Şimdi Ara

Samsung Gear S3 Frontier & Classic [ANA KONU] (349. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7.476
Cevap
145
Favori
561.183
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 347348349350351
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Benim şu gecirmiyordan kastım denize girme vs. El yıkamada sıkıntı yok. Ayrıca pille ilgili. Pilini sorunsuz Samsung teknik servisinden 1 günde değiştirdim. Son Gear S plugin uygulaması bağlantı kopmalarindan dolayı şarjı daha çok harcıyor. Tavsiyem önceki sürümü yüklemeniz. Batarya eski performansına döndü..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Saatin bataryasını değiştiricem ama hiç bir yerde yok, sadece aliexpressde bulabiliyorum. Servis yakınlarımda yok fiyat olarakda ne veriyor bilmiyorum

• Samsung Galaxy Watch gelen güncellemeyi sanırım bıze vermeyecek Samsung bu sefer arkadaşlar.

Cıddı yenılıkler gelmıs güncelleme ıle baya güzelleşmiş saat arayüzü.

Bence maıl yada sosyal medya sayfalarından bizde talep edelım son bir guncelleme daha , belki sesımızı duyup az ıhtımalde olsa destek sunulur.

• quote:

Orijinalden alıntı: mooncrown_ksk

Benim şu gecirmiyordan kastım denize girme vs. El yıkamada sıkıntı yok. Ayrıca pille ilgili. Pilini sorunsuz Samsung teknik servisinden 1 günde değiştirdim. Son Gear S plugin uygulaması bağlantı kopmalarindan dolayı şarjı daha çok harcıyor. Tavsiyem önceki sürümü yüklemeniz. Batarya eski performansına döndü..
    Şef su gear plugin son sürümü nerden ulaşabiliriz ve sizin yüklediginiz sürümün linki paylaşabilir misiniz?

• benim saat gayet iyiydi birden gece kapatmama rağmen 1.5 güne düştü TIZEN 2.3.2.3 indirip yükledim güncellemeyle son sürüme getirdim hala ayni bir alt sürüme dönsem fayda eder mi saat 11 aylık saatte kablosuz bağlantılar kapalı kalp 10 dk bir ölçüm şeklinde

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi pm204 -- 23 Aralık 2019; 20:54:54 >
  • 1 yıllık saatin pili 1 güne dustu .her gun şarja takıyorum bir arızamı var.yoksa pil değişim zamanımı geldi arkadaşlar.
  • FiNTR kullanıcısına yanıt
    Samsung harici cihazlarda market ile kendisi otomatik indiriyor gerci ....

https://www.apkmirror.com/apk/samsung-electronics-co-ltd/gear-s-plugin/

Google Playstore linki de surasi :
    https://play.google.com/store/apps/details?id=com.samsung.android.gearoplugin

• arkadaşlar s3 FRONTİER in pilini nerden bulabilirim? aliexpress de olur.ordan da alabilirim.1 sene de saat öldü resmen.
  • s3 un pilini değiştirmek icin servisler ne kadar istiyor arkadaşlar.
  • arkadaslar s3 saatimle ilgili cok ciddi sıkıntım var. bazen gunde 2 kez şarj etmeye başladım. gece yuzde 50 60 la kolumdan cıkardıgım ve gece modunun acık oldugu ve sabaha kadar hic ısıgı yanmayan saatin pili sabaha kadar bitiyor.
  • Garantisi devam ediyorsa, derhal garantisiyle yetkili servislere ...

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • piyasada ki kablosuz şarj aletleri -spigen, trust ve beuna benzer diğer markalar- ile bu saati şarj eden varsa hangi şarj aletini kullandığını yazabilir mi? bazı model şarj cihazları olmuyormuş sanırım.
  • arkadaşlar henüz ikinci el bir frontier aldım ama nabız sensörünün çalışmadığını farkettim. sanırım kazıklandım. saat baya pis durumdaydı kayışlar kurum bağlamıştı resmen. sensörlerin içini temizlemek mümkün mü bu cihazın? kirden yapar mı yani?
    yeşil ışıklar hiç yanmıyor.
  • butters01 B kullanıcısına yanıt
    merhaba,

saate veriyon 3 ve 4 üzeri yğklendiğinde sensörlerbozuluyor. Tekçözümanakart değişimi .Oada saat fiyat isterler sanırım. Eski sürüme dönsenizde çözüm olmuyor malesef.
  • Geri vereyim o zaman mantıklı olan bu sanırım. Gayet de ucuza almıştım. Garantisi var ama alt cam catlak, kullanici hatasi deyip onarmıyorlar malum.

• sizdeki sorunu bende yaşadım 2-3 gündür.Samsun bu saatler için verdiği güncellemeyi kontrol etmeden denemeden bu saatlere göndermiş.Güncellem ealan saat muhtemelen hepsi değil sensorlar devre dışı kalıyor.Samsung tarafından çözüm de üretilmemiş.. yabancı forumlara baktım Çoğunluk anakart değiştirerek sorunu düzeltmiş malesef.
  • abulut A kullanıcısına yanıt
    One i u surumu mu 3 ve 4 uzeri olan yoksa tizen surumu mu bahsettiginiz?

• Arkadaslar gece modu acik kola takilamis ve 100 de 100 sarj olmus saat 7 saate yuzde 70 e dusmus.bu durum normalmi?

Saati takmadigim halde gece modu ackk iken bile inanilmaz sarj gidiyor. 100 de 100 dolu olan pil sabaha kadar yuzde 50 in altina iniyor.bu durum en son ki update den sonra oldu.saatler cöp oldu resmen.

• Bireysel bir sorun olabilir
    Ben sıkkntı yaşamadım
    Geceden sabaha en fazla %3-4 eksiltiyor

• JohnLocke. kullanıcısına yanıt
    merhaba tiezen 3 ve 4 güncellemesi sonrası bouluyor.
  • 
Sayfa: önceki 347348349350351
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.