Şimdi Ara

| Gearbest Türkiye | (2620. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
14 Misafir - 14 Masaüstü
5 sn
52.782
Cevap
803
Favori
4.101.289
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
158 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 26182619262026212622
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ne oldu patladı mı gearbest

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Hocam benim iade gerceklesti. Katkilariniz icin tesekkur ederim. Muhtemelen uzun bir bekleyis olacakti ama irtibatta oldugunuz kisi hemen hallettirdi. Vergi isi cozulsun yeni siparisleri verelim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Aslında vergi hariç gönderilse daha mantıklı olabilir. En azından çıkacak vergiyi kendimizin ödeyeceğini biliriz. Vergi dahil gönderimde insan acaba vtekrar vergi ödermiyim, ödersem geri alabilirmiyim endişesinde oluyor. Satıcı Türkiye'de olsa bir şekilde alınır fazla ödeme ama yurtdışında olduğu için risk algısı da artıyor.
  • Benim iade 1 ayı geçti gerçekleşmedi. Para yok ortada. Gearbest hocam da gitmiş. Yardımıc olacak da yok. Dolandırıldım sanırım..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ecan16 -- 7 Temmuz 2020; 12:5:28 >
  • Aldığım robot süpürge iade oldu. 13 Haziran'da satıcıya geri döndü. Ama param hala yatmadı. Bu nasıl bir hizmet anlayamadım.

• geçmiş olsun konu patlamış. ürünü alanların inş eline ulaşır bu vakitten sonra.
  • eveet erken mi davranıyoruz bilmiyorum ama konu gitti şimdilik.. 4200 liraya aldık diye sevindik, şimdi 1800 lira ötv ile vergi çıkarsa türkiye fiyatının da üstüne almış olacağız. iyice tedirgin olduk..
  • Bi açıklama yapmadan konunun silinmesi fln abest olmuş. İnşallah evleri çok kişiye satıp kaçan muteahhit işine dönmez..
  • KenanK89 kullanıcısına yanıt
    Rezil bir hala döndük alcağıma bin pişman oldum viomi pro 2 aldım satıcı tam bir mal bir ay oldu hala bekliyoruz canı istediğinde cevap veriyor. Sonuc yok kargodada hareket yok

• gmrv G kullanıcısına yanıt
    Bizde aynı satıcıdan aldık 20 günde geldi hocam. Sorun yoktu yani. Arkadaşın yaptığı hiç hoş değil.

• KenanK89 kullanıcısına yanıt
    Dogrudur bir ay oldu imkansız sözde almanyadan gelecek birde yakınlık anlamında viomi satıcısı cıldırttı artık gearbest sıte yonetımı ayrı cins hiç yardımcı olmuyor anlamadım gitti

• quote:

Orijinalden alıntı: Commander

Sayın arkadaşlar yakın zamanda Panda ZG-Store dan alışveriş yapan arkadaşlar, vergi dahil diye alan arkadaşlar,

İnşallah ama inşallah yanılırım ama malum birkaç gün önce Berat bey yeni vergileri ekledi.

Bu satıcı bu vergileri ödemez ben size söyliyim. 3 kuruş fark için gönderimi iptal eden biri olduğunu düşünürsek ekstra %20 vergiyi hayatta ödemez.

Dediğim gibi inşallah yanılırım ama kargo bekleyen arkadaşlar durumu göz önüne alsın.

Hayır bunları yazıyorum ki almayın oradan, alıyorsanızda adam burada yazılanları görüp biraz utanıp göndersin.

Tekrar ediyorum, inşallah yanılırım ürünleriniz gelir ek vergisiz vs şeklinde ama görünen köy klavuz istemez.

İyi ki Banggood dan almışım tertemiz 1 haftada elime ulaştı.

• gmrv G kullanıcısına yanıt
    Ben harcama itirazında bulundum bankama.

Bunların birşey göndereceği yok.

• andorax A kullanıcısına yanıt
    Bir iki güne bende öyle yapacağım muhtemelen cok pişman oldum

• Ben s5max siparişimi iptal ediyorum adam da dükkanı kapattı gitti

• Gearbestten hava nemlendiricisi alicam bunla ilgili de kampanyalar oluyo mu

• quote:

Orijinalden alıntı: Tamer Hoca

Hocam benim iade gerceklesti. Katkilariniz icin tesekkur ederim. Muhtemelen uzun bir bekleyis olacakti ama irtibatta oldugunuz kisi hemen hallettirdi. Vergi isi cozulsun yeni siparisleri verelim
    aynı tutarı aldınız mı hocam dolar uzerınden mı vermiştiniz
  • quote:

Orijinalden alıntı: andorax

Ben harcama itirazında bulundum bankama.

Bunların birşey göndereceği yok.
    nasıl yapıyoruz anlatırmısınız? gearbest den iptal etmeyip bankadan yapmanın avantajı nedir
  • forumda banggood konusu vardı diye hatırlıyorum ama bulamadım. bilen varsa yeşillendirsin xiaomi süpürge alacağım
  • 
Sayfa: önceki 26182619262026212622
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.