Şimdi Ara

Gecmisten silinmeyen linkler

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
3
Cevap
0
Favori
117
Tıklama
Tüm Forumlar >> Donanım / Hardware >> Teknik Yardım >> Gecmisten silinmeyen linkler
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    Chrome tarayicimdan tum gecmisi temizleyip, history.google.com dan gecmise dair ne varsa siliyorum, ama chrome actigimda eskiden girdigim belli linkler gozukmeye devam ediyor, silinmiyor tamamen.

Eskiden yer imi yaptigim siteler mi, baska bir olay mi var bilmiyorum. Ornegin divxplanet te girdigim birkac dizi ve film linki otomatik geliyor divx yazinca ekrana, eksi sozlukte girdigim birkac konu direkt ekrana geliyor.

Bunu neye gore oluyor ? Nasil duzelticem bu olayi, var midir bilgisi olan basina gelen

|
    |
    |
    |
    SİSTEM: WİNDOWS 10 PRO ORJ./ İ7 8700 K/ ASUS ROG STRİX GTX 2080 Tİ / ASUS PRİME Z370-A/ 32 GB DDR4 4.000 MHZ RAM/ 2 ADET SAMSUNG 850 EVO TOPLAM 1 TB/ 1 ADET 500 GB SAMSUNG M2 SSD/ CORSAİR H100İ V2/ COOLER MASTER H500P / NZXT HUE / ASUS PCE AC68/ CREATİVE 7.1 SES KARTI/ LOGİTECH G810/ G633/ G602/ G840 XL/ Z906/ PS4 PRO
  • Yüzbaşı
    527 Mesaj
    Bookmarklarda aynılarının olmadığına emin misin?
    |
    |
Reklamlar
Mobilya Takımları
Bey Azura
Canlı Tv izle
SEO
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR2
0,141
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.