Şimdi Ara

Geçilemeyen Bölümler [Call Of Duty] (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
109
Cevap
2
Favori
47.889
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • cod 1 i geçenlerde ilk defa oynadım bence serinin en iyisi ve en zoru biraz ilerleyince iyiki orta seviye zorlğu ayarlamışım diye şükrettim bunu very hardda makul bir sürede geçen varsa helal olsun valla en az 5-6 bölümde takıldım allahtan yardıma youtube yetişti. serinin diğer oyunlarında en fazla 1-2 bölümde takıldım bence faydalı bi topic olmuş

cod serisi içinde en iğrenç oyundan soğutan bölüm bence cod 4 lunapark bi oyuna bukadar kıl olduğumu hatırlamıyorum yav monitöre kafa atıyordum neredeyse hileyle geçmek zorunda kaldığm tek cod bölümü

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi onurk -- 11 Ekim 2008; 15:07:38 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: onurk

cod 1 i geçenlerde ilk defa oynadım bence serinin en iyisi ve en zoru biraz ilerleyince iyiki orta seviye zorlğu ayarlamışım diye şükrettim bunu very hardda makul bir sürede geçen varsa helal olsun valla en az 5-6 bölümde takıldım allahtan yardıma youtube yetişti. serinin diğer oyunlarında en fazla 1-2 bölümde takıldım bence faydalı bi topic olmuş

cod serisi içinde en iğrenç oyundan soğutan bölüm bence cod 4 lunapark bi oyuna bukadar kıl olduğumu hatırlamıyorum yav monitöre kafa atıyordum neredeyse hileyle geçmek zorunda kaldığm tek cod bölümü

Erkekliğin 10da 9u kaçmaktır derler ya bıraktım macmillianı saklandım bomba gelirse onlara postaladım adam gelirse öldürdüm yoksa geçilmiyo

• @ baykagan

dostum bitirdin mi oyunu?yoksa cpd4 e mi geçtin?
  • Cod 1 Cod 2 bitirdim yeni kart aliorum Cod 4 e geçecem onuda bitireyim yardıma geliyorum Cod 2 le cod 1 i 10 12 kez bitirdim en zor bölümleri bi daha oynadım filan
  • quote:

Orjinalden alıntı: #GECE#

Arkadaşlar ilk çıktıgında COD4'ü oynamıştım ve bitirmeme az kalmıştı son bölümdü yanlış hatırlamıyorsam
    sniper tüfegi ile düşman liderini öldürüp bitecekti,orada pozisyonumu alıp ateş ettiğimde merminin falso
    alıp başka bir örgüt elemanını vuruyordu.Bu esnada helikopter çıkıp beni elek gibi yapıp oyun bitmiyordu.
    Bu bölümde bir ipucu varmı?Merminin falso almaması için ne yaptıysam olmadı,oyunu silip arşive ekledim
    kaldı.
    Eğer bu bölümü geçmek için ipucu varsa tekrar kuracagım saveleri kaydettim.Kusuruma bakmayın artık
    yaş itibariyle pek bir oyun bilgim yok..

Oyun asıl o bölümden sonra başlıyor.

Orda dikkat etmen gereken Bayrak var. Bayrak Ters döndüğünde yanındaki Captain McMillan işaret veriyor ve o esnada vuracaksın.

Helikopter gelince Sniper ile pilotuna ateş edeceksin

• arkadaşlar cod 2 de bayağı ilerledim hangi bölüm bilmiyorum ama alman bölgelerini temizleyin falan diyor en sondada capt.prıce ile mutfakta toplanın diyor ama ne yazıkki herif mutfağa bir türlü gelmiyor binanın dışında bekleyip duruyor ne yapmam lazım sdabah beri uğraşıyorum.
  • quote:

Orjinalden alıntı: cotech

arkadaşlar cod 2 de bayağı ilerledim hangi bölüm bilmiyorum ama alman bölgelerini temizleyin falan diyor en sondada capt.prıce ile mutfakta toplanın diyor ama ne yazıkki herif mutfağa bir türlü gelmiyor binanın dışında bekleyip duruyor ne yapmam lazım sdabah beri uğraşıyorum.

dostum neresi olduğunu anlayamadım...ss koyarsan daha yardımcı oluruz...
  • adamım orada jipin önünde küçük bi flama var kırmızı o flamaya dikkat et rüzgarın hangi yöne estiğini anlaman için flamanın döndüğü yöne doğru rüzgar sapmasını hesaplayabilirsin yada bir an rüzgar kesiliyor bayrak olduğu yerde duruyor o anı yakalayıp vurabilirsin ozaman falso azalıyor bayrağın espirisi odur

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi onurk -- 12 Ekim 2008; 23:36:49 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: onurk

adamım orada jipin önünde küçük bi flama var kırmızı o flamaya dikkat et rüzgarın hangi yöne estiğini anlaman için flamanın döndüğü yöne doğru rüzgar sapmasını hesaplayabilirsin yada bir an rüzgar kesiliyor bayrak olduğu yerde duruyor o anı yakalayıp vurabilirsin ozaman falso azalıyor bayrağın espirisi odur

Aradıgım cevap...Teşekkür ederim oyunu tekrar kuracagım,kaldıgım yerden devam...
  • quote:

Orjinalden alıntı: manhack

@ baykagan

dostum bitirdin mi oyunu?yoksa cpd4 e mi geçtin?

Biraz ara verdim oyuna.
  • ha birde şu paul jackson olarak yaptığımız son bölümde zorlanmıştım...nükleer bombanın patladığı bölüm

helikopterden indikten sonraki yerlerde bayağı bir zorlanmıştım
  • Arkadaşlar oyunu oynarken ekranı video olarak kaydetmek istiyorum, güzel bir program tavsiye edecek var mı? Oyun harici uygulamalarda SNAGIT'i kullanıyorum, ama oyunlarda Directx yüzündenmidir nedir hata oluşuyor.
  • quote:

Orjinalden alıntı: aakaraali

Arkadaşlar oyunu oynarken ekranı video olarak kaydetmek istiyorum, güzel bir program tavsiye edecek var mı? Oyun harici uygulamalarda SNAGIT'i kullanıyorum, ama oyunlarda Directx yüzündenmidir nedir hata oluşuyor.

fraps kullan
  • Konu tutmuş gibi
  • quote:

Orjinalden alıntı: baykagan

Konu tutmuş gibi

yararlı bi topic çünkü....
  • Ben yeniden Call of duty I oynamaya karar verdim gel velakin bu bölümde ne halt yicegimi şaşırdım Hatırlayan varmı
    arkadaşla
     Geçilemeyen Bölümler [Call Of Duty]

Bölümün başını kısaca anlatıyım

Önce biz yeraltından çıkıyoruz. Bir binada keskin nişancılar arkadaşın sağa sola
    koşarak yardım etmesiyle keskin nişancıları temizliyoruz sonra savaşarak
    binayı ele geçiriyoruz sonra binaya girip temizliyoruz. Ondan sonrada dışardan
    askerler saldırmaya başlıyor 2 tank gelecek 1 si geldi onu vuramıyorum
    tank savara dokunur dokunmaz tan beni vuruyor bir müddet askerlerle savaştım
    ardı arkası kesilmiyor köpek sürüsü gibi Ne etcez burda
    Şu anakadar uğraş uğraş 1 milyon asker öldürdüm bitmez bunlar

• Bölümün adı Pavlov olacaktı sanırsam Youtube'dan bir bak.İlk olarak gelen tankları o tanksavarları kullanarak yok etmen gerek.Yok edince bize binayı korumamız gereken bir süre verilecek.

Eğer tanksavarlara tanklar dokundurmuyorsa biraz geç kalmıssın ve tanklar fazla yaklaşmış bölümü baştan oyna derim.Süre başlayıncada 3.katta merdiven gören tahtalardan birinin üstüne sote yap gelen Nazileri indir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: gonuldagi

gözlerim doldu
  • quote:

Orijinalden alıntı: LeanBack

quote:

Orijinalden alıntı: gonuldagi

gözlerim doldu

Bir zamanlar hastası olduğumuz oyun şimdi MW 2 çıkıyor

• http://img188.imageshack.us/img188/4315/adsz2qob.png
    Arkadaşlar ben de burda takıldım içeri giriyoruz adamların hepsini temizliyorum sonra böyle kalıyor bölümü geçemiyorum askerler dışarı bakıyor ama hiçbirşey yapmıyorlar yardım lütfen...
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.