Şimdi Ara

Geçici Olarak Ücretsiz Olan veya Ücreti Düşen iOS Oyun ve Uygulamaları [ANA KONU] (398. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
12.662
Cevap
1.114
Favori
1.058.471
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
23 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 396397398399400
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    RemoteX uygulamasını telefonunuzdan açın, sol altta bilgisayar simgesi var, onu açın, on-off seceneklerinden bir tanesine basın. Yükseltme yapmanız gerektiğini söyleyecek. Açılan pencereden ister tek tek buy deyin , isterseniz en alttan hepsini bir anda satın ala basın. Ücretsiz olarak yükseltmek istiyormusunuz diye soruyor. Evet deyip şifrenizi girin. Satın alınanlar , ücretsizde olsa, kimliğinize kayıt edildiği için silinmezler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi captaingurkan -- 9 Haziran 2014; 11:32:17 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • dream54 kullanıcısına yanıt
    Silinmezler. İleride programı tekrar kurdugunuzda, program içeresinden aynı apple id'niz ile restore purchases dediğinizde yapmış oldugunuz uygulama içi satın alımlar tekrar yüklenir.

• SnoreLab;

Horlama problemi olanlar için, gece uykusu analiz programıymış. 6.99 Tl'den bedava. Uçak modunda da olsa telefonu baş ucuna koyup uyumak konusu tartısılır tabi ama denemek isteyenler için:

https://itunes.apple.com/tr/app/snorelab-snoring-management/id529443604?l=tr&mt=8

• captaingurkan kullanıcısına yanıt
    ben hala yastık altında tutuyorum geceleri teli :(
    horlama analizini yapıyor ama sırt üstü yatan neredeyse herkes horlar gibime geliyor :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: ekksl6

ben hala yastık altında tutuyorum geceleri teli :(
    horlama analizini yapıyor ama sırt üstü yatan neredeyse herkes horlar gibime geliyor :)

Hocam programın kullanımı hakkında kısa bir bilgi verebilir misin? Ayarları filan?

• Şuan da gemide oldugumdan tüm programları indirip deneyemiyorum. Kullanımının zor olduğunu düşünmüyorum, gerekli yönlendirmeleri yapacaktır.
    @ekksl6 uyurken telefonunu yastık altında tutmamalısın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi captaingurkan -- 9 Haziran 2014; 13:18:48 >
  • Scanner+ Pro ;

Dokümanları telefon kamerasından tarayıp PDF formatında kayıt edebilen program. 8.99 Tl'den bedava.

https://itunes.apple.com/tr/app/scanner+-pro-scan-documents/id806083770?l=tr&mt=8

• quote:

Orijinalden alıntı: captaingurkan

Silinmezler. İleride programı tekrar kurdugunuzda, program içeresinden aynı apple id'niz ile restore purchases dediğinizde yapmış oldugunuz uygulama içi satın alımlar tekrar yüklenir.

Tşkler. aynı sıkıntıyı "PopAGraph" programında yaşamıştım. zamanında bu uygulamayı uygulama içi satınalmaları ile birlikte indirmiştim, şimdi apple store girdiğimde ücrecli gözüküyor. :(
    Program yayıncısı ile yazısırsanız bir çözümü ya da açıklaması olacaktır diye tahmin ediyorum. Baska bir bilgisayardan itunes apple stora girdigimde geçmişte indirdiğim satın aldığım tüm uygulamaları görüyorum.

hesabınıza giriş-çıkış yaptıysanız öyle gözükebiliyor bazen. sürekli başıma geliyor.
  • Şu anda telefonda wifi sorunu yaşıyorum. Remotex Uygulama içeriğini itunes veya başka bir bağlantı üzerinden satın almak mümkünmüdür ?
  • mucahitgunes kullanıcısına yanıt
    Uygulama içi satın alım sadece telefon üzerinden yapılabiliyor sanırım, 3G ile deneyemiyor musunuz?

• quote:

Şuan da gemide oldugumdan tüm programları indirip deneyemiyorum. Kullanımının zor olduğunu düşünmüyorum, gerekli yönlendirmeleri yapacaktır.
    @ekksl6 uyurken telefonunu yastık altında tutmamalısın.

Çözemedim programı
    Denedim fakat server not found uyarısı verdi. Kontörümde bitmeye yakın olduğu için 3-4 kere denedim kapadım sonra :)
  • efsane190789 kullanıcısına yanıt
    :) time to sleep'den yaklasık olarak ne zaman uykuya dalarsınızı sececksiniz, 30 dakika , 40 dakika vb. Kayıt o süre sonunda başlayacakmış.

Snoring remedies den kullandıgınız bir ilaç ya da aparat var ise seçiyorsunuz.

Special factors den de, özel durumlarınızı seçiyorsunuz. Yorgunluk , sigara , alkol , kahve vb.
    Sonra starta basıp telefonu ekranı aşagı gelecek şekilde bırakıyorsunuz.

• quote:

:) time to sleep'den yaklasık olarak ne zaman uykuya dalarsınızı sececksiniz, 30 dakika , 40 dakika vb. Kayıt o süre sonunda başlayacakmış.

Snoring remedies den kullandıgınız bir ilaç ya da aparat var ise seçiyorsunuz.

Special factors den de, özel durumlarınızı seçiyorsunuz. Yorgunluk , sigara , alkol , kahve vb.
    Sonra starta basıp telefonu ekranı aşagı gelecek şekilde bırakıyorsunuz.

Eyvallah hocam o kısımları çözdüm de bu kayıt işi nasıl oluyor, bir deneme yaptım fakat istatistik veya herhangi bir ses kaydı filan bulamadım..
  • efsane190789 kullanıcısına yanıt
    En az 30 dakika çalışması ve kayıt yapması gerekiyormuş.

Sağolasın, denicem bakalım..
  • Arkadaşlar verildi mi bilmiyorum ama çok zevkli bir oyun tavsiye ederim. Amigo Pancho 4,29 TL'den --> Ücretsiz. Kaçırmayın!
  • 
Sayfa: önceki 396397398399400
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.