Şimdi Ara

Gecen sene ki bu lig kirli meselesi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
148
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Gecen sene de demistik ondan onceki senelerde.
    Birilerine bi mac haksizlik yapiliyor imaji sergileniyor. Sonra o takim bircok haksiz rekabette (son 6-9 mac) hakemin lehine verdigi kararlarla ve yakin rakiplernin de aleyhine verilen kararlarla sampiyon ediliyor.
    Bana ole geliyor ya size.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• bu dediğin Fener 4-5 maç üst üste kazanınca geçerli bir kural. diğer takımlar için işlemiyor.
    Ha bir de fenerasyon var.
    hep bizim lehimizde olan karar veren.
  • Başka bir konuya yazdığım mesaj.

"ya hocam bir bırakın Allah aşkına. Son 3 senedir her hafta izliyorum ben GS maçlarını, son iki sezonda bize lehte ve aleyhte yapılan hatalar birbirine neredeyse eşitti.

Geçen sene iki tane FB maçı, Konya maçı, Yeni Malatya deplasmanı, Beşiktaş deplasmanı, içerideki Rize maçı. Daha birçok hata var ancak bunlar puan kaybettiğimiz maçlardı.

Bizim lehimize yapılan hatalar içerideki Kayseri maçı, dışarıdaki Rize maçı. Başka da aklıma gelmiyor. (İçerideki BJK maçı demeyin hiç. Taç kimden çıktı tartışması yaparken 80 metreden gol yediler, maça resmen ağlamaya çıkmışlardı)

Yani iyi niyetimle yapılan hatalar eşit dedim ama geçen sene Başakşehir'i itelemek için bize az kıyım yapmadılar."

Geçen sene lehte aleyhte hataları hesap etsek Galatasaray zararlı çıkar. Dediğim gibi tüm sezondan bahsediyorum. Bu dediklerime karşı sunacağınız karşı argümanlarınızı lütfen maç maç belgeleyin, aksi takdirde goygoydan öteye geçmiyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi felsefesever -- 22 Haziran 2020; 17:8:33 >

• Ah teknoloji gozunu seveyim tekneloji.
    Mac sonu kulup baskanlarinjn konusmalarini yayinlasam olur mu yanina birde ek ozan tufanin "bole bisey olur mu " repligi.

• Fener şampiyonluk yarışında olsa bu sene de kirli diyeceklerdi, bizim şampiyonluk iddiamız yoksa pırıl pırıl bir ligimiz oluyor.
  • Wayy be

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.