Şimdi Ara

| Gearbest Türkiye | (1976. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
17 Misafir - 17 Masaüstü
5 sn
52.782
Cevap
803
Favori
4.101.275
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
158 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 19741975197619771978
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Ltgdby

jgaurora a5 1497 tl zaten şuan mobil uygulamada
    Çin deposu sanırım o fiyat hatalı diye düşündüm.

@GearBest.com fiyat doğru mu?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ABSOLUT. -- 22 Nisan 2018; 16:41:58 >
  • Berkan kardeş... Xiaomi termosun kodunu ilk gün ilk saatten itibaren çalıştıramadım... Kodu uygulayabilsek 29 usd ye alacağız. ae de hemde pahalı olan gri rengi kahve filtresşyle kargo dahil.. 29 usd.. Filtre den vazgeçtim.. yeni kod ile 29 a falan almak mümkünmü..? yakınlarda gelirmi..? çarşamba almam lazım...

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Alacağım ürünlerden 4 dolar falan altı ucuz olanları rakipsiz Alaçam 60gunde gelmezse para iadesi oluyor dogry mudur?

Ayrıca seçerken dolarla mi TL ye mı odemeliyim.

TL secersem tl mi düşecek hesaptan yoksa tahmini fiyat gösterip dolar çekiyor banko kurundan mı gidiyor?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • iSpeedy kullanıcısına yanıt
    Merhaba,

Üstüme ilettim, gereken düzenleme veya dönüş yapılacaktır, merak etmeyin.
  • kullanıcı9999 K kullanıcısına yanıt
    Doğrudur.

İstediğiniz gibi ödeme yapabilirsiniz, bankanız güncel kur karşılığından çekmektedir.
  • ABSOLUT. kullanıcısına yanıt
    Global sitemizde kargo fiyatı yüksek çıktığı için, "tercih edilmez diye" paylaşım yapmıyorum, fiyat doğrudur.

Globalde 100$ civarında bir kargo ücreti çıkıyor diye hatırlıyorum.
  • ganeja kullanıcısına yanıt
    Merhaba,

Kod ilk günlerin sonrasında aktifti ancak siz söyledikten sonra kaldırmıştım, ikinci bir paylaşım yapmıştım, orada kalmış.. kusura bakmayın.

Diğer promosyonda indirim uygulanması için ekleyeceğim, merak etmeyin.
  • dji mavic air için indirim yokmu yav

• Xiaomi Mi TV Box[Resmi Uluslararası Sürüm] / Flaş İndirimli / 59$ ~> [Satın Almak İçin Tıklayınız]
  • Aykodent A kullanıcısına yanıt
    Merhaba,

Mevcut fiyatı şu an bu:

DJI Mavic Air RC Drone / Flaş İndirimli / 868$ ~> [Satın Almak İçin Tıklayınız]
  • DENIZCISERKAN kullanıcısına yanıt
    Öncelikle cevabınız için çok teşekkür ederim. Sanırım combo versiyonu değil düz olanı o fiyata aldınız, suan için TR de 5 lira civarina taksitle combo versiyonları almak mümkün, bu noktada çok da yurtdısını takip etmenin bir espirisi kalmıyor diye düsünüyorum, siz ne düsünüyorsunuz bu konuda?

Ek olarak üründen memnun kaldınız mı, görüslerinizi belirtirseniz sevinirim.

Saygılar
  • < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >
  • mr07 M kullanıcısına yanıt
    Rica ederim, güzel günlerde kullanın.

• Çocukların; çocukça yaşayabilmesi ve tüm kötülüklerden uzak kalabilmesi dileğiyle..

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı Kutlu Olsun.

GearBest Türkiye
  • GearBest.com kullanıcısına yanıt
    Gimmball var mı bu drone da? Mobilden göremedim.

• GearBest.com kullanıcısına yanıt
    800 900 dolarlık cihazlar niye kendi kutusunda hiç bir koruma olmadan gönderiliyor?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: CB1111

Merhaba arkadaşlar öncelikle buraya yazıp daha önce bu sorunla karşılaşmış arkadaşlar varsa onlardan çözüm buşmak için buraya yazıyorum gearbestten lenovo r720 çince windows 10 single language 128gb ssd 1tb hdd 1050 ti model laptop aldım çince windowsa türkçe eklenti felan kurabildim fakat ana dili çince olduğu için birçok şeyi yapmak mümkün değil bende windows orjinal iso dosyası indirip temiz bir kurulum yapayım dedim rufus programı ile 32 gb usye eufi ve gbt li bir başlangıç usbsi hazırladım biostan usb ile açılışı uefiyi aktif ettim fakat usb den çalıştırıp boot ettiğimde biosta görülmesine rağmen windowsun kurulum sırasında ssd görülmüyor bu yüzden orjinal windowsu silip ssd ye yeni windowsu kuramıyorum birkaç yol deneme me hatta craklı windowsla usb disk hazırlamama rağmen bir türlü ssd ye windowsu kuramadım hdd ye kurduğumda ve açılışı türkçe windowsla yaptığımdada ssd hiçbir şekilde görülmüyor ne disk yöneticisinde nede aygıt yöneticisinde yok sanki ssd taklı değimiş gibi fakat biosta ssd ile bootu açtığımda direk aktif olup çince windowsu açıyor bu sorunun çözümünü bilen daha önce laptop getirtip türkçe kurdurabilen yada kuran arkadaşlar olduysa yardımcı olabilirlerse sevinirim...
    Sorunu hallettim... Yeni windows 10 kurdum ssdye sıkıntı sadece Windows key kabul etmedi single language olduğu için sadece çinceye kayıtlı sanırım onu araştıracağım bakalım...

• ugur.k U kullanıcısına yanıt
    Merhaba,

Bu tür pahalı ürünleri "hızlı ve güvenli" kargo şirketleri taşıdığı için, bir sorun teşkil etmiyor.. daha önce karşılaşılmadı yani.
  • teote kullanıcısına yanıt
    Merhaba,

Ürün özelliklerin şu ibare yer almakta:

Compatible with Additional Gimbal: No

• Xiaomi Mi TV Box[Resmi Uluslararası Sürüm] / Flaş İndirimli / 59$ ~> [Satın Almak İçin Tıklayınız]
  • 
Sayfa: önceki 19741975197619771978
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.