Şimdi Ara

Geçici Olarak Ücretsiz Olan veya Ücreti Düşen iOS Oyun ve Uygulamaları [ANA KONU] (397. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
12.662
Cevap
1.114
Favori
1.058.458
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
23 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 395396397398399
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Yanlış okumuşum pardon

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • alimmm78 kullanıcısına yanıt
    Ücretsiz demedim ki zaten. Ama sağlam indirim yapmış, onu dedim

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu konuya girip ücretsiz olmuş uygulamaları indirmeyip arşivine ekleyenler

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • TeeVee 3 - Your TV Shows Guru :https://itunes.apple.com/us/app/teevee-3-your-tv-shows-guru/id663975743?mt=8

Ayrıca Deux Ex: The Fall için AppZapp'da ücretsiz kod dağıtılıyor ama Türkiye için geçerli değil. İsteyenler deneyebilir.
  • Androidden İos a yeni geçtim. iPhone 4s im var. İos 7.1.1 son sürümü kullanıyorum. Yurtdışındayım Tr deki gibi internet ve sms kampanyaları yok bulunduğum yerde. Haliyle kontörle kullanıyorum interneti ve arka plandaki programlar ve reklamlar sömürüyor paracıkları. Androiddeyken Net Blocker (resim ekte) isminde bir program kullanıyordum. Resimdede gördüğünüz gibi istediğim programı wifi ye veya edgeye kapatıp açabiliyordum. Fakat İos ta böyle bi program gözüme çarpmadı. Kullanan veya bilgisi olan arkadaşlar yardımcı olabilir mi acaba ? Kolay gelsin.
    Geçici Olarak Ücretsiz Olan veya Ücreti Düşen iOS Oyun ve Uygulamaları [ANA KONU]
    Geçici Olarak Ücretsiz Olan veya Ücreti Düşen iOS Oyun ve Uygulamaları [ANA KONU]
  • mucahitgunes kullanıcısına yanıt
    Ayarlar hücresel oradan uygulamaları engelle

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşın dediği yerden kapatırsın. Ayrıca Ayarlar> genel> arka planda uygulamaları yenileyi de kapatırsan. Chrome kullanıyorsan ayarlar> Bant genişliği> veri kullanımını azalt ı işaretlersin. Olmadı Opera mini kullanırsan çok çok az internet yer..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Teşekkürler. Şu an telefonda sim takılı değil. Taktığım zaman hemen deneyip yazacağım. Kolay gelsin.
  • burki_rock kullanıcısına yanıt
    remote mouse 12-20 saniye sonra atıp pro versiyon al diyor bende...
    Kaçırdığına üğzülme...
  • ekksl6 E kullanıcısına yanıt
    Ben de öyle bir hata vermiyor. Ancak remote mouse ın yerine remoteX isimli programı kesinlikle tavsiye ederim.

https://itunes.apple.com/tr/app/remotex-premium-control-18/id405831259?l=tr&mt=8

Uygulama içi satın almaları da ücretsiz şuanda.

Ben de öyle bir hata vermiyor. Ancak remote mouse ın yerine remoteX isimli programı kesinlikle tavsiye ederim.

https://itunes.apple.com/tr/app/remotex-premium-control-18/id405831259?l=tr&mt=8

• quote:

Orijinalden alıntı: captaingurkan

budamı mouse?

• Championship_ kullanıcısına yanıt
    Evet, mouse özelliği de var ancak sadece onunla sınırlı değil. Kullanıyorum, güzel program.

• RemoteX mouse ötesi bir şey gerçekten. Kesin deneyin.

not; Anladığım kadarıyla uygulama zaten ücretsiz. Uygulama içi alımları halledin bedavayken.
  • quote:

Orijinalden alıntı: turuncum

RemoteX mouse ötesi bir şey gerçekten. Kesin deneyin.

not; Anladığım kadarıyla uygulama zaten ücretsiz. Uygulama içi alımları halledin bedavayken.

Tşkler, indirdim. birşey sormak istiyorum uygulama içi satınalmaları 1 kere indirdiğimizde hesaba geçiyormu, yoksa sadece 1 seferlik mi.? Yani telefona yeni yazılım attığımda veya sıfırladığımda yeni tlf olarak kurduğumda bu uygulama içi satınalmalar gidiyor mu.?
  • Güzel soru

• quote:

Orijinalden alıntı: dream54

quote:

Orijinalden alıntı: turuncum

RemoteX mouse ötesi bir şey gerçekten. Kesin deneyin.

Tşkler, indirdim. birşey sormak istiyorum uygulama içi satınalmaları 1 kere indirdiğimizde hesaba geçiyormu, yoksa sadece 1 seferlik mi.? Yani telefona yeni yazılım attığımda veya sıfırladığımda yeni tlf olarak kurduğumda bu uygulama içi satınalmalar gidiyor mu.?

Hayır gitmez,uygulama içi alımları hangi App Store hesabınızla almışsanız o hesabı kullanın yeter.

• captaingurkan kullanıcısına yanıt
    Bu daha guzelmis,tesekkurler. Remote mouse, bazen agdan kopuyordu,bakalim bu nasilmis.

• captaingurkan kullanıcısına yanıt
    mousex te atıyor sanırm ios 8 uyumsuzluğundan kaynaklı şimdilik...
    uygulama içi satın alımı nerden yapıyorsunuz X olanında..
  • 
Sayfa: önceki 395396397398399
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.