ettim. Fakat tüm aramalarıma rağmen serinim 3. kitabı ''Gümüşdiken'' i bulamadım. 2. kitap bitmek üzere biri bana yardımcı olsun lütfen, İzmir de oturuyorum nerede bulacağımı bilen yada ikinci el satmak isteyen olursa çok sevinirim, şimdiden teşekkürler...

http://www.nadirkitap.com/gedik-savaslari-3-gumusdiken-raymond-e-feist-kitap2960522.html sahaf izmirdeymiş.Yerini bulabilirsen elden alırsın kitabı

• Ben de başladım seriye. Şu an gayet iyi gidiyor ama ergence aşk ilişkileri görmekten nefret ediyorum. Umarım fazla romantikleşmez.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Wheel

Ben de başladım seriye. Şu an gayet iyi gidiyor ama ergence aşk ilişkileri görmekten nefret ediyorum. Umarım fazla romantikleşmez.

Bende bu seriyi okumak istiyorum acaba 1. ve 3. kitabı satın alabileceğim bir site tavsiye eder misiniz ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: er12

quote:

Ben de başladım seriye. Şu an gayet iyi gidiyor ama ergence aşk ilişkileri görmekten nefret ediyorum. Umarım fazla romantikleşmez.

Bende bu seriyi okumak istiyorum acaba 1. ve 3. kitabı satın alabileceğim bir site tavsiye eder misiniz ?

e-kitap olarak da bulabilirsin
  • quote:

Orijinalden alıntı: DH Vatandaşı

quote:

Orijinalden alıntı: er12

quote:

e-kitap olarak da bulabilirsin

Denedim ama e kitap da okumak bana göre değil ama önerin için teşekürler.
  • Yıl 2020, hala bu seriyi takip eden var, ben :).
    Yorumlarda denildiği gibi ilk 4 kitap harikaydı. Sonrasında "Gediksavaşları Ardından" serisine ait İHANET kitabını bitirdim ki bu da çok iyiydi. Yorumlarda bu seri gömülmüş ama serinin en güzel ikinci kitabı İHANET 'ti diyebilirim. Tabii ilk beş kitaba göre, henüz altıncı kitaptayım.

Fakat bu ikinci serinin son kitabı olan "Tanrıların Gözyaşları" hakkında o kadar çok güzel yorum okudum ki onun ilk 7 kitap içerisinde birinci olarak en sevdiklerim arasına gireceğini düşünüyorum. Bakalım, okuyacağız, göreceğiz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.