Şimdi Ara

Samsung Gear S3 Frontier & Classic [ANA KONU] (141. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
7.476
Cevap
145
Favori
561.183
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 139140141142143
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Bende de olmuştu aynı olay. Bluetooth cihazlarından saate bağlanın devam ediyor eşleştirme işlemi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hay ben bu Samsung'un yapacağı işe edeyim.
    Öncelikle güncelleme sonrasında eski adım, kalori, kat verileri siliniyor. Yedekten döndüğüm halde gelmiyor. Muhtemelen eski veriler yeni uygulama ile uyumlu değil. Ama ilginçtir ki bugünkü yaktığım kalori silinmedi.
    Önceden %75'de 2 günden fazla pil gözüküyordu (%100 ile 3 tam gün kullanıyordum), şimdi %75'de 1 gün 12 saat gösteriyor.
    Yavaşlamayı ben de hissettim.
    Kapattığımda saatte yaptığım ayarlar siliniyor, başa dönüyor.
    Eskiden etkinlik ve kalori widgetdı birdi ve çok iyiydi bence. Şimdi etkinlik gösteren widgetda toplam kalori gözükmüyor. Kalori için ayrı widget gerekli.
    En beğendiğim özellik hatırlatmaları telefonla senkronize etmesi ve el yazısı ile mesaj yazabilmek (zorda olsa bazı zamanlar işe yarayabilir).
  • Guncelleme sonrasi saatinizi SIFIRLAYIN olasi sorunlara karsi.

Bendeki Gera S3 Frontier e de geldi sonunda. KAdemeli guncelleme olmamasi guzel Turkiye cihazlarina birden gelmis .

• arkadaşlar güncelleme ile yeni gear sport saat arayüzleri gelmedi.
    samsung apps te de yok ya da ben mi göremedim ?
  • arkadaşlar bu güncelleme alan cihazlar BQC5 seri olanlar mı? bana hala gelmedi güncelleme iphone ile kullanıyorum. sebebini bilen varmı. ya da iphone ile kullanıp güncelleme alan arkadaş var mı?
  • ymeksur Y kullanıcısına yanıt
    Güncelleme akşam geldi az önce kurdum, iphone kullanıyorum bir sıkıntı yok şimdilik. ilk izlenim güzel.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Üstten çekince saat geri gitmiyor artık direk bildirim çubuğu geliyor.. Bunu düzeltebiliyor muyuz beyler ?

• Bana güncelleme gelmedi daha
  • aynen bende dün farkettim kötü olmuş
  • quote:

Orijinalden alıntı: recepix

aynen bende dün farkettim kötü olmuş

ewet alışılır sonunda.. Ama biraz zaman alır.. mesajları cevaplamak için hazır şablonlar varmı..? bazı arkadaşlar saat biraz ağırlaştı diyor.. sizde durum nasıl..?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • ganeja kullanıcısına yanıt
    hazır şablonlar var. ağırlaşma olayı ilk güncelledikten sonra vardı ama 1-2 yeniden başlatma sonunda düzeldi.
    benim merak ettiğim gear sportta ki saat arayüzleri gelmedi. baktım galaxy apps ta da yok bununla ilgili bilgisi olan var mı ?
  • beyler whatsapp gibi gelen bildirimlere hızlı cevap nasıl veriliyor kısaca acıklama yapar mı biri

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Güncelleme ile bağladığımız BT kulaklık (ben gear IconX 2018 kullanıyorum) ile saat üzerinden cevapladığınız da direkt kulaklığa sesi vermesi doğru hareket olmuş.

Eskiden çağrıyı cevaplar sonra 3 nokta bölümünden kulaklığı seçmek zorunda idiniz.

Geri dönüşler için üst parmak hareketinin değişmesini bende sevmedim.

Şu anda pil daha çok gidiyor gibi gözüküyor ama bir kaç şarj ile oturur gibi geliyor bana.

Güncelleme listesinde olan saat ile TV ye bağlantı seçeneğini ben mi bulamadım yoksa yanlış mı anladım bilmiyorum ama bir tek o özelliği göremedim.

Genel olarak beğendim.

Saygılarımla...

• IRoN kullanıcısına yanıt
    Geri dönüş hareketi olamaması bence de kötü olmuş alışmıştık çünkü. Şimdi donanım tuşu mecburiyeti gelmiş oldu. Cevaplamayı kulaklığa direkt vermesini de sevmedim ben. İstersem kulaklıkta tuşa basıp kulaklığa alıyordum. Saatten basınca saatte olması gerekliydi bana göre. Çağrı cevaplamalarda hafif bir takılma var ve genel olarak birazcık ama çok belirgin değil , hantallaşma var. Bunun dışında çok beğendim. Saatleri seçerken hızlandırınca çok sayıda saati aynı anda görmek mesela çok güzel olmuş. İyi iş çıkarmış samsung bu kez.

• quote:

Orijinalden alıntı: IRoN

Güncelleme ile bağladığımız BT kulaklık (ben gear IconX 2018 kullanıyorum) ile saat üzerinden cevapladığınız da direkt kulaklığa sesi vermesi doğru hareket olmuş.

Eskiden çağrıyı cevaplar sonra 3 nokta bölümünden kulaklığı seçmek zorunda idiniz.

Şu anda pil daha çok gidiyor gibi gözüküyor ama bir kaç şarj ile oturur gibi geliyor bana.

Güncelleme listesinde olan saat ile TV ye bağlantı seçeneğini ben mi bulamadım yoksa yanlış mı anladım bilmiyorum ama bir tek o özelliği göremedim.

Genel olarak beğendim.

Saygılarımla...

merhaba
    daha öncede size sormuştum fakat cevap alamadım yada görmediniz gear ıconx 2018 almayı düşünüyorum memnunmusunuz kulaktan düşme riski varmı? şarzı nasıl? ve bass-tiz dengesi iyimi ?internette bu cihaz ile ilgili yorum bulamadım ilk ağızdan kullanan birisi olarak fikrinizi merak ediyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: fener16

quote:

Orijinalden alıntı: IRoN

Güncelleme ile bağladığımız BT kulaklık (ben gear IconX 2018 kullanıyorum) ile saat üzerinden cevapladığınız da direkt kulaklığa sesi vermesi doğru hareket olmuş.

Genel olarak beğendim.

Saygılarımla...

merhaba
    daha öncede size sormuştum fakat cevap alamadım yada görmediniz gear ıconx 2018 almayı düşünüyorum memnunmusunuz kulaktan düşme riski varmı? şarzı nasıl? ve bass-tiz dengesi iyimi ?internette bu cihaz ile ilgili yorum bulamadım ilk ağızdan kullanan birisi olarak fikrinizi merak ediyorum.

benimde iconx 2018'im dün geldi. bende düşme riskini sorup aldım. samsungwa dan alırsanız 30 gün koşulsuz iade edebiliyorsunuz. ama içinden çıkan uygun pedi takınca sağlam oturuyor kulağa düşme riski yok. şimdilik uzun süreli kullanımda biraz kulağımı ağrıtıyor. pozisyonunu biraz değiştirince ağrı geçiyor. tam takma pozisyonunu baştan iyi ayarlamak lazım. ses güzel. ambient sound modu var açarsanız mikrofonlar devreye giriyor ve çevrede olan sesleri size iletiyor. yolda yürürken korna sesini net duyabilin diye örnek olarak. şarjını daha test etme şansım olmadı :D

ayrıca alacak arkadaşlar için şunu söyliyeyim. samsungwa canlı desteğe yazın kampanyanız varmı icon x almak istiyorum diye. telefon numarası isteyip arıyorlar ve yüzde 10 indirim yapıyorlar 630 tl ye geliyor.

• Ben de dün gece güncellemeyi yükledim.

Yukarıda da bahsedildiği gibi aşağı parmak hareketinde geri gitme özelliğinin kalkması hiç hoş olmamış. Ayarları bayağı kurcaladım ama bunu değiştirme ayarına rastlamadım. En azından opsiyonel olsa çok daha iyi olurdu.

Bunun dışında benim fark ettiğim bir başka sorun; saat arayüzü için Watchmaster uygulamasında siyah ekran hatası alıyorum. Saat arayüzlerinde Watchmaster'ı seçtiğimde arayüz yerine siyah bir ekran görünüyor. Sıkça kullandığım bir uygulamaydı, umarım güncelleme ile düzeltilebilir.

Sorunların dışında; arayüzde ve widgetlardaki yeni tasarımlar hoşuma gitti. Yeni eklenen widgetlar da oldukça kullanışlı.

Bu yeni güncelleme ile Custom ROM'lu ve root edilmiş telefonumla Samsung Health verilerini senkronize etmeme problemi düzelir mi diye bir umut besliyordum ama maalesef burada değişen bir şey yok.

• güncelleme yi yeni kurdum ilk gördüğüm ve eksikliğini yaşadğım şey saatte bir menüye girince ekranda yukarıdan aşağı dokunarak hızlı el hareketimizle geri gitme işlevini yapabiliyorduk eski sürümdeki arkadaşlar deneyebilir o güzeldi sürekli buton ları kullanmaya gerek kalmıyordu şimdi onu kaldırmışlar her geri gitmek istediğinizde tuş kullanacaksınız..

extra olarak pil yönetimini beğendim
  • 2 aylık frontier modelini 800 tl. Ye alacağım. Telefonum Lenovo P2, i phone ile bile eşleşiyorsa saat sanırım endişelenmem gerekmez değil mi eşleşme hususunda?

• xiaomi mi6 ile kullanan var mı herhangi bir kopma bildirim gelmememsi gibi problemle karşılaşan var mı?
  • 
Sayfa: önceki 139140141142143
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.