Şimdi Ara

Samsung Gear S3 Frontier & Classic [ANA KONU] (283. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
7.476
Cevap
145
Favori
561.184
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 281282283284285
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Şimdi bu 4 güncellemeyi neden alamıyoruz,illa arkadaşın yaptığı gibi atraksiyonlara mı gireceğiz yada elbet birgün gelir mi?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • cengo1905 C kullanıcısına yanıt
    Saati sıfırlayınca düzeldi, teşekkür ediyorum..

Saygılar..

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Tizen 3 güncellemesini yaptıktan sonra geçen hafta Samsung Health uygulaması da güncellendi. Güncellemeden sonra pil kullanımında ilk sıraya yerleşti. Sizde durum nedir? Bu kullanımı kısıtlayamıyor muyuz?

• Vay arkadas Gear S3 icin Tizen haberi ciktigindan beri Elmanin Telefonuna kackez güncelleme aldim ama saatime hala güncelleme gelemedi gitti. Adamlar Ocakin sonu dediler Subatin haftasini devirdik. Bazi yerlerde guncelleme durdurulmus haberleri okudum. Samsung senin yapacagin isin icine... Bu guncelleme zaten yeni modellerde yuklu olarak geliyor daha neyi önceki modellere adapte edemiyorlar anlayamiyorum. Islimcisinide kendi yapiyor ama yazilim isini eline yuzune bulastiriyor.
  • sgaldor S kullanıcısına yanıt
    işlemleri yapmama rağmen hala tizen 3'te kaldı cihaz?

edit: sonradan geldi teşekkürler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi evrim3 -- 8 Şubat 2019; 14:0:29 >
  • Merhaba arkadaşlar saatte sağ alttaki menüyü açan tuş tek başına çalışmıyor. 2 tuşa aynı anda basarsam menu ekranı geliyor veya cihaz kapalı oldugunda 2 tuşa basarsam açılıyor bilmediğimiz bir özellikmi geldi cihazın garantiside doldu yardımcı olabilir misiniz.
  • Arkadaşlar merhaba,

Xiaomi Mi5S kullanan birisi olarak Gear S3 Frontier almayı düşünüyorum. Bu ikiliyi kullanıp da uyumluluk anlamında sorun yaşayan var mı acaba?

Bilen veya duyanlar bu konuda bana yardımcı olursa sevinirim.
  • sku kullanıcısına yanıt
    Redmi note 6 pro ile kullanıyorum ben herhangi bir sorun yaşamadım

• recepix kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler bilgilendirme için.
  • Samsung olmayan cihaz kullanan özellikle Xiaomi miui10 kulanan biri varsa saate gelen bildirimlerin resmini atma şansı var mı benim eski gearim cok saçmalıyor bildirim konusunda bildirim geliyor açıyorum whatsapp 3sohbetten 2 mesaj içerik yok birde baktigim halde ardı ardına tekrarlıyor instgramda öyle sadece mesaj geldi diyot içerik yok gear 2 bu arada eski bir gear

• isoq2 İ kullanıcısına yanıt
    2sayfa geride bir mesajda nasıl yapılacağı yazıyor.
  • Merhaba arkadaslar,

Telefon ve Gear S3 aynı Wifi hatta bağlılar ise telefon yanımda olmadan Saatten cevaplayıp görüşme vs yapabilir miyim?
  • sku kullanıcısına yanıt
    Mi 5s plus kullanıyorum. Yaklaşık iki yıl oldu. Hiç bir sorun yaşamadım.

• mutludurmaz M kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler.

Ayın 20'sinde Galaxy Active tanıtımıyla fiyatlar düşmeye başlayınca bir aya kalmaz alırım diye düşünüyorum artık.
  • arkadaşlar merhaba;

facer uygulamasındaki saatleri full kullanabiliceğimiz bir yöntem var mı?
  • Merhaba Xiaomi miui10 arayüzü ile mi Gear S3 kullanıyor musunuz ?
    WhatsApp Instagram'da dan gelen gözüken bildirimlerin saatteki görünüşünü ss atabilir misiniz ?
    Cevap verebiliyor muyuz ?
    Herhangi bir eksik yani sıkıntısı var mı Xiaomi ile bağlanınca ?

• Ege3580 E kullanıcısına yanıt
    Bluetooth ile bağlı olmaları yeterli. Ara ara kullanıyorum işime yarıyor acil durumlarda :)

• Tizen 4 hala gelmedi ya,biz üvey evlat sanırım
  • Güncelleme sonra eskiden her akşam şarja takardım, şimdi gün aşırı şarj ediyorum 😊 iyi oldu bu açıdan. Bir tek mesaj kısmı gelmedi iphone ile kullandığım için. Çok hevesliydim oysaki :/

• Teknoist35 T kullanıcısına yanıt
    1 aydır mi 8 lite ile kullanıyorum hiçbir sıkıntı yok whatsapp bildirimi geliyor hatta gelen resimi bile görebiliyorsunuz. cevap verebiliyorsun önceden hazırladığın kalıpları yolluyorsun al keyfine bak bence..
  • 
Sayfa: önceki 281282283284285
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.