Şimdi Ara

| Gearbest Türkiye | (526. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
18 Misafir - 18 Masaüstü
5 sn
52.782
Cevap
803
Favori
4.101.293
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
158 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 524525526527528
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Aşağıdaki ürünler sınırlı sayıda stoğa ve süreye sahip ürünlerdir. İndirim kodları ve süre bitmeden kullanabilesiniz diye saatler öncesinden paylaşıyorum. Ürün paylaşımlarının alt kısmındaki açıklamada indirim kodlarının aktif olma saatleri bulunmaktadır, lütfen onları dikkate alın Sizlerden ricam bize destek olmak açısından sepetinizdeki ürünü silip, tekrar aşağıdaki "satın almak için tıklayınız" kısmındaki linklerden sepete ekleyip öyle satın alırsanız sevinirim. Bu benim için çok önemli, emeğimin karşılığını bu şekilde alıyorum. Hassasiyetiniz için şimdiden teşekkür ederim.

| Gearbest Türkiye |

Xiaomi Sensörlü Gece Lambasını [ 11nov001 ] indirim koduyla 7.99$'a satın alınabilir.

[Tarayıcıdan Satın Almak İçin Tıklayınız] / [Mobilden Satın Almak İçin Tıklayınız]

| Gearbest Türkiye |

-> İndirim kodu "15.00'da aktif olacaktır ve stoklarla sınırlıdır", kaçırmayın!

| Gearbest Türkiye |

Xiaomi Mijia 0.5mm İmza Kalemini [ 11nov003 ] indirim koduyla 1.99$'a satın alınabilir.

[Tarayıcıdan Satın Almak İçin Tıklayınız] / [Mobilden Satın Almak İçin Tıklayınız]

| Gearbest Türkiye |

-> İndirim kodu "17.00'da aktif olacaktır ve stoklarla sınırlıdır", kaçırmayın!

| Gearbest Türkiye |

Xiaomi Aqara Kapı ve Pencere Sensörünü [ 11nov004 ] indirim koduyla 6.99$'a satın alınabilir.

| Gearbest Türkiye |

-> İndirim kodu "18.00'da aktif olacaktır ve stoklarla sınırlıdır", kaçırmayın!

| Gearbest Türkiye |

Xiaomi AMAZFIT A1603 Akıllı Bilekliği [ 11nov013 ] indirim koduyla 27.99$'a satın alınabilir.

| Gearbest Türkiye |

-> İndirim kodu "19.00'da aktif olacaktır ve stoklarla sınırlıdır", kaçırmayın!

| Gearbest Türkiye |

Xiaomi 20L Sırt Çantasını [ 11nov009 ] indirim koduyla 17.99$'a satın alınabilir.

| Gearbest Türkiye |

-> İndirim kodu "23.00'da aktif olacaktır ve stoklarla sınırlıdır", kaçırmayın!

| Gearbest Türkiye |

Xiaomi Kademeli USB LED Işığı [ 11nov015 ] indirim koduyla 0.99$'a satın alınabilir.

| Gearbest Türkiye |

-> İndirim kodu "23.00'da aktif olacaktır ve stoklarla sınırlıdır", kaçırmayın!

| Gearbest Türkiye |

• quote:

Orijinalden alıntı: GearBest.com

Merhabalar,

Alacağınız ürünün linkini alabilir miyim? Bi'de sorunuzu biraz daha açabilir misiniz?

https://m.gearbest.com/tablet-pcs/pp_613003.html

https://www.gearbest.com/promotion-intel-special-627.html

16.00 utc yazıyo

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Canok C kullanıcısına yanıt
    Bu ürün 1 stokla sınırlıymış ve Türkiye saati ile 11.00'da satılmış.
  • GearBest.com kullanıcısına yanıt
    amazfit a1603 için kodu saat 18.58 den itibaren deniyorum kod başka ürüne aittir diyor
  • kafabandi kullanıcısına yanıt
    Merhabalar,

Kod doğru. Saat 19.00'dan sonra aktif olacaktı.

• found a very interesting good in Gearbest:Stack-up Pull-out Card Holderhttps://gearbest.app.link/lqSlm6T2AG

hocam bu ürün 3 dolar olmuştu bir rengi .. şimdi almak istiyorum ama indirim isteseniz forumda alacakların çıkacağını düşünüyorum .. bende alacağım :)

18.58 den başladım kodu denemeye tam 19.00 da 19.01 de 19.02 19.03 de sürekli denedim 1 saat geçti hiç çalışmadı "The Code you entered is not for this product" hatası verdi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kafabandi -- 20 Eylül 2017; 19:58:21 >
  • matmuhendisi kullanıcısına yanıt
    Merhabalar,

İletiyorum şimdi

• kafabandi kullanıcısına yanıt
    Kontrol ettim ancak bir sorun gözükmüyor, kod bu ürüne ait. Lütfen ilerleyen saatlerde tekrar deneyin.

• quote:

Orijinalden alıntı: GearBest.com

Merhabalar,

İletiyorum şimdi

teşekkürler :)

• Merhaba..
    iki tane indirimli ürünü aynı sepette indirimli olarak almak mümkünmü yoksa herşeyi tektek kargo bu yapacaklar, ben genelde "Netherlands Registered" ile alıyorum her şey için 2-3 dolar kargo vermek anlamsız birde yanlış bilmiyorsam yurt dışından belli bir sayıda kargo getirilebiliniyor bir kışı adına özellikle ucuz ürünler için hem maliyet hemde kargo hakkı kullanımı gidiyor zaten kuponlarla tek tek satıyorlar en azından 2-3 tane alma hakkı verseler iyi olur
  • matmuhendisi kullanıcısına yanıt
    Rica ederim,

Sağlıklı ve mutlu günler dilerim

• sami S kullanıcısına yanıt
    Kuponlar birleştirilemez tek kullanımlıktır ve tek ürün için geçerlidir.

• quote:

Orijinalden alıntı: sami

Merhaba..
    iki tane indirimli ürünü aynı sepette indirimli olarak almak mümkünmü yoksa herşeyi tektek kargo bu yapacaklar, ben genelde "Netherlands Registered" ile alıyorum her şey için 2-3 dolar kargo vermek anlamsız birde yanlış bilmiyorsam yurt dışından belli bir sayıda kargo getirilebiliniyor bir kışı adına özellikle ucuz ürünler için hem maliyet hemde kargo hakkı kullanımı gidiyor zaten kuponlarla tek tek satıyorlar en azından 2-3 tane alma hakkı verseler iyi olur

Kargo hakkı veya toplam ücret kotası gibi bir durum yok hocam. Ben son 4 ayda 30 küsür sipariş verdim yurtdışından. Rahat olun o konuda yani

• quote:

Orijinalden alıntı: sami

Merhaba..

Kargo hakkı veya toplam ücret kotası gibi bir durum yok hocam. O konuda rahat olun. Ben son 4 ayda 30 küsür sipariş verdim yurtdışından. Rahat olun o konuda yani

• Xiaomi Kademeli USB LED Işığı için teşekkürler
    Baskanim bu kod calismiyor xiaomi usb light icin deniyorum sizin actiginiz linkten olmuyor malesef

• _-CeZa-_ kullanıcısına yanıt
    Hocam calistimi bende ucb light almak istiyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: foseptikons

Hocam calistimi bende ucb light almak istiyorum

Tükendi hocam, fakat arkadaş beyazın linkini atmış ama indirim mavi olandaymış, 3 kere beyazı denedikten sonra mavide denedim o kabul etti.
  • _-CeZa-_ kullanıcısına yanıt
    Eyvallah hocam saglik olsun

• 
Sayfa: önceki 524525526527528
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.