Şimdi Ara

| Gearbest Türkiye | (1973. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
16 Misafir - 16 Masaüstü
5 sn
52.782
Cevap
803
Favori
4.101.276
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
158 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 19711972197319741975
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    alfawife h96pro plus 32+32 olan modelini aldım kullanıyorum çok memnunum
  • Yeni müşterilere özel ne demek?Ne kadar ayıp bir durum.Eski müşteri yeni müşteri. Acilan hesap sayısını arttirma amacli yapılan bu durumun oldukça ayıp olduğunu Çinli kardeslere anlatmaniz lazim.

Zaten vpn ile alim yapilan saçma sapan turkcelestirilmis bir siteniz var. Ustune yeni müşteri. Bedava falan verildiğini düşünüyorsunuz heralde vpn aç yeni hesap aç bide zamanla yaris.

Bu durumu kesinlike anlatmaniz lazim eski müşteri yeni müşteri olamaz. Sizden alım yaptık diye suç mu isledik.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • cumuut C kullanıcısına yanıt
    .
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >
  • teote kullanıcısına yanıt
    Paylaşım için çok teşekkürler.

Flaş indirimli ürünler haricinde puan kullanabilirsiniz.
  • boncuk82 B kullanıcısına yanıt
    Merhaba,

İletiyorum şimdi.
  • Menzil genişletici kodu çalışmıyor

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: GearBest.com

.
    Açıkcası aliexpressin yeni üyelerine verdiği 4$ lık kuponu 4 kere deneme yapmama rağmen her üyelik ismi ve kartı farklı olarak vermeme rağmen kullanamadım sistem otomatik olarak engelledi kuponu kullanmamı müşteri hizmetlerine sorunu söylediğimde tamam ilgileniyoruz birinci önceliğimiz sizin memnuniyetiniz vs oyalamalarla geçiştirildim ve çözüme ulaşılamadı bende diğer üyelikleri kapattım 1 üyelik ile alışverişe devam ettim 3 kere 20$ lık kupon kazandım ve yine kullanamadım sistem yine bir şekilde sadece kupon kullandığımda alışverişlerimi iptal etti bende ağırlığı gearbeste verdim ve buradan alışverişlere devam ediyorum bu durum gearbestede gerçekleşirse ne yapacağız çünkü benim şuanki tek üyeliğimde 200tl ye yakın puanım birikti ayrıca 3 tanede siparişim yolda böyle bişeyle karşılaşmayacağımız garantisi varmı 10$ lık bir ürünü 5$ a alacağız diye asıl üyeliğimizden olmayalım...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CB1111 -- 20 Nisan 2018; 12:4:52 >

• Facebook messengerdan sayfanıza yazdım ancak kimse yardımcı olmuyor. Alışverişimi iptal ettirmek istiyorum. Ancak sitede böyle bir seçenek yok. Ne yapmam gerekiyor?

• Adjustable 4 - 14 inç Telefon ve Tablet Standı için güzel bir indirim kovalıyorum.
  • arakdaşlar 30 dolar civarında kameralı drone var mı işe yarayan

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Mi box almak istiyorum ama bu sene yeni model çıkar mı? acaba onu bekleyeyim ve ya o ayarda önerdiğiz başka TV box var mı?

• CB1111 C kullanıcısına yanıt
    Merhaba,

Tavsiyem "illaki almak istiyorsanız" yeni kart ve yeni bilgiler kullanmanız, yoksa yapmanızı tavsiye etmiyorum/etmiyoruz.
  • neyro61 kullanıcısına yanıt
    Merhaba,

Kameralı mı olmalı, normal mi?
  • ScriptKidie kullanıcısına yanıt
    Olursa mutlaka paylaşırım, lütfen takipte kalın
  • MCErgun kullanıcısına yanıt
    Uyarı için teşekkürler.
  • therebel kullanıcısına yanıt
    Merhaba,

Yeni model ya çıktı ya da çıkmak üzere(karıştırıyor da olabilirim, aklımda böyle bir şey kalmış çünkü). Bütçenizi ve kullanım amacınızı söylerseniz, yardımcı olabilirim.
  • BZ02 Çok Fonskiyonlu El Aleti/Çakı / Flaş İndirimli / 2$ ~> [Satın Almak İçin Tıklayınız]
  • PuzzleMaker P kullanıcısına yanıt
    Merhaba,

https://support.gearbest.com/faq/index/index üzerinden iptal için ticket oluşturabilirsiniz ya da canlı destek aktif ise iletişime geçebilirsiniz.
  • EKEN H9R için indirim olacak mı ?
  • A N K A R A kullanıcısına yanıt
    Merhaba,

Maalesef indirimler hakkında net bir şey söyleyemiyoruz :(
  • 
Sayfa: önceki 19711972197319741975
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.