Şimdi Ara

Geçici Olarak Ücretsiz veya İndirimde Olan Uygulamalar (İlk Mesaj Hep Güncellenecek) (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.122
Cevap
7
Favori
43.909
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • ilk sayfanın güncellenmesi sorun olacak anki herkes duyurusunu sona doğru eklese daha iyi mi olur ki?
  • quote:

Orijinalden alıntı: ulwi

Jetpack joyride oyunu icin appstore facebook sayfasinda ücretsiz kod veriliyor, bilginize...

Tesekkurler.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaslar guncelleyecegim merak etmeyin disaridayim su an
  • takip, güzel şeyler çıkıyor jetpack joyride için teşekkürler
  • quote:

Orijinalden alıntı: paradox78

ilk sayfanın güncellenmesi sorun olacak anki herkes duyurusunu sona doğru eklese daha iyi mi olur ki?

aynısını bende yazacaktım hergün o kadar çok oyun ve program ücretsiz oluyor veya tekrar ücretli hale dönüyor ki bunları takip etmek gerçekten çok zor..
  • quote:

Orijinalden alıntı: dr.A.G

quote:

ilk sayfanın güncellenmesi sorun olacak anki herkes duyurusunu sona doğru eklese daha iyi mi olur ki?

aynısını bende yazacaktım hergün o kadar çok oyun ve program ücretsiz oluyor veya tekrar ücretli hale dönüyor ki bunları takip etmek gerçekten çok zor..

Evet arkadaslar ben elimden geldiğince güncellemeye calisicam şimdi guncelliyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: KontG

quote:

Orijinalden alıntı: dr.A.G

quote:

Evet arkadaslar ben elimden geldiğince güncellemeye calisicam şimdi guncelliyorum

sizin için zor olacak yani hocam onun için söyledim ama sizbilirsiniz

• jetpack joyride için tşk.ler güzel oyunmuş :)
  • Takip. Teşekkürler.
  • Her bedavaya düşeni yazmasanız da gercekten hoşunuza giden, farklı olan uygulamaları yazarsanız daha faydalı olacaktır. Yoksa daha önce bir sürü konu açıldı bununla aynı amacı güden ama ne yazık ki kısa sürdüler.
  • navitel bedava ama 30 günlük müdür yazdığı gibi yoksa kampanya mı var?
  • Arkadaslar listeyi güncellendim fakat linkleri tek tek ekleyemedim. Elimden geldiğince ekleyeceğim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: KontG

Arkadaslar listeyi güncellendim fakat linkleri tek tek ekleyemedim. Elimden geldiğince ekleyeceğim.

Eline saglik
  • quote:

navitel bedava ama 30 günlük müdür yazdığı gibi yoksa kampanya mı var?

30 günlük deneme süresi veriyor malesef..
  • Mesajım bulunsun.
  • arkadaşlar guzel bir uygulama buldum sizlerle paylaşmak istedim

Quake Warn
    : Dünya deprem haritalarını anlık görebilirsiniz.
    İindirdim ve haritada türkiye bolgesi koyu olarak gorunuyodu yakınlastırdıkca Van'a ulaştım yani doğru çalıştığını test ettim sizde bi deneyin

Geçici Olarak Ücretsiz veya İndirimde Olan Uygulamalar (İlk Mesaj Hep Güncellenecek)
     Geçici Olarak Ücretsiz veya İndirimde Olan Uygulamalar (İlk Mesaj Hep Güncellenecek)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi quentin -- 29 Ekim 2011; 1:21:56 >

• bende MadPad diye bir uygulama buldum kendi müziğinizi yapıyorsunuz şuan 0,99$ dan free olmuş çok eğlenceli geldi bana isteyen deneyebilir...

http://www.youtube.com/watch?v=j87XThUsqjA
  • Race After 1977 su an itibari ile bedava , zevkli bir oyun deneyin derim
  • Guncelledim arkadaslar sizden bir ricam olacak. İpad kullaniyorum su anda ve link ekleyemiyorum. Dolayisiyla birkac gun yukarida ayni @qeuntin arkadasimizin yaptigi gibi linkleyerek yaparsaniz harika olur ve rahatlikla ekleyebilirim tesekkurler
  • Tabu oyunu Friolo şu an ücretsiz indirdim. Bilginize.
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.