Şimdi Ara

Gears of War 2 online hakkında

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
1.176
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Oyun arayıorum ama hiç bulmuyor searching de kalıyor neden bunu sebebi bilen var mı acaba

• Rezil mp sistemi ... 30 dk beklediğimi bilirim oyuna girmek için

Yapman gereken tek şey beklemek
  • Olay modemde bitiyor aslında. AirTies modem kullanın derim.

Ayrıca; konsolun ayarlarından bölgesini United Kingdom yapın. Ben de böyle bütün ayarlar ve anında oyuna girebiliyorum. En fazla 2-3 dakika bekliyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Affliction

Olay modemde bitiyor aslında. AirTies modem kullanın derim.

Ayrıca; konsolun ayarlarından bölgesini United Kingdom yapın. Ben de böyle bütün ayarlar ve anında oyuna girebiliyorum. En fazla 2-3 dakika bekliyorum.

Yavuz 45 dk kıng of the hıll le gırmek ıcın ugrastıgımız gunlerı unutmus galıba :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: IsaaCcC

quote:

Orijinalden alıntı: Affliction

Olay modemde bitiyor aslında. AirTies modem kullanın derim.

Yavuz 45 dk kıng of the hıll le gırmek ıcın ugrastıgımız gunlerı unutmus galıba :)

E tamamda işin komik yanı ben tek başıma girince anında buluyor. Oyunuma birini çağrınca oyun bulması zorlaşıyor. Hasan'a sor istersen kurduğum oyunda nasıl King Of The Hill'de arka arkaya oyun bulduğunu. :D
  • zaten airties kullanıyorum united kingdom Location da
  • quote:

Orijinalden alıntı: jokerbow

zaten airties kullanıyorum united kingdom Location da

+1 listemde evil türk diye bir arkadaş var onu eklemeni tavsiye ederim arkadaş yurtdışından sabah akşam geow2 oynuyor onunla rahat girersin oyuna başka türlü yok arkadaş
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.