Şimdi Ara

*** Geçici Olarak Ücretsiz Olan veya Ücreti Düşen iOS Oyun ve Uygulamaları *** (9. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5.378
Cevap
177
Favori
302.620
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: ChelseaSmile

Real racing 2yi beğendim ama ondada bi mantık hatası var canımı çok sıkıyor.Toplam hızı rakibimden daha fazla olan 75 beygir aracım,düz yolda yapay zekanın kullandığı 73 beygirlik araca geçiliyor

Beygir araba sattırır, tork yarış kazandırır demişler
  • Su anda appStore facebookta olan bedava oyun bence çok kötü
  • quote:

Orijinalden alıntı: TuffkiLLe

quote:

Orijinalden alıntı: K.B.V.

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: gduman

quote:

Orijinalden alıntı: VendettA

Gameloftun bundan sonraki nerdeyse bütün oyunları böyle olucak. Freemium veya F2P (Free To Play) diyolar.

Oyunu bedavaya indiriyosunuz Fakat para vermezseniz oyunda ya belli biyerden sonra ilerlemek işkence oluyo yada koskoca oyun tek bi silahla, tek bi arabayla, tek bi takımla vs... oynamak zorunda kalıyorsunuz.

Bu Real Soccerda öyle, Six Gunsda öyle. Çıkıcak olan Dungeon Hunter 3'de öyle olucakmış...

evet gameloft bu yönteme geçti 2 sebebi var bir insanlar denemeden almak istemedikleri için 2 jb ile bedava yüklenmesinden yırtmak için oyun içi ödeme yaptılar. ve bence başarılı bir sistem. sonuçta indiririyoruz ve begenirsek devam etmek istersek yapıyoruz.

Bu arada Sims Free Play'de ücretsiz durumda. Özellikte ipad de gayet basarılı olmuş.

keşke diğer uygulama sahipleride yapsa bunu.. çok övülen plants vs zombies i satın aldım ancak beğenmedim ve açmıyorm bile artık.. 2 liranın peşinde değilim tabii ki ziyanı yok ancak sinekte ufaktır, mide bulandırır olayına geliyor iş.

Ben de tam tersine sacma buluyorum bunu. Neden 4-5 dolar verip kafam rahat oynamak varken oyun icinde 10 dolarlik bir odeme yapayim ki. Para verip oyunu almak mantikli geliyor fakat para verip oyun icinden sacma sapan seyler almak cok mantiksizca bence.

yanlış anlıyorsunuz olayı.. ben diyorum ki ufak bi demosunu oynayayım eğer beğenirsem para vereyim.. siz parayı peşin verin diyorsunuz

mesela ben plants vs zombies in demosunu oynayamadım, çok övülüyor diye para verip aldım.. ancak beğenmedim ve param çöpe gitti.. ama bunun yerine oyunu indirseydim free olarak, oynasaydım 2 bölüm, 2 bölümden sonrası için 1 dolarlık ödeme isteseydi benden ben beğenmediğim için almayacaktım oyunu, onun yerine başka birşey alacaktım misal.. ama parayı benden peşin aldığı için boşu boşuna param gitti.

Ben söyle sandım ;

Mesela sirinler'de şirin çilegi alabilmek için para ödüyorsun. Blood%Glory'de de para ödüyorsun. Ben onu saçma buluyorum. 10 lira verip de kılıç,kalkan olmayı.

Bazı oyunlarda dedigin gibi free demosu var. Mesela ben Gangster Miami City'i çok begendim. Paraya kıyıp almayı düsünüyorum.

Bu arada Plants vs Zombıes'i ben çok zevdim. Ama çok övülen Tiny Wings'i begenmedim ve 2 liram çöpe gitti.
  • NyxQuest diye güzel bir oyun var, o da geçici olarak ücretsiz, öneririm.

http://itunes.apple.com/us/app/nyxquest/id443896969?mt=8
  • quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: gduman

quote:

Gameloftun bundan sonraki nerdeyse bütün oyunları böyle olucak. Freemium veya F2P (Free To Play) diyolar.

Oyunu bedavaya indiriyosunuz Fakat para vermezseniz oyunda ya belli biyerden sonra ilerlemek işkence oluyo yada koskoca oyun tek bi silahla, tek bi arabayla, tek bi takımla vs... oynamak zorunda kalıyorsunuz.

Bu Real Soccerda öyle, Six Gunsda öyle. Çıkıcak olan Dungeon Hunter 3'de öyle olucakmış...

evet gameloft bu yönteme geçti 2 sebebi var bir insanlar denemeden almak istemedikleri için 2 jb ile bedava yüklenmesinden yırtmak için oyun içi ödeme yaptılar. ve bence başarılı bir sistem. sonuçta indiririyoruz ve begenirsek devam etmek istersek yapıyoruz.

Bu arada Sims Free Play'de ücretsiz durumda. Özellikte ipad de gayet basarılı olmuş.

keşke diğer uygulama sahipleride yapsa bunu.. çok övülen plants vs zombies i satın aldım ancak beğenmedim ve açmıyorm bile artık.. 2 liranın peşinde değilim tabii ki ziyanı yok ancak sinekte ufaktır, mide bulandırır olayına geliyor iş.

Ben de tam tersine sacma buluyorum bunu. Neden 4-5 dolar verip kafam rahat oynamak varken oyun icinde 10 dolarlik bir odeme yapayim ki. Para verip oyunu almak mantikli geliyor fakat para verip oyun icinden sacma sapan seyler almak cok mantiksizca bence.

yanlış anlıyorsunuz olayı.. ben diyorum ki ufak bi demosunu oynayayım eğer beğenirsem para vereyim.. siz parayı peşin verin diyorsunuz

mesela ben plants vs zombies in demosunu oynayamadım, çok övülüyor diye para verip aldım.. ancak beğenmedim ve param çöpe gitti.. ama bunun yerine oyunu indirseydim free olarak, oynasaydım 2 bölüm, 2 bölümden sonrası için 1 dolarlık ödeme isteseydi benden ben beğenmediğim için almayacaktım oyunu, onun yerine başka birşey alacaktım misal.. ama parayı benden peşin aldığı için boşu boşuna param gitti.

Ben söyle sandım ;

Mesela sirinler'de şirin çilegi alabilmek için para ödüyorsun. Blood%Glory'de de para ödüyorsun. Ben onu saçma buluyorum. 10 lira verip de kılıç,kalkan olmayı.

Bazı oyunlarda dedigin gibi free demosu var. Mesela ben Gangster Miami City'i çok begendim. Paraya kıyıp almayı düsünüyorum.

Bu arada Plants vs Zombıes'i ben çok zevdim. Ama çok övülen Tiny Wings'i begenmedim ve 2 liram çöpe gitti.

Evet, ben de sevmiyorum o işleri. Sana gıdım gıdım para verir, parayı satın almaya zorlamak için. Ki zorlama olmasa bile, ekstradan para isteyenler için bile olsa saçma bir uyulama bence.

Kısaca paramı başta verince her şey açık olmalı. Ekstra özellikler koyup insanlardan para kazanmaya çalışıyorlar kısaca.

Demosu da ayrıca olmalı derginiz gibi. Ya da belli bir süre paralı uygulamayı indirip deneme imkanımız olmalı, güzelse süre bitince parayla satın alabilmeliyiz uygulamayı.
  • pusuya yattım puzzle quest 2 nin düşmesini bekliyorum. 1.99 fln olsa alıcam direk

ayrıca scribblenauts tr appstoreda yok ne saçma iş anlamadım...
  • Bende world of goo HD için pusudayım inermi inmezmi 0.99 a acaba. Şimdi 4.99 a alıcam 1 gün sonra 0.99 olcak bende delircem sırf onun için bekliyorum
  • birazda uygulamalar indirme girse yada free olsada şenlensek
  • Takipteyim
  • JETPACK JOYRİDE ÜCRETSİZ KAÇIRMAYIN :)
  • I DİG İT VE SPEEDBALL 2 EVOLUTİON DA ÜCRETSİZ OLMUŞ İNDİİRR
  • AppShopper uygulamasını indirip kayıt olduktan sonra wish list inizi oluştarabilir ve paralı olan uygulamalar bedava olduğunda anında bilgi alabilirsiniz.

http://itunes.apple.com/us/app/appshopper/id387037496?mt=8
  • Jatpack joyride ve deadlock online BEDAVA

Aralon Sword and shadow hd 6.99$ dan 0.99$ a düşmüş

Tablet surmde olduğumdan link ekleyemiyorum....

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Leingrad -- 19 Aralık 2011; 13:49:24 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: patapon_00

JETPACK JOYRİDE ÜCRETSİZ KAÇIRMAYIN :)

Eyvallah dostum. Oyunu şimdi indirdim, gerçekten harika.
  • takip vs. etc. ğfk.
  • siegecraft 2.99$ -----> 0.99$

pocket rpg 4.99$ ----> 2.99$
  • http://www.gofreeapp.com/app/sky-force-reloaded/ Sky Force Releoaded bedava olmus

http://www.gofreeapp.com/app/can-knockdown-2/ Can-Knockdown buda bedava

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi serif61 -- 19 Aralık 2011; 17:05:59 >
  • quote:

Jatpack joyride ve deadlock online BEDAVA

Yapma bunu iste zamaninda 6.99 vermistim o iki oyuna da :(
  • quote:

quote:

nasıl bi oyun aralon... ben rpg hastasıyım ama order and chaos oynuyorum ara sıra. aralon gereksiz mi kalır yoksa alınmalı mı
  • quote:

quote:

quote:

nasıl bi oyun aralon... ben rpg hastasıyım ama order and chaos oynuyorum ara sıra. aralon gereksiz mi kalır yoksa alınmalı mı

Guzel bi oyun hocam indirimdeyken al derim.

@RS7N

Allah senden razi olsun. Super bir program.

Brain Challenge 2 free olmus yumulun. Asil fiyati 4.99 $
  • 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.